ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
O HARA
непокорна

Регистриран: 11.04.2005
Re: До Болоня и наоколо
    #2928802 - 21.07.2012 20:28 [Re: O HARA]

ПП: Само една лека корекция на написаното до тук. Талиателите са ленти с широчина 5-6 мм, а не 1.5 см.

--------------------
I am just a vision.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
Re: До Болоня и наоколо
    #2928941 - 22.07.2012 18:21 [Re: hasp]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

за кетчупа в америка дето е навсякъде ясно,те така са свикнали но там яденето е между другото,все бързат.

За кетчъп-а не съм съгласна. Няма традиция тук(Щатите) да се слага на пици.
В България съм виждала слагат майонеза и кетчъп.

ОХАРА, чакаме с нетърпение продължението на разказа.

И това го казва Лучето, изпечен пътешественик дето дори и тук е обикаляла поне две седмици, демек видяла е....семейни ресторанти. Там наистина до две минути идват за поръчката, до петнайсет минути притопленият полуфабрикат и след още половин час ако сте още там лъчезарната келнерка почва всяка минута да пита дали ви е харесало яденето и имате ли нужда от още нещо. Няма да остави клиентите докато не си тръгнат. Тези ресторанти обикновенно затварят или са празни към 9-9:30 вечерта. Сега остава въпросът дали Лучето е видяла нещо друго из пътешествията си тук. Извинявам се за отклонението.

Имах впредвид че американците са все забързани и не губят време за щяло и нещяло както е обичайно в европа.
За обслужването в америка нямам никакви забележки,напротив всичко там е перфектно, де да беше и тук така,но не е .

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 13817

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.