ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Пушкалото
мъж

Регистриран: 05.05.2017
От: София/Петрич
Re: Мъжете могат ли без секс ?
    #3400848 - 10.05.2017 01:40 [Re: Цецо]

Е, коментарът не е написан от прост Бай Ганьо с клеясал мустак като твоя, за да го разбереш! Пикая на мнението ти!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3400873 - 10.05.2017 08:33 [Re: Пушкалото]

Пука ми. Веке моеш си пикаеш в гащите.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3424143 - 14.01.2018 19:29 [Re: Цецо]

Цецо!

--------------------
Ние сме ора естете.

transsi
неориентиран

Регистриран: 25.01.2018
    #3430099 - 28.02.2018 13:10 [Re: Anastasiq]

как без секс?!
Аз на моя подарих един мастурбатор ,понеже и двамата много пътуваме, а на мен един вибратор така сме доволни и двамата

Редактирано от Nadin (01.03.2018 03:15)

додо
оптимистка

Регистриран: 28.05.2006
От: UK
    #3439808 - 13.06.2018 21:14 [Re: Цецо]

Не си прав, Цецо! Кажи конкретно, значи какво точно смяташ за глупост...Не може да се говори така - човекът споделя личния си опит, а ти наричаш това глупости също...Ако не си съгласен с нещо, говори по същество, не можеш така да отхвърляш изживяното от някой...
Колкото до това, може ли мъжът без секс - разбира се, че може! - в човекът циркулира една енергия и тя се трансформира в умствена, физическа, сексуална и т.н. Известно е, че ако мъжът е уморен, не му е до секс изобщо, да не говорим за умствена и психическа преумора или стрес - такива мъже са си направо импотентни!...Така че мъжът винаги може да трансформира сексуалната си енергия в някакъв друг вид, а природата е намерила изход от ситуацията и с нощните полюции, например...Ето тук, човекът казва - влюбих се, но не можах да имам секс с нея , не ми ДАДОХА!...Значи като се е влюбил и е ТРЯБВАЛО да има секс с нея ли?...Ето това е много опасното на секса, според мен...Гледах в "На кафе" разговор с момиче на 15 години и нейното семейство. Тя не се притеснява от факта, че прави секс... Направила някакъв сексапилен клип, който я изхвърлил в топ класациите на чалгата у нас и баща й се опитва да я защитава, че като играела такава роля не значело, че била курва, значи, но си правела секс и това не го притеснява ако може да се пази от болести и бременност...Ето...това му казвам ниска култура!...Това мнение е толкова разпространено и утвърдено сред всички слоеви на обществото всъщност, че направо тръпки ме побиват...Това мнение непрекъснато показва колко е грешно с многото разводи, разпаднали се семейства, нещастни деца, нещастни хора и ...то продължава да е меродавно!...Аз мисля, че това не е така и то не защото бог не иска това, а по много по-достъпни за разума причини - например, ако жената не е готова за секс психически и физически и физиологически също, един секс с нея би затворил вратите за по-интимна духовна връзка, за по-дълбочинно опознаване...Сексът създава илюзията за духовна близост, за разбиране, но това е само илюзия, която коства крахът на връзката обикновено...Един преждевременен секс е причина за провалът на много двойки...А много често момичетата са лъгани, че ако не се отдадат сега и веднага, ще наранят партнъора си...И какво печели партнъорът от това освен минутното облекчение - една съсипана връзка...Жената и мъжът се привързват един към друг на физическо ниво, но на социално и психическо остават чужди и сами...Това за опита е тъпо - ако има истинска любов, не е нужен никакъв опит за да има фантастичен секс, когато му е времето...Никакви техники и пози не могат да заместят пълното удовлетворение от един секс с любимия/та когато и двамата са готови с цялото си същество за него...Жал ми е за това красиво 15-годишно момиче от "На кафе"...Утре ще срещне половинката си и ще се почувства толкова недостойна за него...Ще и съсипят живота момчетата - това не е игра работа!...Един мъж ако наистина обича и уважава жената, винаги трябва да се грижи за нея, да пристъпи към секса когато тя наистина е готова, когато физическото сливане е следствие на духовното такова и вътрешните барикади са вдигнати...Не казвам, че не е възможно той да постигне това с целенасочени усилия, но ако прави това само за да има секс, по-добре е да не го прави изобщо...Най-малкото е много грозно да съсипеш един човек понякога за цял живот!

--------------------
gb.pipingrock.com

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3440180 - 18.06.2018 11:06 [Re: додо]

Цитат:

Не си прав, Цецо! Кажи конкретно, значи какво точно смяташ за глупост...

Не ми се изпада в задълбочен литературен анализ на цялото творение, ама щом толкова държиш, ето ти един конкретен пример:
Цитат:

Не прелюбодействайте! Това означава да не правите секс с представители на същия пол, или роднини, както и с деца! Наказанието ще е загуба на право към вечен живот

Не разбрах какъв точно личен опит споделя човекът, освен че не е спал с девственица. Или може би само е спал.

То аз и твоето словоизлияние не успях да го осмисля напълно. Разбрах само, че в две трети от написаното се говори за 15 годишно момиче, което прави секс, и се осъжда тоталния упадък на морала в съвременното демократично общество.
Ти на колко години беше, когато прави секс за пръв път? (Ако не те е срам да кажеш...)

П.С.
Цитат:

Известно е, че ако мъжът е уморен, не му е до секс изобщо

По тоя повод има един виц, ама е дълъг, пък ме мързи да пиша. Обаче завършва така: "Жена, скапан съм. Направо еба и лягам."

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9635

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.