ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
pa®tci
конникът без глава

Регистриран: 03.06.2007
От: Parc des ParТcalens
Re: Просто секс
    #2902000 - 08.05.2012 20:59 [Re: Eses]

Те ти: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4786551

чЕти и с образовай.

--------------------
Outro:

*полунощ се изтърси от часовника*

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
    #2902515 - 09.05.2012 17:59 [Re: pa®tci]

То, ако ще се ползват стимуланти аз бих препоръчал Трибестан - екстракт от разстението Бабини зъби
Може да се ползва от мъже и жени - 2 опаковки и после 1-2 седмици почивка.
Използва се и от атлети за повишаване на силата. Има еднакъв ефект и при жената и при мъжа, но по-силно изразен при мъжа.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Hestiq

Регистриран: 26.07.2011
    #2902653 - 09.05.2012 22:17 [Re: Eses]

Ако мъжът подхранва сърцето ти,Eses,ако те кара да се чувстваш в безопасност,ако е съпричастен с теб и те цени,ако разговаря с теб и те изслушва,тогава ти ще си му толкова благодарна и ще се чувстваш толкова обожавана,че ще се разтопиш в локвичка от желание в краката му.

А вие,момчета,има доста неща,които трябва да направите в леглото,както и извън него,за да разпалите страстта ни.
Показвайте ни,че ни желаете не само в спалнята,но и извън нея.
Гледайте ни с влюбен поглед.Когато мъжът гледа влюбено жената,тя чувства потоците от любовна енергия,които струят от очите му и се вливат направо в сърцето и,а после се разливат по цялото и тяло като лава,стичаща се по земята.Един такъв поглед може да възбуди жената повече от най-умелото погалване.
Отделете време,за да ни разсъблечете бавно.
Възбуждайте ни с докосване,но не с пряка стимулация,а леко и нежно.
Целувайте ни....навсякъде.
Ние харесваме нежните целувки,възбуждащите целувки,сладките целувки,непреднамерените целувки.
Ако знаете как да целувате,може напълно да пренебрегнете ерогенните зони и въпреки това,когато приключите,ще установите,че жената е възбудена,влажна и жадува за вас.
Говорете ни нежно и с любов.Вие се възбуждате повече от гледане и докосване,но за нас стимулите са в мисленето и чувствата.Любовните думи ни възбуждат, карат ни да се чувстваме в безопасност,да се чувстваме обожавани и да ви се отдадем докрай.
Не прибързвайте и се любете бавно с нас.Като позволите на тялото на жената да се възпламени постепенно,пламъците на страстта ще бъдат нежни и продължителни.
Когато ни любите с уста,правете го с любов,благоговение и обожание.Тогава ние ще ви желаем отново...и отново...и отново.
Играйте си с косите ни и ги галете.Това е нещо много сексапилно и ни подлудява.
Галете и дръжте ръцете ни по време на секс.Толкова често по време на акт пренебрегваме ръцете на партнъора си в полза на други,по-възбудими части на тялото.Но в онези моменти,когато докосваме ръцете си,постигаме най-голямата интимност.
Накарайте жената да се почувства единствена за вас и тя ще ви обича, все едно сте единственият за нея.

Какво иска една жена повече от всичко?Да означава толкова много за партнъора си,че с каквото и друго да трябва да се примири,да може да го приеме заради нея.Нищо не може да я накара да се почувства по-харесвана,по-ценена,по-обичана.
Моля ви,мъже-разберете това-ние искаме да сме онова,което придава смисъл на живота ви,онова,заради което всичко друго си струва.Ако накарате една жена да разбере,че за вас е точно това-вашата утеха и убежище и сладко успокоение,тя ще почувства,че наистина е изпълнила предназначението си и ще е в мир със себе си.
В крайна сметка сърцето ,а не тялото е източникът на цялата истинска страст.Там е стаен океанът от страст и очаква да бъде разбунен не от докосване или майсторска милувка,а от единственото,което може да накара страстта да се надигне-любовта на любимия.

--------------------
"Където има брак без любов,там има и любов без брак."

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2903052 - 10.05.2012 16:51 [Re: Кукера©]

Цитат:

То, ако ще се ползват стимуланти аз бих препоръчал Трибестан - екстракт от разстението Бабини зъби

То хубаво стимуланти, ама изчезне ли Тръпката, ни бабини зъби, ни дядови, ни Виагри - нищо не помага

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Кукера©
борец на капитализма

#2903397 - 11.05.2012 07:34 [Re: Natural]

Работата е, както и ти спомена, че авторката на темата не е загубила толкова страстта, а се е преуморила и няма свобдоно време.
Аз не знам какво е загубила де, но тя най-добре си знае.

Работата е също така да си винаги в тонус.
На мен някой път не ми се прави секс, не защото нещо, а просто съм много уморен.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

pa®tci
конникът без глава

#2903456 - 11.05.2012 13:28 [Re: Hestiq]

А междувременно вие какво трябва да правите?

--------------------
Outro:

Кукера©
борец на капитализма

#2903572 - 11.05.2012 19:29 [Re: Hestiq]

Това е добре казано, но не виждам какъв смисъл ма в тема, където проблемът е поставен от жена, а нейния мъж едва ли чете тук.

И да чете, не вярвам да започне да прави всикчи тези неща, защото някой ги е написъл в нета.

Мъжът не е машина да го програмираш какво да прави и при него нещата идват отвътре и той е човек, и той изпитва страх, плаче и т.н. (въпреки че не всички си признават).

Така, че, ако нещата не му идват на мъжа отвътре такива проповеди, като товята, остават само забавно четиво.

п.п.
+ това авторката не е споменала, че проблемът е в мъжа й, а просто "липса на страст".
Или ти викаш мъжа винаги е виновен, ако има липса на нещо...?

--------------------

Hestiq

Регистриран: 26.07.2011
    #2904159 - 12.05.2012 22:04 [Re: pa®tci]

Цитат:

А междувременно вие какво трябва да правите?

На този въпрос е най-добре вие мъжете да отговоритe.

Редактирано от Hestiq (12.05.2012 22:09)

pa®tci
конникът без глава

#2907505 - 20.05.2012 16:18 [Re: Hestiq]

Мислам, че ако издадеме списък с подобни изисквания, ше си седиме на сухо форевър.

--------------------
Outro:

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2907512 - 20.05.2012 16:41 [Re: pa®tci]

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 10407

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.255 seconds in which 0.239 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.