ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Fabula
сладурана
**

Регистриран: 21.08.2005
Обичате ли кеч?
    #924626 - 21.08.2005 15:05

Шон Майкълс се изправя срещу Хълк Хоган в турнира "SummerSlam"

Шон Майкълс и Хълк Хоган са емблематични имена в развлекателния спорт. Те имат милиони почитатели навсякъде по света. Пътищата им обаче никога досега не са се пресичали.

Шон Майкълс (Shawn Michaels) е сред най-големите любимци на публиката в World Wrestling Entertainment (Световната федерация по кеч). Неговият самонадеян и претенциозен стил го превърнаха в една от най-големите звезди на Федерацията в цялата и история. Самият той се определя като Иконата на развлекателния спорт. И кой може да спори с това?

В кариерата си на кечист Шон Майкълс успя да завоюва почти всяка по-значима титла, която съществува. До голяма степен Шон бе този, който дълги години носеше компанията на Винс Макмеън (Vince MacMahon) на плещите си.

Само че в бизнеса, който представлява WWE, всяка суперзвезда рано или късно е изправена срещу най-легендарния кечист на всички времена - безсмъртният Хълк Хоган (Hulk Hogan). Дали "Сърцеразбивача" Шон Майкълс може да се сравнява с Хоган е въпрос, който самият Майкълс си задава дълги години. Или по-точно от момента, в който Хоган напусна Световната федерация през 1994 г. Въпрос, на който Майкълс нямаше шанса да получи отговор... досега!

Статията е доста голима за да я постна цялата, който се интересува да я прочете на:
www.obektiv.info
моля слагайте занапред интерсени неща за кеча

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
metal
Ланчилото Гобо

Регистриран: 28.08.2005
От: Edinburgh
Re: Обичате ли кеч?
    #939098 - 31.08.2005 03:12 [Re: Fabula]

уоу кеч,мисля че това въобще не спада към категория спорт,не можеш да наречеш нещо спорт след като предварително всичко е ясно

--------------------
Black tears in my eyes,black sorrow in my soul

Overhate

Регистриран: 09.11.2003
    #940276 - 31.08.2005 19:47 [Re: metal]

То и за БГ футбол не трябва да се говори тогава.

metal
Ланчилото Гобо

Регистриран: 28.08.2005
От: Edinburgh
    #940644 - 01.09.2005 03:28 [Re: Overhate]

искаш да кажеш за българският театър и цирк

--------------------
Black tears in my eyes,black sorrow in my soul

hoity-toity
членче

Регистриран: 28.07.2005
От: Южна Корея
    #940675 - 01.09.2005 07:07 [Re: Fabula]

НЕ, НЕ ОБИЧАМЕ!!!

--------------------
Това, което сме е в резултат от нашите мисли.

Overhate

Регистриран: 09.11.2003
    #943494 - 03.09.2005 12:39 [Re: Fabula]

I think I'm cute.
I know I'm sexy.
I've got the looks,
That drive the girls wild
I've got the moves, that really move 'em.
I send chills up.
Up and down their spines.

I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy
I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy

I make 'em hot.
I make 'em shiver.
Their knees get weak,
Whenever I'm around.
They see me walk,
They hear me talk,
I make 'em feel,
Like they're on cloud nine

I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy
I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy

Eat your heart out girls
Hands off the merchandise

Fabula
сладурана
**

Регистриран: 21.08.2005
Re: Наближава време за разплата на турнира "Unforgiven"
    #945907 - 05.09.2005 18:17 [Re: Fabula]

Само след няколко седмици предстои един от най-зрелищните спектакли в Световната федерация по кеч - "Unforgiven" ("Непростимо"). Турнирът води началото си от 1998 г., когато за първи път един срещу друг на ринга се изправят две от най-известните звезди на Федерацията - Кейн (Kane) и Гробарят (The Undertaker). Тогава Гробарят успя да победи Кейн в зрелищен "Inferno Match".

Днес, 7 години по-късно, отново две от най-големите звезди на WWE имат стари сметки за уреждане на турнира "Unforgiven" - шампионът Джон Сина (John Cena) и олимпиецът Кърт Енгъл (Kurt Angle). Двамата ще се изправят един срещу друг в борба за златния пояс - Енгъл като претендент, а Сина като шампион, който да защити титлата си. Турнирът ще се проведе на 18 септември в Оклахома.

Джон Сина успя да запази шампионската си позиция, след като победи Крис Джерико (Chris Jericho) в турнира "Summer Slam" ("Летен сблъсък"). Само седмица след срещата, Кърт нападна шампиона в съблекалните и му отправи явно предизвикателство. Така олимпийският златен медалист се оказа претендент № 1 за колана на турнира "Unforgiven".

В следващото издание на RAW Джон Сина провокира Енгъл да заложи титлата си в квалификационен мач, което ядоса Кърт. Той нахлу на ринга и се опита да приложи на Сина завършващата си хватка "усукания глезен" ("ankle lock"), но безуспешно. Дали олимпиецът ще има повече шанс на турнира "Unforgiven" или Сина отново ще се измъкне, запазвайки титлата си, предстои да разберем на 18 септември!

Откакто пристигна в RAW, шампионът Джон Сина непрекъснато е подлаган на натиск от главния мениджър Ерик Бишоф (Eric Bischoff), чието най-голямо желание е да го изкара завинаги от бизнеса, отнемайки му шампионския пояс. До момента Сина не се поддава на атаките на Бишоф. Сина успя да победи Джерико в "You're Fired Match", където на изпитание бе заложена не само титлата, но и кариерата му. Но Бишоф не се отказва. И Кърт Енгъл е новото изпитание, което той поставя пред Джон Сина.

