ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
Просто секс
    #2899068 - 03.05.2012 13:43

Има една тема за страстта ама тя малко научна иде,затова да ви попитам как правите секс без страст? В една дълга връзка страстта изчезва безследно и секса става просто секс,просто свършване,просто .... За мен страстта е животоспасяваща, ако я няма се чувствам много зле,качеството на живот ми се определя от страстта,няма ли я значи съм нещастна. Та как правите секс без страст,как си набавяте страст с постоянния партньор. Триковете с бельото и прочие не минават,те са непостоянни,отминават и дори да разпалят малко нещата ,то е по точно за момента и се различават от страстта. Живота в последно време е толкова уморителен ,че само страстта раздвижва нещата,тя може да накара човек да се чувства жив.Без нея всяко движение е скучно и монотонно,заучено,механично. Вие сте

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
Re: Просто секс
    #2899186 - 03.05.2012 16:52 [Re: Eses]

Измислете си игри.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
    #2899479 - 04.05.2012 09:12 [Re: Кукера©]

Да ама не си падам по изкуствени неща, в смисъл кво,да се направя на мед сестра а той на пациент ли (просто пример)Страстта или я има или я няма, игрите както и секси бельото и прочие "трикове" са си насилствени.Аз не искам да се правя на нещо което не съм, щото ще е по точно комично отколкото страстно.Плюс това тези игри май повече въздействат на мъжете,не на жените.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2899607 - 04.05.2012 14:19 [Re: Eses]

Каке, хем секс, хем страст е възможно, но редкосъчетателно. Обаче, ако се замисли човек, се пак много си е по-добре секс без страст, отколкот страст без секс.....
Тва е позитивната гледна точка в случая - радвай се, че имаш по-доброто от двете !

Кукера©
борец на капитализма

#2900187 - 05.05.2012 02:17 [Re: Eses]

Ако сексът е станал толкова рутинен отидете на ваканция/почивка някъде на екзотично място и го правете по-често, за да подържате страстта.
Иначе за мен бельото си е много важна част, както и игрите.
Не мога да ти давам съвети, защото тези неща са свързани с въображението и на двамата партньори.
+ това за някои двойки едно е възбуждащо, а същщото за други е безинтересно.
Ако нямаш грам въображение и ти имаш вина за рутинността, според мен.
Игрите са безброй, примерно ядене на сладолет от партьора е вид игра. Най-важното при всички увертюри и игри е как ще бъдат изпълнени. Ако си дърво или партьора ти е дърво не става.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
    #2900225 - 05.05.2012 09:35 [Re: Eses]

Цитат:

Страстта или я има или я няма, игрите както и секси бельото и прочие "трикове" са си насилствени.

Е добре де, ако наистина си на това мнение, защо питаш за съвети как да си "набавиш" страст? Съгласно горното, работещи идеи няма.

Пристрастяването към страстта може да стане причина за скачане от връзка във връзка и често търсене на нещо ново в името на тръпката. Не осъждай себе си да преживяваш непрестанно само "първите три години".

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

filame
буквалист

Регистриран: 23.08.2011
    #2900421 - 05.05.2012 18:05 [Re: Eses]

Аз не разбрах - ти мислиш как да си "създадеш" страстен секс, или да намериш страст. Защото има разлика. Ако е първото - излиза, че трябва да сменяш партньорите в интервал 3м.-3г. (нали толкова траело...), Голям грях!!!:Д
а за второто сексът е само елемент, не основа.

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #2900632 - 06.05.2012 01:23 [Re: Eses]

Ако задаваш въпроса "как да си набавя страст", може би трябва и да се запиташ дали "набавяш страст" на някого.

Историята е показала, че в тая работа, която всъщност не е работа, участниците са двама (или повече де, хора всякакви ).

От друга страна, ако тръгнеш с въпросите, един след друг и един след друг, рискуваш да се набиеш в някакви сложни анализи на положението по света и у нас, причините, мотивите, обстоятелствата, динамичността на отношенията и куп други глупости, което едва ли ще ви острасти особено.

Така, че сменяй! Явно е куца историята!

Може би е по-важно да направиш нещо по тази линия:
Цитат:

Живота в последно време е толкова уморителен ,

--------------------
Peace V!

Кукера©
борец на капитализма

#2900648 - 06.05.2012 05:28 [Re: Йон]

Цитат:

Може би е по-важно да направиш нещо по тази линия:
Цитат:

Живота в последно време е толкова уморителен,

+1

Недоспиването, лошата храна бедна на витамини, липсата на секс (в твоя(към авторката) случай явно отпада)и стресът са корените на всички проблеми на земята!

--------------------

Zaikoff

**

Регистриран: 05.07.2009
От: Èire
    #2901665 - 08.05.2012 00:05 [Re: Eses]

Ако нещата като секси бельо и примерно гумени членове не ти помогнат да си разведриш секса, остава само любовника Рутинния секс е неизбежен в повечето дългогодишни връзки/бракове и обикновено свършват със изневяра на някоя от двете страни. Просто винаги на някой не му достига нещо и го търси при друг. Ако пък толкова не ви е интересно си теглете по една и айде Живота е един и не е нужно да правиш неща, които не са ти приятни само и само, защото така е прието. Гледай си кефа и те това е

А как правим секс без страст? Ами затваряме очите и си представяме комшийката.

--------------------
"Някои казват, че нашата власт се клати! И на коча мадурите се клатят, ама не падат!" - Тодор Живков

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8544

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.