ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » София

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Shadows Fall
Shadow
**

Регистриран: 30.06.2004
От: Поп Фолка, Балкания
Re: Най-готиният квартал
    #1053180 - 23.11.2005 11:04 [Re: LOVEme]

твърдо Изток, най-добрия квартал, но и най-скъпия може би

800 евро на квадрат минимум field project

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
    #1056198 - 24.11.2005 23:25 [Re: Shadows Fall]

Цитат:

твърдо Изток, най-добрия квартал, но и най-скъпия може б

Абсолютно Ако има възможност, препоръчвам.
За мен това си е най-якият квартал на София. Е, кефят ме и някои райони в центъра, ъф корс.

Defender
the last one

Регистриран: 26.08.2004
От: Amber
    #1056216 - 24.11.2005 23:48 [Re: Bubachko]

Цитат:

Карето между улица Султан Тепе, бул. Евлоги Георгиев, бул. Мадрид и бул. Ситняково. Особенно на ъгъла на булевардите Мадрид и Ситняково само дето кораб не минава. Комуникацията е супер, а до центъра е супер близо, има и чудесен парк.

6 години живях точно там - на ъгъла между Мадрид и Ситняково. От почти всяка точка, различна от "краен квартал" си се прибирах пеша и в 3 през нощта, абе много си е приятно. Но сега гледам бая са застроили и продължават, а в карето има много къщи, ако почнат да ги бутат, за да правят кооперации, ще си ебе майката с извинение.

--------------------
Ала съм чел или съм чувал във балади, че еднорозите във времената млади познавали умело разликата между двете - лъжата как блести, как истината свети; усмивката на устните и мъката в сърцето..

popov.bg
bad girls pipi fan
*

Регистриран: 26.11.2005
От: В бандата на bad girls
    #1058658 - 27.11.2005 08:26 [Re: LOVEme]

Ами няма такъв.Всички кв.са мръсни,не уютни и т.н.Но аз ще се местя в белите брези и мисля,че е хубаво.Сега съм в Горна баня и съветвам никой да не живее там.

NRain
тиха

Регистриран: 24.03.2003
От: София
    #1058859 - 27.11.2005 15:34 [Re: Godiva]

Така е, много симпатичен квартал е Бъкстон.

Най-хубавият квартал за мен е този, който има нормален транспорт до центъра и в който има зелени площи. А това се променя толкова бързо... И в Южния парк да живееш, пак за няколко месеца може да се окаже без зелени площи.

ЕVERHOPE
мира няма

Регистриран: 07.10.2005
От: тук някъде
    #1059969 - 28.11.2005 15:55 [Re: LOVEme]

Цитат:

Аз също, но за съжаление имам възможност само за тухлен апартамент. Къщата засега е в сферата на мечтите

Това ми говори ,че не си правила проучване на пазара на недвижими имоти още.Една хубава къща,в покрайнините на града струва по-малко от една панелена кутия даже в т.нар. лъскави квартали на София.

--------------------
Вълкът се ражда, за да разкъсва, орелът се ражда, за да ограбва, огънят се ражда, за да изпепелява, а човек се ражда, за да бъде щастлив, но разкъсва, ограбва и изпепелява щастието на другите. Какво всъщност е човека?

Defender
the last one

Регистриран: 26.08.2004
От: Amber
    #1061024 - 29.11.2005 11:08 [Re: ЕVERHOPE]

Цитат:

Цитат:

Аз също, но за съжаление имам възможност само за тухлен апартамент. Къщата засега е в сферата на мечтите

Това ми говори ,че не си правила проучване на пазара на недвижими имоти още.Една хубава къща,в покрайнините на града струва по-малко от една панелена кутия даже в т.нар. лъскави квартали на София.

Проблемът при къщата не е само с купуването, по принцип къщите се поддържат много по-трудно и гълтат много повече средства. И за отопление и за обща поддръжка, абе серизен разход на време и пари са си, колкото и да е кеф да живееш в къща...

--------------------
Ала съм чел или съм чувал във балади, че еднорозите във времената млади познавали умело разликата между двете - лъжата как блести, как истината свети; усмивката на устните и мъката в сърцето..

LOVEme
Ентусиастка

Регистриран: 12.07.2004
    #1063177 - 30.11.2005 21:33 [Re: ЕVERHOPE]

Цитат:

Проучването ми относно пазара на имоти е по-детайлно и от това на най-заинтересования брокер
Освен това подчертах, че търся нов тухлен апартамент, не говоря за панелна кутийка изобщо, в момента си живея в една такава, имам това "щастие".
Имам редица съображения относно къщата, които сега няма да изреждам. Обмислила съм всички възможни варианти и преценявайки реално възможностите си, стигнах до извода, че трябва да се спра на малък двустаен на не повече от 6 години. Но за района все още наистина продължавам много да се колебая.

П.С. 11 години съм живяла в къща

--------------------
Живея, за да обичам. Обичам, за да живея.

Редактирано от Нати (30.11.2005 21:35)

Unfaltering
Searcher

Регистриран: 30.12.2004
    #1075910 - 11.12.2005 18:41 [Re: LOVEme]

Света троица и Илинден, щото има метро наблизо... иначе Гео Милев и Бъкстон също са яки.
Искам да си защитя кварталчето (Обеля) - не е толкова зле тука ама не го препоръчвам щото има мн наркомани и побъркани купонджии Офце тая година не съм виждала тука

--------------------
Не можах да го измисля.

Alexander The Great
новак
*

Регистриран: 05.12.2005
    #1075933 - 11.12.2005 19:16 [Re: Unfaltering]

Борово

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 26290

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.308 seconds in which 0.291 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.