ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тюли
extremely opinionated

Регистриран: 08.05.2008
От: Тюландия
Re: Просто секс
    #2908121 - 22.05.2012 08:00 [Re: Моман]

да подчертая мащабността, бе. ама издържа, начи има мегдан за действие

--------------------
"Майката му е аритметика, не козметика!"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
    #2908355 - 22.05.2012 18:55 [Re: admiral]

Цитат:

Е-е, това вече е висшата школа.

Предполагам имаш предвид мусаката.

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

Hestiq

Регистриран: 26.07.2011
    #2908358 - 22.05.2012 18:59 [Re: Eses]

Повечето хора правят "просто секс" или секс от кръста надолу.
Той бива секс заради конкретна цел,секс заради самото удоволствие и секс заради облекчението.
При секса за облекчение целта е една-да освободим натрупаното у нас сексуално напрежение.В повечето случаи той няма нищо общо с любовта и е доста кратък по времетраене-само толкова,колкото да се натрупа необходимата енергия,а после да се освободи от тялото.Онзи,който има злата участ да бъде приемник на подобен вид секс,се чувства като склад,ако е жена,и като жив вибратор,ако е мъж.
Проблемите,до които води сексът от кръста надолу са преждевременна еякулация при мъжете и невъзможност да достигнат оргазъм при жените.
При мъжете съсредоточаването само върху гениталната област води до прекалено бързо натрупване на сексуално налягане-а оттам и до необходимостта от бързото му освобождаване.
А жените не могат да съсредоточат енергията и възприятията си към най-силната женска ерогенна зона-чувствата в душата.Редица изследвания са доказали,че жените се възбуждат първо емоционално,а чак след това- сексуално.Много жени не могат да изживеят оргазъм,защото съсредоточаването върху гениталната стимулация просто не е достатъчно-то не е в сътояние да ги отпусне и да ги разтовари емоционално,за да изживеят докрай удоволствието.

--------------------
"Където има брак без любов,там има и любов без брак."

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2908456 - 22.05.2012 22:37 [Re: Hestiq]

Цитат:

Повечето хора правят "просто секс" или секс от кръста надолу.
Той бива секс заради конкретна цел,секс заради самото удоволствие и секс заради облекчението.
При секса за облекчение целта е една-да освободим натрупаното у нас сексуално напрежение.В повечето случаи той няма нищо общо с любовта и е доста кратък по времетраене-само толкова,колкото да се натрупа необходимата енергия,а после да се освободи от тялото.Онзи,който има злата участ да бъде приемник на подобен вид секс,се чувства като склад,ако е жена,и като жив вибратор,ако е мъж.
Проблемите,до които води сексът от кръста надолу са преждевременна еякулация при мъжете и невъзможност да достигнат оргазъм при жените.
При мъжете съсредоточаването само върху гениталната област води до прекалено бързо натрупване на сексуално налягане-а оттам и до необходимостта от бързото му освобождаване.
А жените не могат да съсредоточат енергията и възприятията си към най-силната женска ерогенна зона-чувствата в душата.Редица изследвания са доказали,че жените се възбуждат първо емоционално,а чак след това- сексуално.Много жени не могат да изживеят оргазъм,защото съсредоточаването върху гениталната стимулация просто не е достатъчно-то не е в сътояние да ги отпусне и да ги разтовари емоционално,за да изживеят докрай удоволствието.

Е, бива учено, бива учено, ама толко не бива.....При тоа твоа акъл просто не моем си представим как ше се разтовариш емоцьонално, за да изжевееш докрай одоволствието. Напрао неразтоварена ми се видиш, а па не моем си представим хамалин за тоа твоа товар, направо некъф кран ше требе да е......

Hestiq

Регистриран: 26.07.2011
    #2908506 - 22.05.2012 23:20 [Re: toto2]

Нали си спомняш,че Eses в една друга тема се оплакваше,че партнъорите и свършват бързо?Отговорих и защо става така.
Нищо лично към никого.

Редактирано от Hestiq (22.05.2012 23:47)

toto2
от маалата

#2908516 - 22.05.2012 23:32 [Re: Hestiq]

Цитат:

Убедена съм,че знанието е необходимо,но може би понякога е по-добре да се мълчи.

Дама, която едновременно знае, а знае и да мълчи, докато знае?
Та ти си истинско съкровище........

Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
    #2908518 - 22.05.2012 23:35 [Re: Hestiq]

Цитат:

Има и много жени,които страдат заради невъзможността да стигнат до оргазъм.Отговорих и на тях.
Убедена съм,че знанието е необходимо,но може би понякога е по-добре да се мълчи.
Нищо лично към никого.

Мистерията на женския оргазъм е предмет на хиляди проучвания. Ако си разкрила загадката - под пари ще останеш, гарантирам ти.

П.П. Тези жени на лични ли ти зададоха въпросите си или съм пропуснала някоя тема?

toto2
от маалата

#2908528 - 22.05.2012 23:42 [Re: Хуанита]

Цитат:

Мистерията на женския оргазъм е предмет на хиляди проучвания.

Глупости, има-няма две-три сериозни изследвания, всичко останало са занимания на сексуални маниаци, прикриващи обсесията си с псевдонаучно ровене из дамските кътчета ........

Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
    #2908540 - 22.05.2012 23:52 [Re: toto2]

Цитат:

Глупости, има-няма две-три сериозни изследвания, всичко останало са занимания на сексуални маниаци, прикриващи обсесията си с псевдонаучно ровене из дамските кътчета ........

Виждам, че добре си се запознал с всички материали по темата.

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2908761 - 23.05.2012 13:33 [Re: toto2]

Цитат:

има-няма две-три сериозни изследвания, всичко останало са занимания на сексуални маниаци, прикриващи обсесията си с псевдонаучно ровене из дамските кътчета ...

А-а, нещо много станАаме теоретиците, че фанеме да си пречиме...

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 10351

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.