ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Стара Загора

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Огито
обекто - ориентиран
**

Регистриран: 07.04.2011
Re: Стара Загора е 6-тият по население град и 12-ри по заплати
    #2783367 - 19.04.2011 15:09 [Re: Cool House]

Виж вече най-учтиво те предупредих да спреш да спамиш в тази тема защото така отблъскваш другите потребители да пишат в нея. Само бълваш някакви цифри, които ги измисля твоята глава и обиждаш нееднократно хората, които пишат тук.

Разгледах ти профила и видях само от две твои прояви, как обиждаш други:
http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&a...rue#Post1399305

Наричаш други хора "Дебили и психочноболни"

Ето в това мнение тук даже имаш предупреждение от Мишо, че при следваща обида от твоя страна ще ти отнеме правата:
http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&a...rue#Post2095752
Като прибавим и тези нападки, които описах в предишното си мнение, мисля че модераторите трябва да вземат мерки спрямо спамери като теб, които знаят само да обиждат останали участници във форума

На всичкото отгоре нон-стоп предизвикваш хора от град Русе и ги обиждаш, някакъв комплекс ли има от този град, та непрекъснато го споменаваш? За справка тази тема и двете изброени, не ми се иска да си губя времето да ти чета останалите теми защото сигурно ще излезе още спам и обиди произлезли от теб.

Мисля, че модераторите от тука нататък трябва да решат, какво да правят с теб.

--------------------
Град Население към 1.02.2011 г.

гр. София 1270284
гр. Пловдив 331796
гр. Варна 330486
гр. Бургас 197301
гр. Русе 146609
гр. Стара Загора 136363

Stara Zagora, the 6-th biggest Bulgarian city

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Cool House
ентусиаст

Регистриран: 24.08.2006
Re: Стара Загора е 5-тият по население град и 2-ри по заплати
    #2783547 - 19.04.2011 22:04 [Re: Огито]

А като реши да се правиш на старозагорец и да пишеш пълни глупости, поне трябваше да си смениш ника.
Всички помним преди време как същият ник правеше провокации от името на дунавския град.

Крадецът вика дръжте крадеца.
Един русенец идва да прави провокация във старозагорския форум.

Още едно доказателство за провокацията ти е, че сменяш заглавието и пишеш 12-ти по заплати, а всички официални статистиски сочат, че Стара Загора е в челната тройка, а именно Русе е извън челната десятка (дали е на 12 или 20 място ти по-добро знаеш).
Действай по-умно, че с такива елементарни действия съвсем ти лъсна русенския задник.

--------------------
Stara Zagora - the 5-th biggest city in Bulgaria, the 3-th most develop city in Bulgaria, the city with the 2-nd highest wages in Bulgaria and the old city in Bulgaria.

Огито
обекто - ориентиран
**

Стара Загора е 6-тият по население град
    #2783569 - 19.04.2011 23:23 [Re: Cool House]

Човек предупредихте да си по спокоен, но ти не. Отново обиди и обвинения срещу мен и срещу град Русе. Явно наистина имаш комплекс от този град, след като говориш нон-стоп против него.

Въобще не знам по каква писта се опитваш да ме пързаляш с това, че преди време един кой с подобен ник е участвал и от кой град. Аз съм регистриран съвсем скоро и ако бях друг едвали щях да използвам подобно име. Има и IP адреси и т.н
Колкото до заглавието, ти пишеш тук 5 пъти и 5 пъти сменяш заглавието, като всеки път се опитваш да смениш темата и нон-стоп хвърляш някакви безсмислени и безпочвени обвинения. Като прибавим към това и обидите към мен и към град Русе, не разбирам каква ти е ролята в този клуб освен на провокатор. Не защитавам Русе, но ако някой от този град го види веднага ще нападне Стара Загора и този форум ще отиде на кино.

--------------------

гр. София 1270284
гр. Пловдив 331796
гр. Варна 330486
гр. Бургас 197301
гр. Русе 146609
гр. Стара Загора 136363

Cool House
ентусиаст

Стара Загора е 5-тият по население град и 2-ри по заплати
    #2783574 - 19.04.2011 23:34 [Re: Огито]

Цитат:

Не защитавам Русе, но ако някой от този град го види веднага ще нападне Стара Загора и този форум ще отиде на кино.

Ама ти присъстваш в този форум от години.
Само остава да си докараш и другите шизофренични никчета, както правиш обикновено.

Срещу град Русе нямам нищо против, нито срещу русенци.
Имам против руселците, които живеят в миналото и на фона на голите си тумбаци се правят на отворковци по форумите и дръзват да се мерят с хилядолетни градове, проспериращи и до днес, като Стара Загора.

--------------------
Stara Zagora - the 5-th biggest city in Bulgaria, the 3-th most develop city in Bulgaria, the city with the 2-nd highest wages in Bulgaria and the old city in Bulgaria.

Огито
обекто - ориентиран
**

#2783596 - 20.04.2011 00:05 [Re: Cool House]

Отново ме обвиняваш и обвиненията са ти пълни безсмислици!

Нямал си нищо против русенци, а срещу мен какво имаш против та ме обиждаш? И как може да казваш, че нямаш нищо против Русенци и да пишеш подобни мнения като тези в темата?

