ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » София

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
notorious
неориентиран

Регистриран: 03.03.2008
Мръсотията в София
    #2049458 - 03.03.2008 11:48

Здравейте,
след стапянето на снега из София се показаха тонове боклуци които никои не чисти!Предполагам всички ви дразнят найлоовите торбички по дърветата и всички останали боклуци по градинки и улици в които газим.Трябва да се направи нещо не издържам вече така да съм безучастна да организираме нещо! Дайте идеи!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
Re: Мръсотията в София
    #2049817 - 03.03.2008 22:46 [Re: notorious]

Да почистиш освен...

Да цапаме по-малко.
Да чистим повече.
Хм..

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

notorious
неориентиран

#2050204 - 04.03.2008 14:07 [Re: ЙOH]

Ами помогнете де, няма да успея сама:)

Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
От: София
    #2050772 - 05.03.2008 00:26 [Re: notorious]

Тъкмо влизам в този форум, за да пусна тема за занемарената ни София и някой ми е свършил черната работа.

Та София май никога не е била чак толкова мръсна, надупчена, прашна и неприятна за живеене.
Аз пък исках да наблегна на дупките - такива ями, толкова дълго време никога не е имало. Ще ви пусна снимки от един елитен квартал тези дни, в който квадратният метър е 1200 евра.
Големи приказки, голямо нещо от Бойко Борисов... Абе не ми се коментира тая мутра. Преди общинарите му бяха криви, че не бяха неговите, сега кой му е крив? Шапката си е накривил и си свирка. Социолозите му предвиждат неоспорими победи. Обръчите от фирми си му ги гарантират. Ние си пишем гневни теми във форумите, дрънкаме си колите. Оня ден я мих срещу 12 лв. - елате сега да я видите! Тоя току ми се появи в някоя новинарска емисия да ми заобяснява "Така ще направиме, иначе ще направиме..." Не ми се говори. Ще ви пусна снимки.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

notorious
неориентиран

#2051141 - 05.03.2008 13:43 [Re: Elle*]

Да това го пропуснах и улизите и тротоарите ужас!Радвам се че все пак има хора които забелязват че това вече не е нормално!Никога не е било така мръсно и прашно.Чудя се дали ще се направи някаква акция от доброволци поне явно че пак общината няма да си свърши работата.Някой да е чул за такова нещо? Знам че миналата година е имало, но не си бях в БГ да се включа.

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #2051810 - 06.03.2008 11:01 [Re: Elle*]

Обръчите от фирми и ..дъра-бъра..
Сигурно.
Не съм съгласен, че София е по-мръсна сега, напротив.

Сигурно си играе с обръчите, но в интерес на истината, поне привидно, нещата са по-добри. Тук-таме, изникват осветителни тела, които или ги е нямало досега или за последно са светели преди 10-15 години. Забелязвам, че се чисти на много места и е изчистено на много места.

btw оназ лампа, дето ме зарадва преди две седмици и не е светила от ппетнайс' години...трябва да загасне! Вече не ми е симпатична.

--------------------
Peace V!

pa®tci
конникът без глава

Регистриран: 03.06.2007
От: Parc des ParТcalens
    #2052670 - 07.03.2008 08:09 [Re: Elle*]

Цитат:

... прашна...

Майната им на дупките, ето това е по-страшното. Такова чудо НИКОГА не съм виждал. Прахта е (поне) два пъти повече от миналата година Не знам как стана тоя номер... Всъщност знам ама не ми се коментира как мангустите чистят/метат, правят купчинки мръс и след една/две седмици минава камион да събере 3/4 от половината на една купчинка Само да спомена, че и карам колело и тая цялата смрад ти влиза не знам къде. А като наръси леко като оня ден и ставаш на свиня от кал, но не точно кал

--------------------
Outro:

*полунощ се изтърси от часовника*

Weather
неориентиран

Регистриран: 24.04.2007
    #2054281 - 09.03.2008 19:33 [Re: pa®tci]

Да, на мен също в последните седмици прахта ми направи невероятно впечатление - никога не е имало толкова много. И това има едно обявснение - суша. По принцип зимата по улиците се изхвърля много голямо количество пясък и др. Зимата е много трудно всичко да изсъхне напълно и затова по принцип няма как прахта да се разнесе, а на пролет всичко се изчиства и затова никога не сме могли да забележим, че има много прах. Но този февруари беше вторият най-сух февруари в 121-годишната история на официалните климатични наблюдения в София. Този февруари са паднали само 1,1 л/м2 валеж при норма от 30 л/м2 , което всъщност означава, че не е валяло нищо. По-сух от февруари 2008 е бил само февруари през 1914 година.
Ето на това се дължи по-голямата запрашеност през последния месец в София.

