ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Tirtirlin

Регистриран: 17.09.2002
Доспат
    #384038 - 29.07.2004 10:10 Прикрепен файл (93 тегления)

Вчера се поглезих в Доспат като се нагледах на красива Природа.В града е пълно с малки,красиви и евтини хотелчета /супер стая с две легла е само 25 лева/.В ресторантите ракията никога не свършва въпреки постоянните опити на такива като мен

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Tirtirlin

Re: Доспат
    #384045 - 29.07.2004 10:14 [Re: Tirtirlin] Прикрепен файл (184 тегления)

.

Tirtirlin

#384050 - 29.07.2004 10:17 [Re: Tirtirlin] Прикрепен файл (123 тегления)

-

Tirtirlin

#384058 - 29.07.2004 10:20 [Re: Tirtirlin] Прикрепен файл (110 тегления)

=

vаnilla
все същата

Регистриран: 13.04.2004
От: някаЪв си гьол
    #384060 - 29.07.2004 10:20 [Re: Tirtirlin]

Боже каква красота, какъв мехлем за очите.
Рибка хвана ли? Разкажи повече. Никога не съм ходила там, но легенди се носят и все се каним с милия и все нещо се отлага.
Давай още снимки

LadyWingZ
Soul Catcher

Регистриран: 26.07.2004
    #384081 - 29.07.2004 10:35 [Re: Tirtirlin]

оооооооооо не, тва не е човешко
И аз ше отида, няма как

--------------------

Tirtirlin

ГелА
    #384119 - 29.07.2004 11:00 [Re: vаnilla]

Не знам как се пише с ударение върху последната буква -това е името на селото ГелА /затова слагам я главна-заради ударението/ -там ще да ида някой ден и ще пусна снимки,-много красиво било и там.

България е Красива страна,но Господ по никой начин не би поставил такъв красив народ в среда която не съответства на Духа му

LadyWingZ
Soul Catcher

Регистриран: 26.07.2004
Re: ГелА
    #384146 - 29.07.2004 11:09 [Re: Tirtirlin]

Цитат:

България е Красива страна,но Господ по никой начин не би поставил такъв красив народ в среда която не съответства на Духа му

браво браво.

--------------------

ту тук-ту там
ентусиаст
**

Регистриран: 03.05.2004
Re: ГелА
    #385051 - 29.07.2004 20:11 [Re: Tirtirlin]

За ГелА побързай, защото от утре та чак до неделя се провежда небезизвестният ежегоден събор с надсвирване.

Razor
ентусиаст

Регистриран: 30.06.2003
От: Plovdiv
Квартири в Доспат
    #389630 - 03.08.2004 09:46 [Re: Tirtirlin]

ето координати на квартирно бюро в Доспат:
03045/20 26
048 804 841 - Петър Пържанов.

Много е истинско на Доспат, горещо ви го препоръчвам!

Hector
For Trooooy

Регистриран: 16.07.2004
От: Троя
Re: Квартири в Доспат
    #401638 - 13.08.2004 11:53 [Re: Razor]

а някакъв екскурзовод възможно ли е да се организира, или всеки индивидуално се оправя; примерно за хора като мен които не познават местноста
и колко ще струва
а местото е страхотно като гледам снимките

--------------------
No brain - no pain!

vаnilla
все същата

Регистриран: 13.04.2004
От: някаЪв си гьол
Re: Квартири в Доспат
    #404941 - 16.08.2004 18:05 [Re: Razor]

Цитат:

Много е истинско на Доспат, горещо ви го препоръчвам!

Мдааааааа, и аз бях там онзи ден и видях най сетне. Доспат. Триградското ждрело. Дяволското гърло. Ягодинската пещера. Прелест. Думите са малко за да се опише такава красота. И хората едни такива..... добри и учтиви, и усмихнати, и отзивчиви...

Spurs4Life
старо куче

Регистриран: 03.10.2004
От: California
    #487199 - 25.10.2004 17:07 [Re: Tirtirlin]

Цитат:

Вчера се поглезих в Доспат като се нагледах на красива Природа.

nqkoi da se seti da pokaje ne6to ot Rodopite ПЕТтеХХХХХа v syrnica beshe li? i tam ima edno malko selce Kru6ata:P (haha) .Kato malyk po 3 sedmici vsqko lqto hodihme s familiqta mi na qzovir Dospad ili o6te kakto nie go znam v tozi krai (syrnica) nikoga nqma da go zabravq ...takava krasota rqdko se vijda izvyn bylgariq:) ...ПЕТтеХХХХХа ne znam ot koi pyt si minal za da stigne6 do Dospad no ako ne si minal prez pytq Batak-Dostad molq te mini ot tam tam 6te vidi6 ne6to koeto (nikyde po sveta nqma da go vidi6 ) ... v raztoqnie na 60-70 km prez planinata 6te 3-ri qzovira koito sa strashno krasivi i takava gysta gora i toz vyzduh tam ...abe rai napravo:) Prqtel na Rodielite mi ima vila (malyk hotel tam) ako na nqkoi mu trqbva hotel da pi6i da mu kaja kak da se svyrje s tozi 4ovek s vilata;)

--------------------
I'm forever throwing bottles
Pretty bottles in the air
They fly so high
They reach the sky
Then like Arsenal
They fade and die.