Иначе кой се мери от Русе със Стара Загора?
Аз написах тема, че Стара Загора е 6-тият по-големина град в България и ти веднага премести темата за Русе?? Просто те са преди нас и ти явно не можеш да спиш от този факт, а ТОВА Е ФАКТ, кой живее в миналото, като това е официална информация от съсвем скоро.

И отново за 6ти пореден път сменяш заглавието, спри се вече човек! Пак ти казвам, ако не ти харесва темата просто не пиши в нея, а не спами, не се опитвай да сменяш тематика и да пишеш нон-стоп обвинения и безсмислици, просто е

Явно имаш сериозен комплекс, ако се спомене че Стара Загора отстъпва в някаква класация на Русе . Не го приемай толкова лично, че ще ти се отрази на здравето, защото в крайна сметка това е преброяване сега и Русе ще са по напред от нас по официална статистика само 10 години, може би през 2021 нещата ще се сменят...

Само да допълня, не знам какви шизофренични никчета те гонят, но ти написах в предишното мнение за IP-та и т.н. Всъщност вече не знам защо се занимавам с теб след като ти само спамиш и обиждаш, надявам се модераторите да решат в скоро време

--------------------

гр. София 1270284
гр. Пловдив 331796
гр. Варна 330486
гр. Бургас 197301
гр. Русе 146609
гр. Стара Загора 136363

Cool House
ентусиаст

#2783717 - 20.04.2011 09:25 [Re: Огито]

Естествено, че имам против хроничен РУСЕЛСКИ спамер, като тебе.
Цитат:

Просто те са преди нас

Кой е пред Стара Загора, Русе ли?
Я си сложи цайсите и виж кой къде е:
Заплати в големите градове:
1. Стара Загора 894 лв.
2. София 887 лв.
3. Пловдив 743 лв.
4. Варна 740 лв.
5. Бургас 670 лв.
6. Благоевград 640 лв.
7. Русе 550 лв.

В града на липите с най-високи заплати

Русе включено в световната карта на обезлюдяващите градове

Ако имам някакви комплекси към Русе, то това са единствено комплекси за превъзходство.

Русе от 15 години е по-малко от Стара Загора, а като икономическо развитие и заплати е по-зле още от средата на 80-те години.
Така, че приеми със смирение отредената позиция за града си и стига си спамил в старозагорския форум,
а и навсякъде другаде, където постоянно бълваш глупостите си!
Никой не ти се вързва.

Огито
обекто - ориентиран
**

#2783726 - 20.04.2011 09:50 [Re: Cool House]

Продължаваш като някаква латерна пич
Отново сменяш заглавието на темата, отново се опитваш да смениш тематиката и си повтаряш едни и същи линкове

И естествено не виждаш това, което е ти извади очите, а именно демографската статистика от Националния Статистически Институт !!! , а той показва че сме 6-тия по-големина град и аз не се срамувам от това, а се гордея. Та ние сме в Топ 6!!!
Както обикновенно ти пак се бръщолевиш някакви глупости, които не се основават на никаква логика и изглежда са само в твоята глава Къде прочете, че сме повече от Русе още от 80-те... та ние и на предишното преброяване бяхме на 6-то място. Ти явно си знаеш, че ако повториш една лъжа 100 пъти и вече я приемаш за истина, лошото е че се опитваш дa заблудиш и други хора.
Така че успокой се малко и ако обичаш спри да спамиш и да пишеш невярна и заблуждаваща информация

--------------------

гр. София 1270284
гр. Пловдив 331796
гр. Варна 330486
гр. Бургас 197301
гр. Русе 146609
гр. Стара Загора 136363

Cool House
ентусиаст

#2783729 - 20.04.2011 09:55 [Re: Огито]

Не може град, включен в световната карта на обезлюдяващите градове и беден, като мишка, да има повече население от богат и проспериращ град, като Стара Загора.
Както всички знаем Стара Загора е в топ 5 най-големите градове в България и топ 3 по икономическо развитие и заплати.
Не се прави на старозагорец, русеЛецо.
Ясен си!

--------------------

Огито
обекто - ориентиран
**

#2783741 - 20.04.2011 10:22 [Re: Cool House]

Цитат:

Не може град, включен в световната карта на обезлюдяващите градове, и беден, като мишка, да има повече население от богат и проспериращ град, като Стара Загора.
Не се прави на старозагорец, русеЛецо.
Ясен си!

ХаХаХа...
Тогава как би обеснил факта, че въпреки че са (според теб) включени в някакъв списък, са по-напред от нас... май само в твоята глава не са

Съжалявам, но Русе не ми е фикс идея та да знам толкова за тях... но на теб явно ти е... споменах вече, че май имаш комплекс от тях

Истината, е че и Русе и Стара Загора намаляват, Русе според официалната статистика даже повече от нас, но все още са 5-тият по-големина град

Това е според официалната статистика, а иначе ако искаш да пишеш за Русе иди в техния форум и пиши там, ако искаш да пишеш за заплатите - направи си нова тема за това!

--------------------

гр. София 1270284
гр. Пловдив 331796
гр. Варна 330486
гр. Бургас 197301
гр. Русе 146609
гр. Стара Загора 136363

Cool House
ентусиаст

#2783749 - 20.04.2011 10:43 [Re: Огито]

Руселецо, Русе е по-малко от Стара Загора и много по-бедно.
Русе включено в световната карта на обезлюдяващите градове
Не, според мен, а според всички международни организации.
Единствената възрастова група, която в дунавското градче е в повече, е тази на пенсионерите.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 7840

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.