Редактирано от Weather (09.03.2008 19:35)

notorious
неориентиран

#2054901 - 10.03.2008 13:54 [Re: Weather]

Да над това не бях се замисляла , наистина е така.Но все пак трябва да се направи нещо...Чела съм че на по големи кръстовища нивата на вредните газове са над всякакви норми но най-вредното от всичко било прахта.Трябва или да завали много яко или да измием улиците:)

medeia
busy bee

Регистриран: 18.09.2005
От: The World I Live In
    #2055305 - 10.03.2008 22:43 [Re: Йон]

Според мен е по-мръсна. Направо е кошмар. От три седмици обикалям страната и няма по-мръсен град от София. Боклуци, прах, строителни отпадъци....Тъжна картинка.

--------------------
"The best and most beautiful things in the world cannot be seen, nor touched... but are felt in the heart."

world power
красива
**

Регистриран: 24.11.2004
    #2055647 - 11.03.2008 12:13 [Re: notorious]

А какво ще кажете за детските площадки?Освен че са като кофи за боклук са изпочупени и с рьждясали сьорьжения,с обрасли с трева пясьчници!Преди не беше така.

--------------------
Аз искам

pa®tci
конникът без глава

#2055872 - 11.03.2008 16:30 [Re: Weather]

Aми може и да си прав/а, обаче тука се намесва още един пиниз - огромното количество строежи, достроявания и пр. около които никой не чисти. Да не забравяме за топлофикация и брат му от Софийска Вода, къде като разкопат и очакват после разпръснатото само да си се събере. Баш в момента имам НЯКОЛКО такива пред блока (респективно входа) ми.

--------------------
Outro:

Weather
неориентиран

Регистриран: 24.04.2007
    #2056528 - 12.03.2008 12:41 [Re: pa®tci]

Да, строителството е най-големият замърсител, а праховото замърсяване е най-значимият проблем. За съжаление около строежите е нещо страшно и въобще нямат навика да разчистваат след това. А строежите са хиляди и няма как инспекцията, отговаряща за спазването на наредбите за разчистване около строежите, да следи за спазването на правилниците, дори да имаше желанието...

pa®tci
конникът без глава

#2056531 - 12.03.2008 12:44 [Re: Weather]

E, то през всички надали може да се мине... за един ден, че дори и седмица или месец Ама нали все пак плащаме данъци, все трябва да се минава и да се глобява солено за всичката тая кочина. Или разчитат само на "сигнали на (не)добросъвестни граждани"?

И какво от това...

--------------------
Outro:

notorious
неориентиран

#2056536 - 12.03.2008 12:54 [Re: world power]

Въпреки това има и потдържани градинки, впечатление лично на мен ми прави как се стараят за паркчето около културен дом красно село или "кучешката градинка" както си я наричаме в квартала.Там е изключително чисто, всеки ден напоследък виждам хора които събират щумата подрязват храсти и дъвета с кеф да си разхождаш кучето.И сутринта бях там ,но се чудя защо точно и само там?Има още много запуснати градинки за които може да се направи нещо...

world power
красива
**

#2056599 - 12.03.2008 14:40 [Re: notorious]

За разлика от вашият в нашият квартал са ужсни.Хората си разхождат кучетата там,а те акат на всякъде.Децата си игзаят там и току лепнат някоя болест.Като им направиш забележка те обиждат,заплашват и др.п.По света за това има солени глоби,а у нас нищо!Ще си тънем в мрасотия и зарази.

--------------------
Аз искам

Elle*
wrong
**

#2057442 - 13.03.2008 12:48 [Re: Йон]

Цитат:

...но в интерес на истината, поне привидно, нещата са по-добри. Тук-таме, изникват осветителни тела, които или ги е нямало досега или за последно са светели преди 10-15 години. Забелязвам, че се чисти на много места и е изчистено на много места.

