ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
hellka
love paradise

Регистриран: 30.10.2005
От: София
Angry !
    #1602567 - 21.01.2007 15:15

Нормален ден..както всеки един, прекаран в училище. Но за съжаление двама мои приятели бяха пребити по време на паузата познайте от кой...наши връстници. Но колко са 2-ма срещу 20 говеда и то в квартал Люлин??? Охраната на 20 метра от разиграващата се картина...Изленах от час и виждам приятелите ми с насинени лица, зачервени очи, обляни в злоба и ярост..по-голям шок от това НЯМА!...
Исках да направя нещо...дразнех се защо по дяволите не бях до тях да им ПОМОГНА???
Само да "спомена" уча в частно училище...страхотна защита ни предлагат...просто...
ВЪЗМУТЕНА СЪМ..ОБЪРКАНА И АДСКИ ЯДОСАНА!

--------------------
where you end is where I begin

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Vikencet0
:)

Регистриран: 18.12.2006
От: При Викенцето
Re: Angry !
    #1602749 - 21.01.2007 17:35 [Re: hellka]

Сигурно са си го заслужили

--------------------
Обичам Викенцето

hellka
love paradise

#1602952 - 21.01.2007 20:08 [Re: Vikencet0]

Точно това ме дразни, че онези са си търсели просто боя , както се казва...без причина

--------------------

Rhiannon
white wolf

Регистриран: 04.11.2003
От: Rivia
    #1609476 - 25.01.2007 08:05 [Re: hellka]

Айде, моля те. Никой няма право да посяга на друг човек, освен при самозащита или като крайна мярка за вкарване в правия път на дете от негов родител!

--------------------
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

Rhiannon
white wolf

#1609481 - 25.01.2007 08:17 [Re: hellka]

Преди по-малко от месец, ученици бяха пребили, почти до смърт, друго дете (на възеаст, всеичките, около 15-16 г.), без ясна причина. Съотношението е било 5 към 1 и потерпевшият беше в болница с опасност за живота (не знам как е детето сега - така и нямаше повече информация в новините и пресата). И това не е единичен случай. Не знам каква е тази прекомерна агресия, но е крайно обезкуражаваща с оглед на това, че в ръцете на сегашните 15-16 годишни деца, е бъдещето на тази страна. В ръцете на млади хора, без никаква ценностна система, без добро възпитание и образование, които нямат достатъчно акъл, да си решават проблемите, без да прилагат физическа разправа. Млади хора, които нямат чувство за мярка, почти убиват (или убиват) друг млад човек и, едва ли не, се гордеят с постъпката си. Такива лекета са посегнали на твоите съученици, но ако твоите съученици подирят отмъщение, ще станат същите лекета.

--------------------
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

hellka
love paradise

#1610285 - 25.01.2007 16:55 [Re: Rhiannon]

Тъй като знам по-добре от теб каква е причината за боя, моля те не изявавяй компетентното си мнение относно нея ...всичко др окей

--------------------

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1610335 - 25.01.2007 17:26 [Re: Rhiannon]

Ами така де..да си направят деца и да си ги бият, що бият чуждите, нали?

--------------------
Peace V!

Rhiannon
white wolf

#1610403 - 25.01.2007 18:11 [Re: hellka]

Миличка, я иди да прочетеш по-добре какво съм написала. За причините за побоя над твоите съученици, не съм писала нищо. Разказах друг случай от преди месец и споменах, че не са единични и, че прекомерната агресия е често срещано явление сред подрастващото поколение. Написала съм още, че разногласия с бой не трябва да се решават (още повече, когато не знаеш що е мярка) , независимо какви са простъпките.

И... ти нали беше ядосана на побойниците на съучениците си - за какви причини ми говориш сега?

--------------------

Rhiannon
white wolf

#1610405 - 25.01.2007 18:13 [Re: Йон]

На шега, на майтап, ама си е бая сериозен проблем това насилие. Спомни си как преди 2 години почти, две момичета убиха своя съученичка от ревност. Подобен случай имаше след това и в Пернишко и във Видинско. Знае се за побои, довели до критично състояние при потерпевшия...

--------------------

hellka
love paradise

#1610411 - 25.01.2007 18:16 [Re: Rhiannon]

да..
Казах, че причината беше известна само на "побойниците"...
и разбира се, че съм ядосана...а уж уча в по-защитено от обикновените училища, училище...абе...вече не намирам смисъл и да говоря за това хах...

--------------------

Редактирано от hellka (25.01.2007 18:19)

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1611563 - 26.01.2007 14:00 [Re: Rhiannon]

Да, ама не съм много убеден, че това е нещо ново.
Просто информацията е по-достъпна.
Не, че преди да речем 10-12 и повече години, не е имало м-дуквартални побоища м-ду келеши и даже групи келеши с метални тръби..сцепени тикви и т.н.
А едни познати ги бяха смляли с бухалки в един трамвай..и по радиото не съобщиха. На един друг му избиха зъбите заради маратонки и какво ли още не.
Всъщност, смЕтам че сега е далеч по-безопасно и нежно.
И точно заради това е толкова модно да се отразяват подобни събития.

--------------------
Peace V!

Marieta_
Любознателна

Регистриран: 23.06.2007
    #1806304 - 23.06.2007 18:23 [Re: hellka]

Относно това, че охраната не става за нищо... И в моето училище дойде някъф, висок почти 2 метра, да бие осмокласник. Осмокласникът незнам дали има 1.60 - супер нисък. И дошъл оня да бие дребния по доста интересни причини, които няма да съобщавам, само ще кажа, че малкия си е просил сериозно боя. Та дребния изтичал при охраната и го помолил да го пази щото "един батко" искал да го бие. Охраната само му отвърнала "Абе, луд ли си?! Бягай."
За какво седи тая охрана там, не знам. Не им пука на охранителите кой влиза в училище, кой излиза, какво става там...

--------------------
Whatever the mind of a man can conceive, it can achieve.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3156

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.