ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Spec
Нерегистриран

Re: ВИЗИ ЗА ГЪРЦИЯ ЛЯТОТО?!
    #191982 - 21.01.2004 16:51 [Re: Тaис]

Bravo atinjanke! Ako mi kaje6 koj e Leonid,6te te priznaja za hetera!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Тaис
хетера

Регистриран: 17.10.2003
От: Sofia
ЛЕОНИДАС
    #192050 - 21.01.2004 17:37 [Re: Spec]

За момент се зачудих дали да не дам и линк към подходяща за отговора снимка........ Великият цар на Спарта, който всъщност е много популярен с битката при Термопилите. Когато персите тръгнали да нападат, преди това царят им(признавам си, не се сещам в момента името му, но е този, преди Ксеркс) изпратил вестоносец, който да ги призове да предадат оръжията си, защото са много малко на брой, а войската на персите е огромна... Тогава Леонидас отвърнал "MOLON LAVE" - знаеш ли какво означава? "Елате и си го вземете". Преди битката царят на персите отново призовал спартанците да се предадат, защото те са толкова много, че ако изстрелят стрелите си, ще скрият слънцето. Тогава Леонидас отвърнал "Още по-добре, значи ще се бием на сянка"
А тъй като предполагам очакваш да кажа за спартанеца, който стигнал до Маратон..... това е бил обикновен редови войник на Спарта
Е, сега си чакам оценката....

--------------------
Някои правят така, че нещата да се случват.
Други наблюдават как нещата се случват.
А трети се питат дали нещата са се случили...

Spec
Нерегистриран

Re: ЛЕОНИДАС
    #192113 - 21.01.2004 18:37 [Re: Тaис]

BOGORAVNA!

Тaис
хетера

#192135 - 21.01.2004 18:52 [Re: Spec]

Наистина така са казвали за истинската ТАИС А аз като нейна продължителка само се опитвам...
Добре де, не ми прилягата такава скромност - благодаря за хубавата оценка, определено ме накара да забравя снега навън
А ти, като казваш за флаговете по Атина - ти няма ли да отидеш лично да развееш трикольора ни?

--------------------

Анонимен
Нерегистриран

#200113 - 30.01.2004 13:27 [Re: Тaис]

Ами никой не се чеше без да го сърби...Надявам се да се организирам и да успея и аз да го сторя.Моите планове са да успея за двата финални дни на кану-каяка да съм там,които дни са и последните за олимпиадата.Смятам да го развея окачен на телескопична пръчка от спининг-за да се вижда по-добре.Довчера бях в София и можех да те запозная с нашите момчета ,които ще се състезават там,стига да искаш,в близкото бъдеще ще ти ги представя.

Тaис
хетера

#200159 - 30.01.2004 14:18 [Re: Анонимен]

И като беше защо не каза предварително...... С удоволствие бих се запознала с хора, които ще представят България За следващият път - чакам по-рано да кажеш.

--------------------

Спец
Нерегистриран

#202359 - 02.02.2004 14:48 [Re: Тaис]

Ей,ама страшно съжалявам ,че не се пресрамих да ти драсна,докато бях в София.Но и повечето настроения за срещи сред форумците май са негативни,та затова не посмях.Срещнах се с тях пред сградата на тотализатора,която за мен винаги е била сградата на БСФС.Направихме си варненска среща в някакво кафе там наблизо,а на другия ден младежите отпрашиха за Кърджали-там тренират.Супер са- с 4-то място на световното в Гейнсвил спечелиха квота за Атина,а за 2002 са 3-ти на световно.
Утре може да прескоча пак до София,за да се яви сина ми на кастинга за Виктор Крум... Не е чак такъв павиан,какъвто търсят,но е добре с английския и е добра перка вече,след 4 години яко гребане.Майтап да става!

Тaис
хетера

#202623 - 02.02.2004 18:27 [Re: Спец]

И като не си регистриран как да ти пусна бележка, в която да ти дам повече координати?

--------------------

Spec
Нерегистриран

#203952 - 04.02.2004 10:26 [Re: Тaис]

Na
furor_ico@yahoo.co.uk

Spec
Нерегистриран

#203974 - 04.02.2004 10:39 [Re: Тaис]

Vsq6tnost v Sofia sme v momenta s moja junak,ne znam dali 6te uspeem da se javim na kastinga,gerojat trjabva da e sqs dosta specifi4ni iziskvania,a sina mi si e zdravi4qk spartanec...A i ne znam po na6ite krai6ta da sq6testvuva dete s gqrbav nos,runtavi sklju4eni vejdi,krivi kraka,pregqrben i t.n. Po tia zemi ne jiveat majmuni.Moje bi utre 6te se spasjavame kqm Varna,na GSM 098891091 sqm.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2610

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.