За мен това не е интересна истина. Аз съм на абсолютно противоположното мнение. Ти къде живееш/обикаляш/движиш, та ти е толкова хубаво и изчистено? Сериозно питам, без заяждане.
Аз пътувам ежедневно по "луксозния" бул. "Н. Вапцаров" - булевардът, който минава пред Софияленд. Не свети една лампа по него. Разчитат на светлината от представителствата на разни Пфоета и други... Много е изровено, шахтите са хлътнали с по 10 см, абе всичко е ужасно грозно и мърляво. Не само този по булевард.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

Elle*
wrong
**

#2057443 - 13.03.2008 12:51 [Re: Weather]

Цитат:

Да, на мен също в последните седмици прахта ми направи невероятно впечатление - никога не е имало толкова много. И това има едно обявснение - суша. По принцип зимата по улиците се изхвърля много голямо количество пясък и др. Зимата е много трудно всичко да изсъхне напълно и затова по принцип няма как прахта да се разнесе, а на пролет всичко се изчиства и затова никога не сме могли да забележим, че има много прах. Но този февруари беше вторият най-сух февруари в 121-годишната история на официалните климатични наблюдения в София. Този февруари са паднали само 1,1 л/м2 валеж при норма от 30 л/м2 , което всъщност означава, че не е валяло нищо. По-сух от февруари 2008 е бил само февруари през 1914 година.
Ето на това се дължи по-голямата запрашеност през последния месец в София.

Ето едно типично в стил Бойко Борисов обяснение!

Бойко, ти ли си? Че имам да ти казвам разни неща...

--------------------

К. Вонегът

notorious
неориентиран

#2059095 - 14.03.2008 17:23 [Re: world power]

в кои квартал си?Не знам по кварталите, но в центъра кадето работя....навсяка крачка гледаш да не настъпиш нещо.Какви са тия хора дето си разхождат кучетата по тротоара.Да направят места кадето е позволено и кадето е забранено за кучета все пак на някои хора не им е приятно, и деца и изобщо....много ни е неуреден града.Пък и на хората не им пука всеки гледа себе си .....

pa®tci
конникът без глава

#2059206 - 14.03.2008 18:43 [Re: Elle*]

Тази вечер започват да мият "Цариградско шосе"

Тази вечер в 22 ч. започва измиване на бул. „Цариградско шосе”, в участъка от ХМС до „Орлов мост”. Във връзка с това Столична община призовава водачите на моторни превозни средства да се движат с повишено внимание в посочения участък от 22 ч. до 8 ч. утре и с възможно най-ниска скорост, за да се избегнат нежелани инциденти и произшествия.

В участъка тази вечер ще работят четири екипа със седем цистерни и десет самосвала. В рамките на първия етап от пролетното почистване ще се измият основните входно-изходни магистрали и булеварди - България, Цариградско шосе, Евлоги и Христо Георгиеви, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Ботевградско шосе, Владимир Вазов, Сливница, Тодор Александров, Царица Йоанна, Цар Борис ІІІ, Ломско шосе, Черни връх, Брюксел, Александър Малинов , Панчо Владигеров и Княгиня Мария Луиза. Тази вечер продължава миенето на булевард България от Беловодски път към центъра. Основните пътни магистрали ще се мият след 22.00ч. , за да се избегнат затруднения в трафика. Само по- рискови участъци като мостът от 4-ти километър ще се мият през деня. Работата по почистването на столичните булеварди ще продължи и през почивните дни. /БГНЕС

--------------------
Outro:

world power
красива
**

#2059279 - 14.03.2008 20:27 [Re: notorious]

От Люлин съм.От балконите на нашия блок летят всякакви неща.Понякога чистачката ги оставя пред вратата на този който е видяла да го изхвърля.

--------------------
Аз искам

Elle*
wrong
**

#2059379 - 14.03.2008 21:43 [Re: pa®tci]

ми добре...
Жалко само, че се прави кампанийно някак, вместо да е редовно, но... C'est la vie...
Better than nothing!

--------------------

К. Вонегът

notorious
неориентиран

#2059822 - 15.03.2008 12:39 [Re: pa®tci]

Еееее разгеле!!!

Legion_666_
Нерегистриран

#2063183 - 19.03.2008 16:56 [Re: world power]

Цитат:

А какво ще кажете за детските площадки?Освен че са като кофи за боклук са изпочупени и с рьждясали сьорьжения,с обрасли с трева пясьчници!Преди не беше така.

