ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Телевизия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
Re: Нека говорят с Росен Петров
    #2445932 - 20.08.2009 14:52 [Re: Bubachko]

Цитат:

Гостите са интересни, но Росен не става за водещ, просто не е харизматичен и някак преиграва. Може да добър в много работи, но е калпав водещ.

Като човек зад кадър или появяващ се епизодично в "Шоуто на Слави" си тежеше на мястото. Колкото до "интересните гости", интрига си беше да видим на живо в кадър Гриша Ганчев, например - представител на новозабогателите, с високо самочувствие "честни бизнесмени" на съсипана България.

Това гостуване, според мен, е находка за предаването на Росен Петров.

Любопитно ми беше как "бизнесменът" Ганчев се приспособява към новите водещи фигури в българския вътрешнополитически цирк и какви лакърдии отправи към сегашния министър-председател на Републиката...

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2446437 - 21.08.2009 09:12 [Re: Джен]

Не става дума за, това дали казва вицове или не... Няма екранно присъствие като, Гарелов, Кънчев или Бойко Василев... Просто Петров не става, не задържа погледа все пак това е телевизия не радио.

--------------------
http://www.sosbg.org

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2446439 - 21.08.2009 09:15 [Re: Black Adder]

Цитат:

А кой би ти се искало да е водещ вместо росен петров?

Дори Ники Георгиев е по-жив и естествен той би бил по-подходящ водещ

Росе Петров много дразни с нескопосана имитация на движения и държание наподобяващо друг водещ... Няма свой стил

--------------------
http://www.sosbg.org

Редактирано от Bubachko (21.08.2009 09:16)

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #2457939 - 09.09.2009 13:32 [Re: Джен]

Цитат:

Мен лично Петров не ме дразни, дори ми харесва как не се меси излишно в разговорите и не натрапва мнение и убеждения и оставя тези,които е поканил да се изказват свободно. Дори на моменти ги провокира без да издевателства над тях, което на мен ми допада.Визирам разни други водещи от разни сутрешни блокове по Нова и по БиТиВи,които направи изпиват душичката на събеседниците си, да ги накарат да признаят нещо си - сякаш присъстваме на полицейски разпит Мен по -скоро такъв вид интевюта ме дразнят.

Иначе не знам какво точно имаш предвид под харизма. Може би за такъв вид разговори, които води Росен Петров, това че не може да разказва вицове по-скоро му помага.
И мисля, че Росен става за водещ точно на типа предавене, което води.

Виж за Шоуто на Слави не ставаше

Няколко пъти гледах " Нека говорят", докато си бях вкъщи и ми се стори едно от малко интересните предавания по различните канали. Росен Петров ми харесва. Не е пънещ се и агресивен да наложи физическото си и емоционално присъствие като Слави Трифонов и има нещо много релаксиращо точно заради леко забавените движения и спокойния тон, това те кара и да заслушаш гостите му, а не прекъсвания от сорта " И аз съм тук, и аз съм тук и даже съм по- важен от госта".
И смехът му ми харесва- липсата на агресия и егоцентризъм, която напоследък е дефицит в тв ефира.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

liubo_iotoff
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #2457946 - 09.09.2009 13:46 [Re: Дзвер]

и на мен ми допада шоуто на росен

само една единствена забележка имам към него - да спре да повтаря към края на всяко предаване, че трябвало да привършват разговора, понеже новините на бтв наближавали

O HARA
непокорна

Регистриран: 11.04.2005
    #2458257 - 09.09.2009 21:51 [Re: ]

Цитат:

Цитат:

Гостите са интересни, но Росен не става за водещ, просто не е харизматичен и някък преиграва. Може да добър в много работи, но е калпав водещ.

Гостите са много интересни, но този Росен ме дразни с нещо, смехът му ли, забавените движения ли....не мога да го определя. Един вид, нема "лице" за ТВ май

аха, и на мен ми е антипатичен, скучен ми е даже - някак твърде обикновен макар всячески да се опитва да изпъкне, не му се получават нещата като водещ, не му идва отвътре

--------------------
I am just a vision.

mimidimi
пристрастен
**

Регистриран: 29.12.2009
    #2756997 - 24.02.2011 00:08 [Re: Джен]

Много ми е антипатичен Росен Петров- мноооооогоооооооооо!

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2757383 - 24.02.2011 19:55 [Re: O HARA]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Гостите са интересни, но Росен не става за водещ, просто не е харизматичен и някък преиграва. Може да добър в много работи, но е калпав водещ.

Гостите са много интересни, но този Росен ме дразни с нещо, смехът му ли, забавените движения ли....не мога да го определя. Един вид, нема "лице" за ТВ май

аха, и на мен ми е антипатичен, скучен ми е даже - някак твърде обикновен макар всячески да се опитва да изпъкне, не му се получават нещата като водещ, не му идва отвътре

http://85.14.28.164/d/images/slideshows/0000009383.jpg ( не отваряй на работа, ако наоколо има колеги)

За да Ви стане симпатичен, дами и господа ценители, може би му липсва снобският прашец на Евгени Минчев, би трябвало да се появи с козя брадица и гробищен глас а ля Мартин Карбовски от някоя помийна яма, по червени прашки да се запремята като Азис по сцената и да ръси цинизми и тъпи смешки както скунксовете Иван и Андрей може би!?

Едно стойностно предаване най-после сред пороищата пошлост, дето се лее от българския тв-екран, и ето - явиха се отрицателите!

В катрана, дето сме ние - българите, уви, нищо ново.

tisss

Редактирано от Nadin (25.02.2011 00:16)

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #2757476 - 25.02.2011 00:16 [Re: tisss]

Моля, не пускай подобни снимки, като такива някои хора четат форума на работните си места!

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

izostanal
неориентиран

Регистриран: 18.06.2011
От: У нас
    #2809210 - 22.06.2011 16:02 [Re: Nadin]

Скучна и заспала говорилня, тъкмо като за неделя следобед.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 11296

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.066 seconds in which 0.05 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.