ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Велико Търново

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Против ДПС
гяур
**

Регистриран: 02.03.2006
Re: Кво ново из Търново
    #1565931 - 23.12.2006 21:22 [Re: SleepingSuN]

Скъпа, живея във Велико Търново доста годинки.. всъщност от 4-5 месеца след датата на раждането си, та досега.
За т. нар. "Сентрал мол" мога да ти изнеса лекция - запознат съм в детайли с тази грамада от бетон и желязо и познавам всяко ъгълче от нея. Имам и доста проектчета от "мол"-а в компа си - ако искаш да строиш подобен, мога да ти ги дам на поносима цена.. В мол-а съм прекарал толкова време, колкото ти не си прекарала в който и да е търговски обект.

А по-горе исках да кажа, че мен е тъжно и пошло, ако който и да е град, притежаващ културното и историческо великолепие на Велико Търново, бива изтъкван с евробитаци и тържища като "мол"-а или практикер. За мен това е примитивна консуматорщина, достойна за US-плюскачи и реднекс, но не и за българи със самочувствие.

А иначе "мол"-чето наистина стана добре. И наистина е жестока брадва("любимия" ми магазин е "Денил" - "харесал" съм си една вратовръзка от 250 лева и едно сако от 750.. ), макар, че техниката пък е на поносими цени. Имам вече 6-7 покупки, предимно ИТ.

Казвам ти всичко това, не за да се правя на интересен, а за да разбереш, че не всички си припадаме по базарите и битаците. Надявам се, че и ти цениш по съвсем друг начин, да речем Царевец или "Св. 40 мъченици" или другите църкви, манастири в околностите, архитектурните шедьоври и пр.

Нищо лично.

--------------------
Коритаров помияр ли е?
А Първанов дали е боклук?

ДПС - Движение за Привилегии и Сепариране

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
БАЦО ГАЦОВ
рекордьор

Регистриран: 07.10.2006
От: България
    #1565966 - 23.12.2006 22:05 [Re: Против ДПС]

Цитат:

Скъпа, живея във Велико Търново доста годинки.. всъщност от 4-5 месеца след датата на раждането си, та досега.
За т. нар. "Сентрал мол" мога да ти изнеса лекция - запознат съм в детайли с тази грамада от бетон и желязо и познавам всяко ъгълче от нея. Имам и доста проектчета от "мол"-а в компа си - ако искаш да строиш подобен, мога да ти ги дам на поносима цена.. В мол-а съм прекарал толкова време, колкото ти не си прекарала в който и да е търговски обект.

А по-горе исках да кажа, че мен е тъжно и пошло, ако който и да е град, притежаващ културното и историческо великолепие на Велико Търново, бива изтъкван с евробитаци и тържища като "мол"-а или практикер. За мен това е примитивна консуматорщина, достойна за US-плюскачи и реднекс, но не и за българи със самочувствие.

А иначе "мол"-чето наистина стана добре. И наистина е жестока брадва("любимия" ми магазин е "Денил" - "харесал" съм си една вратовръзка от 250 лева и едно сако от 750.. ), макар, че техниката пък е на поносими цени. Имам вече 6-7 покупки, предимно ИТ.

Казвам ти всичко това, не за да се правя на интересен, а за да разбереш, че не всички си припадаме по базарите и битаците. Надявам се, че и ти цениш по съвсем друг начин, да речем Царевец или "Св. 40 мъченици" или другите църкви, манастири в околностите, архитектурните шедьоври и пр.

Нищо лично.

На Търново много харесвам и старата част ,кръчмичките,занятичийските магазинчи и изложбите.И да седя на моста до Народното събрание мноо ме кефи

--------------------
Аз кат съм циганин ,не съм ли хора ,бе?

SleepingSuN
отказала се!

Регистриран: 06.09.2006
    #1579783 - 06.01.2007 17:06 [Re: Против ДПС]

Точно на коренясала болярка ли го разправяш това, питай ме на мен какво не ми харесва там, май няма нищо засега - а сетих се, много ме дразни новото строителство - това, че се строят блокове и къщи н 3 метра разстояние, това е пълна тъпня! Града ще стане адски претоварен и Пък това Мол-че май заема само излишно място, нестига, че е прекалено скъпо вътре , ами и зле направено с тия хлъзгавите теракоти, щях два пъти да падна

Против ДПС
гяур
**

Регистриран: 02.03.2006
    #1586271 - 11.01.2007 00:24 [Re: БАЦО ГАЦОВ]

Цитат:

моста до Народното събрание

Къв е тоя мост, бе, пич?!

--------------------
Коритаров помияр ли е?
А Първанов дали е боклук?

ДПС - Движение за Привилегии и Сепариране

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
    #1595632 - 17.01.2007 02:42 [Re: SleepingSuN]

МОЛ-а не ви требваше, ама Практикер - да. Много строите там бре! Мъчно ми е за Арбанаси... Като гледам едн автобуси със шваби - пенсионери водени организирано на обяд, опърпани развлечения- галене на коза, яздене на кон и среща с Митьо -Пищова...
Мъчно ми е в центъра на Търново дивна чалга да се лее...
Но пък се радвам че в Пепис, текила, Бакарди, Дийп, щастливеца, Мустанга всеки трети човек е англичанин. Туй ми е надеждата - да станем английска колония! Засега в Търново, а после и в други градове. Благодаря!

SleepingSuN
отказала се!

#1596612 - 17.01.2007 19:07 [Re: Джек Дениъл]

Ам заминавай в англия, там си има англичани и луда крава даже

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
    #1601047 - 20.01.2007 04:40 [Re: SleepingSuN]

Аз мислех че всички се кефите на англинчани?!

БАЦО ГАЦОВ
рекордьор

Регистриран: 07.10.2006
От: България
    #1605034 - 22.01.2007 22:18 [Re: Джек Дениъл]

Ае тоз МОЛ де го напраиха?Да не е в Триъгълника?

--------------------
Аз кат съм циганин ,не съм ли хора ,бе?

SleepingSuN
отказала се!

#1613408 - 27.01.2007 22:44 [Re: БАЦО ГАЦОВ]

Да, в Колю Фичету , до Симеон Велики 9 ,абе как да ти кажа, срещу Техномаркета

SleepingSuN
отказала се!

#1613409 - 27.01.2007 22:45 [Re: Джек Дениъл]

не баш всички

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2659

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.