Освен да изохкам отново...
КАТО ТУК

Брад Пит
почетен член
**

Регистриран: 19.03.2008
    #2063191 - 19.03.2008 17:05 [Re: ]

Е, блазе ми, че не живея в мръсния център. Кварталите, които са ми любими са от най-зелените, до колкото може да се говори за зелени квартали в София. В центъра е мъка - аз затова ходя по възможност по рядко, но за съжаление ми се налага.

notorious
неориентиран

#2064046 - 20.03.2008 15:36 [Re: ]

Да и площадките ни вече не приличат на нищо, спомням си как излизахме едно жреме някоя събота и правехме бригада от блока и си почиствахме...А сега освен че са мръсни някои даже са опасни за децата.

world power
красива
**

#2064247 - 20.03.2008 19:12 [Re: ]

Изкажи собствено мнение Моля!

--------------------
Аз искам

notorious
неориентиран

#2068889 - 26.03.2008 12:53 [Re: world power]

Кое е "не" собственото на мнението ми?

world power
красива
**

#2070174 - 27.03.2008 18:18 [Re: notorious]

Ти legion 666 ли си?

--------------------
Аз искам

Legion_666_
Нерегистриран

#2070883 - 28.03.2008 15:48 [Re: notorious]

Това и аз си го спомням. Наистина се организираше целият блок, слизаше се долу и се чистеше.

Сега... Направо не искам да излизам на терасата, заради гледката, която ще да се види и която включва много буклуци и много найлонови торбета-пътешественици. Не ми понася. Чувствата ми варират от бяс (ей да го разбера кой е въпросният мърляч и ще...) до тихо отчаяние (абе до къде стигна светът)...

Плюс много се опасявам, че ще тръгнат зарази и наистина първите пострадали ще са децата, които си играят във въпросните буклуци.

Legion_666_
Нерегистриран

#2070886 - 28.03.2008 15:51 [Re: Брад Пит]

Цитат:

Кварталите, които са ми любими са от най-зелените

За кои става въпрос?

Legion_666_
Нерегистриран

#2070889 - 28.03.2008 15:55 [Re: world power]

Че аз собствено изохках. Блогът е мой (както и си пише в него - legion’s Weblog). Просто не ми се копираше, а мнението ми никак не се е променило. Нито буклуците долу пред блока са изчезнали, за мое съжаление.

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2070921 - 28.03.2008 16:30 [Re: ]

аз лично, всяка седмица когато мия стълбището излизам и измитам пред цялата кооперация и то от двете страни на улицата (и то защото пред нас има болница, но те чистят само тротоара и градинката). Ако всеки го прави това София ще бъде по-чиста.

--------------------
http://www.sosbg.org

Legion_666_
Нерегистриран

#2070939 - 28.03.2008 16:51 [Re: Bubachko]

Аз не мога да си обясня защо едно време се чистеше пред блоковете и около тях, а сега вече желанието това да се прави умря.

От нашия вход само веднъж само една жена видях да чисти и то вече беше приключваща с чистенето, иначе щях да се включа и аз. Точно на другия ден все едно не беше чистила.

Въпросът за мен не е "ако всеки го прави това", а как да се накара по възможност максимален брой хора да го правят и не само, ами и да се пази почистеното.

За сега все така нямам идея какво би подтикнало някой мърляч да не хвърля буклук през прозореца си.

Pak zaet nick
конспиративен

Регистриран: 01.09.2006
От: Тук
    #2070997 - 28.03.2008 17:31 [Re: ]

Цитат:

мърляч да не хвърля буклук през прозореца си.

Не мога да си обясня на какво се дължи увеличаване броя на мърлячите, нито пък какво би накарало човек да си изхвърли боклука през прозореца, честно. Градът наистина е станал много по-неприятен, в сравнение с детските ми спомени - тогава се поддържаше буквално от всички. Помня градинките с цветята, помня улиците с тротоари, по които можеше да се върви - без блъсканица, без безброй коли паркирали почти една върху друга, без да си изхвърляш обувките след две носения и без опасност да забиеш нос в паважа ... Разбира се, има и неща, които са приятни, но те не са поради градоустройствена политика или общинска подръжка, а просто защото времената се променят. Абе ... В интерес на истината поне центъра не е най-мръсното място на света, ако се замислим в Рим каква гадост е, неподдържани сгради, милярд фасове и хартийки по земята, ами Париж и Лондон - не го казвам с желание да омаловажавам отвратителните гледки на много места в града ни, но въпреки, че е гадно, поне в това отношение не сме първенци

--------------------
За разлика от Корина

pa®tci
конникът без глава

#2071037 - 28.03.2008 18:25 [Re: Pak zaet nick]

Не знам за Париж, Лондон и брат му, ама тия дни дишаме всичко друго но не и въздух... Аз понеже карам колело и може би го усещам по осезаемо, обаче наистина... такова чудо не ми се е случвало, тука два-три дни подред: прах, газове... а ВЪЗДУХ няма...

