ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
tradersmoll
член
*

Регистриран: 15.07.2013
От: София
Re: Мъжете могат ли без секс ?
    #3076317 - 29.07.2013 09:23 [Re: Natural]

но въздържанието е вредно и ... не е социално...
Та въпроса е дали го правим и дали си заслужава?

--------------------
Тъпотата е съзнателен избор и следователно - наказуема!
;-) Morituri te salutant
Сбогом на самовлюбените

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
wildside
ентусиаст

Регистриран: 05.12.2008
    #3076695 - 30.07.2013 05:58 [Re: Anastasiq]

Генерализациите не са хубаво нещо, така че бих казал че зависи от мъжът... и от жената, която ще го прелъсти. Зависи дали сексът е опция въобще или не. Най-краткия отговор е - да, може без секс. Въпросът е дали иска.

--------------------
Heaven's a distance, not a place!

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3078118 - 03.08.2013 08:10 [Re: wildside]

От много неща зависи, но най-вече от 2 - разстояние и време!

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

tradersmoll
член
*

Регистриран: 15.07.2013
    #3078668 - 05.08.2013 15:29 [Re: Кукера©]

Цитат:

От много неща зависи, но най-вече от 2 - разстояние и време!

що опошлявате темата???
зависи от парадигмата, намренията и средата.
Отговора - генерално е ДА... и най-често мъжете се въздържат.

--------------------
Тъпотата е съзнателен избор и следователно - наказуема!
;-) Morituri te salutant
Сбогом на самовлюбените

Loving
почетен член

Регистриран: 30.08.2012
От: Richmond,VA
    #3085070 - 31.08.2013 00:04 [Re: wildside]

Цитат:

........... така че бих казал че зависи от мъжът... и от жената, която ще го прелъсти. .

Това е и моят отговор!

--------------------
"Елегантността е единствената красота, която никога не избледнява." Одри Хепбърн

suki
неориентиран
*

Регистриран: 03.03.2014
    #3163814 - 10.05.2014 10:45 [Re: Anastasiq]

неопределено време е много разтегливо такова.
аз ли4но едва ли ще ....

bailey
неориентиран

Регистриран: 15.11.2009
    #3178502 - 26.06.2014 00:43 [Re: suki]

Лично аз съм го правил и съжалих дълбоко след това. Докато пропусках възможност след възможност за интернационален секс в Щатите в продължение на 4 месеца, моята възлюбена се оказало, че се праска доволно тук. Случва се и в най-добрите британски семейства..

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #3178595 - 26.06.2014 18:26 [Re: bailey]

Цитат:

Лично аз съм го правил и съжалих дълбоко след това. Докато пропусках възможност след възможност за интернационален секс в Щатите в продължение на 4 месеца, моята възлюбена се оказало, че се праска доволно тук.

Недей да съжаляваш, а го погледни от добрата страна - може пък така да си се спасил от някоя срамна болест

А за възлюблената ти - пак го погледни от добрата страна - един състезател за да е добър - трябва постоянно да тренира!
Спре ли тренировките - формата неизменно пада

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Пушкалото
мъж

Регистриран: 05.05.2017
От: София/Петрич
    #3400395 - 07.05.2017 00:30 [Re: Anastasiq]

Здрав, прав и корав мъж, не може без секс.
Исус е човек, божи син, който е показал как трябва да живее този, който обича Бог! Това е условието на играта наречена живот!
Ако не бъде постигната целта се прераждаш. Това е като компютърна игра, която играеш докато превъртиш! Най-сложното ниво, което трябва да изкараш, без да се самоубиеш, е това в което се раждаш сакат, или осакатяваш. Но това е наказание ако човек е убивал, или осакатявал други в предишни животи. В крайна сметка това е единственият сигурен начин, или почти 98 процента сигурен, че няма да бъде харесан един мъж от жена, и по този начин да не бъде изкушен сексуално. Така изкупва всичката си вина и става приближен на Бога!
Ако човек успее да бъде в живота си само с един партньор, тогава условието на живота също е изпълнено, ако няма други по-тежки грехове. Един живот, една любов - чиста, неопетнена (със всичките и форми на задоволяване между двама души, при взаимно съгласие)!
Друг е въпросът дали двама партньори, взаимно ще си паснат напълно. Тогава е добре, и ако има разбирателство помежду им, а това е по-вероятно, когато се разбират в леглото, вероятността да останат докрай е голяма! В противен случай следва едно прецакване, на следващите девственици, или съответно девствени момчета!!! Даже и да си паснат, има и други изпитания, някой от партньорите може да се разболее тежко, да напълнее много, или да осакатее, което го прави непривлекателен за другия. Това е гавра на съдбата, кармична обремененост от минали животи! Да, това не го пише в библията. Скрито е за простолюдието, за да не се спаси!!! Това е достояние само на "просветените".
Аз също не бях с девственица първия път. Поддадох се на изкушението, а толкова пъти се влюбвах лудо, и бях отхвърлян, защо? Това ми е най-вероятно кармична обремененост, най-вероятно в предишен живот съм бил голем женкар, или просто съм нова душа, неопитна! А обичах с цялото си сърце, а не ми дадоха шанс. Не съм най-добрият човек на света, но не съм лош, даже никак. А в леглото винаги са ми казвали, че съм не само машина, ами и страхотен любовник (минути за реклама). Дано Бог ми прости! Аз мисля, че ми е простено. Аз съм си простил. Не мога да върна времето назад. Сега трябва да внимавам. Ако съм послушен, ще получа добри шансове в следващото прераждане. Просто мирно и кротко трябва да си изживея живота. Иначе 9 кръга на ада ме очакват. Това е от първия закон.... значи считайте наказанието си остава за вас в следващите ви прераждания, а не за поколенията ви! Макар, че те няма как да не остана засегнати в различна степен от постъпките ви! Десетото прераждане е, новият стадий! Т.е. 1-ви, единица, ново начало, като друг вид, или на друго място, може да е и раят, ако сте били ок, ако ли не....
Не съм просветен чак толкова И аз търся отговори.
Не прелюбодействайте! Това означава да не правите секс с представители на същия пол, или роднини, както и с деца! Наказанието ще е загуба на право към вечен живот, защото погазвате основен Божествен, считайте и природен закон, който се отнася към възпроизводството на вида, а това е подигравка с живота като цяло, т.е. обръщайки се към хомосексуализма, вие плюете на възпроизводството! Т.е. нямате жажда за живот.
А е казано "множете се!"
Молете се и бъдете добри! Бог да е с вас!

Пп ще разкажа истинските причини, защо жените и мъжете след известно време започват да си изневеряват един на друг. Както и защо трябва да си прощават. За болестите предавани по полов път, кой ги създаде, защо!!! Предстои!

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3400755 - 09.05.2017 11:31 [Re: Пушкалото]

Как успя да сътвориш толкова глупости само в един пост? И се каниш да пишеш още?!
Боже опази!!!

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 9 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8075

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.