Trendi - 2
Нерегистриран

#498564 - 03.11.2004 15:03 [Re: Tirtirlin]

Искам да направя малка корекцийка - В Доспат стая с 2 легла, телевизор, хладилник, баня, парно и топла вода струваше преди 2 дена 20 лв. (10 на легло).

Добавка - пътя Доспат - Гоцеделчев е по-лош от лош в продължение на десетина километра. Минава се само пълзешком.

Tirtirlin

#498753 - 03.11.2004 16:09 [Re: Trendi - 2]

Цитат:

Искам да направя малка корекцийка - В Доспат стая с 2 легла, телевизор, хладилник, баня, парно и топла вода струваше преди 2 дена 20 лв. (10 на легло).

Добавка - пътя Доспат - Гоцеделчев е по-лош от лош в продължение на десетина километра. Минава се само пълзешком.

В кой хотел тва ? Казвай ,още тази неделя съм там.Дан'би да е некъф мизерен ? Ресторант има ли ? Обаче и хубаво време си требе.Намислил съм да ходя в село ГелА.Кефят ме селата мене.Абе аз дан'би просто да съм селянин

Spurs4Life
старо куче

#498829 - 03.11.2004 16:54 [Re: Tirtirlin]

Цитат:

Цитат:

В кой хотел тва ? Казвай ,още тази неделя съм там.Дан'би да е некъф мизерен ? Ресторант има ли ? Обаче и хубаво време си требе.Намислил съм да ходя в село ГелА.Кефят ме селата мене.Абе аз дан'би просто да съм селянин

mani gi tiq hoteli gluposti.... nqma trypka sred horata. nali se hodi na balkan? utivash ot drugata strana na qzovira (na strymnia brqk) taka mu vikat. opyvash palatkata ,pali6 skarata i golqm lageren ogyn :P taka se po4ustvash po svoboden ot kolkoto da te zabutat v kriviq hotel ( za kvo ti e televizor?) nali si ima 4ovek v ky6ti ne utiva na planina da gleda televiziq q :P

--------------------
They fly so high
They reach the sky
Then like Arsenal
They fade and die.

Tirtirlin

#498987 - 03.11.2004 18:21 [Re: Spurs4Life]

Цитат:

mani gi tiq hoteli gluposti.... nqma trypka sred horata. nali se hodi na balkan? utivash ot drugata strana na qzovira (na strymnia brqk) taka mu vikat. opyvash palatkata ,pali6 skarata i golqm lageren ogyn :P taka se po4ustvash po svoboden ot kolkoto da te zabutat v kriviq hotel ( za kvo ti e televizor?) nali si ima 4ovek v ky6ti ne utiva na planina da gleda televiziq q :P

Не мога на палатка.Емам неизтриваеми спомени от казармата.Десет дена бяхме на стрелби декември месец.Студено около нулата ,постоянно вали много ситен,ситен дъжд.Някъде ми потънаха одеалата и шинела още първия ден.Разболях се с температура ,но във всеки виждаха симулант/дезертьор.Всичко бе мокро-сламата под палатката,самата палатка ,одеала шинели.Знаеш ли как мирише мократа вълна.Сутринта всичко замръзваше.
Палатка ? Предпочитам сто тояги на голо

Spurs4Life
старо куче

#499433 - 04.11.2004 09:17 [Re: Tirtirlin]

Цитат:

Цитат:

Не мога на палатка.Емам неизтриваеми спомени от казармата.Десет дена бяхме на стрелби декември месец.Студено около нулата ,постоянно вали много ситен,ситен дъжд.Някъде ми потънаха одеалата и шинела още първия ден.Разболях се с температура ,но във всеки виждаха симулант/дезертьор.Всичко бе мокро-сламата под палатката,самата палатка ,одеала шинели.Знаеш ли как мирише мократа вълна.Сутринта всичко замръзваше.
Палатка ? Предпочитам сто тояги на голо

ne znam az pomnq 4e taka praveh po divo e nqkak si ...

--------------------
They fly so high
They reach the sky
Then like Arsenal
They fade and die.

Tirtirlin

#500401 - 04.11.2004 17:22 [Re: Spurs4Life]

Цитат:

ne znam az pomnq 4e taka praveh po divo e nqkak si ...

По диво ? По диво сме спали без палатка ? Много скитахме с моторите по хижи и по морето.Веднъж всичките плюс една туба червено вино на път за Пампорово спряхме в тъмата над Асеновград ,-до река Чая да си спретнем огън ,да си изпечем в жарта картофки ,и да видим дали ще преборим тубата .Даде се тубата ! ,направихме си нощен мотокрос заедно с полагащите се плонжове и "паважни екземи" .Обаче в някакъв пиян момент сме заспали около пищният огън.Обаче през ноща огънят залинял ,а времето се стегнало.Сутринта се събуждаме умряли от студ, с угаснал огън ,легнали центростремително в посока бившият огън,и всичките глави в пепелта.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4593

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.