--------------------
Outro:

notorious
неориентиран

#2073968 - 01.04.2008 18:54 [Re: pa®tci]

Все си мечтая накрая да се организира нещо и да си почистим....ноо трябват повече хора...

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2075706 - 03.04.2008 16:09 [Re: notorious]

Цитат:

Все си мечтая накрая да се организира нещо и да си почистим....ноо трябват повече хора...

според мен, всеки трябва да направи каквото може, това с организирането е самооправдание да не правим нищо.

--------------------
http://www.sosbg.org

krume
рекордьор

Регистриран: 25.09.2006
    #2078947 - 07.04.2008 18:51 [Re: Bubachko]

Да бе добре - много хубаво...
А можеш ли да ми обясниш тогава за какво го плащаме този данък смет?????
А той даже е и 2-пъти по-голям от данъка за апартамента!!!

Значи хем да плащаме - хем ние да чистим...
абе нещо не ми се връзва...

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2079104 - 07.04.2008 22:31 [Re: krume]

Принципно си прав, ама ако стовариш събрания боклук пред общината, смЕтам че ще си много на кеф, а и ще е справедливо.

btw общинарите са пернали любезни покани по входовете за пролетно почистване.

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

sote
неориентиран

Регистриран: 17.01.2010
    #2618852 - 04.05.2010 19:06 [Re: notorious]

В А Ж Н О !!!

ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.

ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ, НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
9377464 0887-187-807
ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg
ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.

ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!

САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!

sote
неориентиран

Регистриран: 17.01.2010
ИМА ЛИ ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!?!
    #2618945 - 04.05.2010 21:35 [Re: Weather]

Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti.signali@abv.bg

Редактирано от sote (04.05.2010 21:36)

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
Re: ИМА ЛИ ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!?!
    #2619282 - 05.05.2010 12:48 [Re: sote]

добре де... разбрахме ти апела още от първия път - защо трябва 5 пъти да го пишеш все същия? та да се налага да го трия

или почни да пишеш смислени мнения или се подготви за наказания заради спам ма форума

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2619284 - 05.05.2010 12:54 [Re: Дон Кихот]

Ахахахахх, сега виждам, че началото на темата е от 2008. Значи, ако на някого тогава му се е виждало трагично положението в София, е на, може да се копае към дъното и под него, сега е още по-трагично. Е такива дупки и толкова на брой като сегашните, все си мисля, че не е имало досега.

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2619294 - 05.05.2010 13:22 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

добре де... разбрахме ти апела още от първия път - защо трябва 5 пъти да го пишеш все същия? та да се налага да го трия

или почни да пишеш смислени мнения или се подготви за наказания заради спам ма форума

д.К.

5 пъти? Човека е суеверен. Имаше една тема за суеверията в Женски клуб.

Суеверията започват там, където свършват отговорностите и вървят ръка за ръка с безотговорността. Иначе щеше ли да има толкова суеверни хора напоследък у нас.

Какво се случи на улица Московска - митинг на хора в кукерски одежди да гонят злите дупки в София.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Ооо ...
~

Регистриран: 06.09.2006
    #2622997 - 11.05.2010 00:28 [Re: nita]

Цитат:

Е такива дупки и толкова на брой като сегашните, все си мисля, че не е имало досега.

Опитвам се да превъртя лентата назад.

Дупките при нас са връстници на демокрацията - следователно символ на демократичните промени у нас.

Най-мръсно май беше при Янчулев, дупките 'Янчулевки' не са за забравяне - коли потъваха в тях.

А подлезът ЦУМ - Пиротска - Халите от луксозно място се привърна в контейнер на боклук и тоалетна. Изпъплиха просяците, ...

Повече еко/санитарна полиция и чистачи ни трябват - такива мърляви градинки и улици като у нас май никъде няма.
Естествено ще ни вдигнат данъците, но не знам как иначе ще се промени ситуацията.
-------------

krasi321
неориентиран

Регистриран: 23.04.2016
    #3361886 - 23.07.2016 21:49 [Re: Ооо ...]

Сега сме вече 2016 и много от дупките са премахнати, много от улиците са ремонтирани и основни възли оправени. Къде, къде по-добре се пътува сега, но има и още много работа да се извършва. Все още имма дупки и пътни проблеми.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15611

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.