Според олимпийския медалист разплатата ще бъде кървава! Когато Джон Сина пристигна във Федерацията преди 3 години, първият противник, срещу който се изправи на ринга, бе Кърт Енгъл. Враждата между двамата продължава вече дълго време и ще достигне кулминационната си точка именно на турнира "Unforgiven". Очакваме го с нетърпение...
източник:
http://www.obektiv.info/index.php

djoro
рекордьор

Регистриран: 28.01.2005
От: Не къде си ти....
    #952076 - 10.09.2005 16:05 [Re: Fabula]

Добре това кеча не мога го разбра що за животно е!!! Ако е спорт но никак не може да бъде спорт понеже всичко е нагласено по тогава повече прилича на шоу но ако е шоу пък някак си е постничко да гледаш все едно и също. А като нещо друго съвсем не мога да го оприлича

--------------------
Едно е да искаш
Второ да можеш
А трето и четвърто
да го направиш.

Fester Addams
Resurrected

Регистриран: 04.01.2005
От: Майна city
    #952090 - 10.09.2005 16:15 [Re: djoro]

Цитат:

никак не може да бъде спорт понеже всичко е нагласено

Почти няма спортове,в които да няма нагласени работи.

--------------------
http://www.myspace.com/dianivanov

Нерегистриран

Re: "Леденият" се завръща в WWE
    #952759 - 11.09.2005 12:21 [Re: Fabula]

Турнирът "Нощта на шампионите" ("Night of Champions") ще е специално тричасово издание на едно от най-популярните състезания в WWE - Monday Night RAW. Спортното събитие ще се проведе на 3 октомври 2005 г.

Много бивши шампиони на Федерацията ще направят своето завръщане в RAW на 3 октомври. Сред тях са вписаният в "Залата на славата" Хълк Хоган (Hulk Hogan), "Леденият" Стив Остин ("Stone Cold" Steve Austin), Мик Фоли (Mick Foley) и Трите Хикса (Triple H). Дори самят собственик на Световната федерация Винс Макмен (Vince McMahon) ще се качи на ринга, за да припомни славните моменти от свои предишни мачове.

Трите Хикса е сред най-големите имане в кеча в наши дниРазбира се, участие в историческата вечер ще вземат и други популярни имена от развлекателния бизнес. Сред тях са тези на бившия шампион на WWE Шон Майкълс (Shawn Michaels), настоящият световен шампион Джон Сина (John Cena), златният медалист Кърт Енгъл (Kurt Angle) и бившият световен шампион Рик Флеър (Ric Flair).

От състезанията на Световната федерация по кеч RAW достигна абсолютен рекорд по популярност сред феновете. Турнирът съществува вече повече от 7 години. Знаменитата "Нощ на шампионите" е едно от най-очакваните състезания във Федерацията през цялата 2005 г.

Около въпросното завръщане на "Леденият" Стив Остин се говори от дълго време, но преди броени дни неговата поява във Федерацията бе анонсирана официално. Остин напусна WWE заради проблеми с Винс Макмен, но след изглаждане на отношенията помежду им, "Леденият" се завръща във Федерацията с подновен договор.
източник:
http://www.obektiv.info/index.php

Phantom Lord
Бултрас

Регистриран: 03.08.2005
От: Край Бирената Фабрика
    #1037751 - 12.11.2005 20:13 [Re: Анонимен]

мен лично ме кефи! гледам го по GTV!петък и събота от 10 вечерта!

--------------------
СВОБОДА,КОЯТО ТЕ ПРАВИ СИЛЕН,ЛОЯЛНОСТ,КОЯТО ТЕ ПРАВИ ДОСТОЕН,ПРИЯТЕЛСТВО,КОЕТО ТЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВ И С ВЯРА В СЪРЦЕТО,ТИ НИКОГА НЕ ЩЕ БЪДЕШ САМ!!!

Phantom Lord
Бултрас

#1037946 - 12.11.2005 23:12 [Re: Phantom Lord]

та я вечер гледах кеча биваше го!КЕЙН се завърна!

--------------------
СВОБОДА,КОЯТО ТЕ ПРАВИ СИЛЕН,ЛОЯЛНОСТ,КОЯТО ТЕ ПРАВИ ДОСТОЕН,ПРИЯТЕЛСТВО,КОЕТО ТЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВ И С ВЯРА В СЪРЦЕТО,ТИ НИКОГА НЕ ЩЕ БЪДЕШ САМ!!!

liubo_iotoff
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #1064361 - 01.12.2005 15:41 [Re: Phantom Lord]

ше видите вие като стане олимпийски спорт кеча

Phantom Lord
Бултрас

#1082970 - 16.12.2005 18:41 [Re: Fabula]

както знаете ЕДИ ГЕРЕРО е умрял!според мен той беше един от най-добрите във федерацията!

--------------------

ACzDC
Hard rock fan
**

Регистриран: 11.06.2005
От: София
    #1105034 - 05.01.2006 18:39 [Re: Phantom Lord]

кеча си е лудница и това си е няма спор и тоя Батиста ли е какъв е напрао е мазало от стероиди ) обаче за мене К1 си остава the best в боините развлечения

--------------------
WWW.TWISTYFANTASY.COM

Phantom Lord
Бултрас

#1107411 - 07.01.2006 15:35 [Re: ACzDC]

К1 съм го гледал 2-3 пъти!

--------------------

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: **
Брой показвания: 1798

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.