ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » ВСУ Л.Каравелов

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Преподавател
Нерегистриран

Форумът на ВСУ показва ...........
    #118940 - 19.09.2003 11:35

Предназначението на форума е да създаде възможност на студенти, преподаватели и външни потребители да обсъждат въпроси (теми), които са важни за ВСУ и да се изказват мнения по тях. Използуването му за лична говорилня и нецензурни изказвания показват само липсата на възпитание и елементарна етика. За съжаление няколко "прякора", които са познати опорочават предназначението му.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
DEADBORN
безделник

Регистриран: 26.04.2002
От: някъде, някога
Re: Форумът на ВСУ показва ...........
    #119196 - 19.09.2003 23:46 [Re: Преподавател]

mdaaaaaaaaaaaaaaaa
da ne zabravqme vse pak 4e prednazna4enieto na tozi forum e i studentite da obsajdat problemite s koito se sblaskvat opitvaiki se da osashtestvq obrazovanieto si v tova visshe u4ebno zavedenie. Izpolzvaneto na foruma za li4na govorilnq qvno govori za fakta, 4e studentite, makar v postoqnna blizost i vazmjnost za razgovori pomejdu si, ne mogat da namerqt obsht ezik zastanali lioce v lice. Moje bi u4astnicite v tozi forum raz4itat na mnimata anonimnost i zatova razgovarqt po tezi problemi v tozi forum. Kolkoto dotova 4e tazi anonimost e samo mnima, tova edva li e ot zna4enie za redovnite avtori v foruma. Zashto da se boish ot tova 4e spodelqsh li4noto si mnenie i problemi?
A za necenzurniq ezik koito se izpolzva?
Ami prosto tova e estestveniqt ezik izpolzvan v dvora na VSU! Prosto sledvashtiq pat kogato minete prez lafkata se oslushaite za moment...........
pak i da se nare4esh Anonimen ne e podhodqshto za 4ovek ubeden v pravotata si dotolkova 4e da pravi zabelejki

--------------------
Писна ми от тази стенография....

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

Регистриран: 14.05.2002
От: El Dorado
    #120163 - 23.09.2003 01:51 [Re: Преподавател]

"Предназначението на форума е да създаде възможност на студенти, преподаватели и външни потребители да обсъждат въпроси (теми), които са важни за ВСУ и да се изказват мнения по тях."- xa xa xa - без да претендирам за точност - ми се струва че това е второто мнение от преподавател !!!
Използуването му за лична говорилня и нецензурни изказвания показват само липсата на възпитание и елементарна етика." - в такава среда сме били 3-4 години - такава ние културата - какво да се прави ?
"За съжаление няколко "прякора", които са познати опорочават предназначението му. " - в училище има достатъчно преподаватели с прякори - то не са "багери","песове","ПСД", "кюпове" и други такива - и проблема идва не от това ,че те си имат някакви прякори - проблема е в това ,че един преподавател говори за друг с прякора му пред самите студенти - хммм - дали е от колегиалност или от завист или просто от манталитет и "висока" култура. От висока култура ще да е хе хе хех - няма от какво друго да бъде!!!
Но да се върнем на "За съжаление няколко "прякора", които са познати опорочават предназначението му. " - ако не са няколкото прякора , които са познати тоя форум ще е една гола вода , ако не съм аз , DEADBORN и модератора на тоя форум - всички вие - щяхте да четете едни бели страници - така че ... хмм... мен ми е ясно , че благодарност няма да чуя ,ама като неможе да се каже нещо умно , по-добре е да се мълчи в знак на примирение с това ,че по-младите са с по-висока обща култура и ако не можем да ги напътстваме и да им помагаме да се развиват , то поне да не им пречим. Макар че ние все пак сме в България , а пък всички са деца на своето време .
Няма страшно - ние не се сърдим , не се безпокойте - въпреки всико ние ще се развием в една по-добра посока !!!!

Се Ля Ви !!!! ( И никой нищо не може да направи)

--------------------
Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла.
==================================================
Заговори Я! Защото е казано: Който мълчи - маструбира !!!

arumba tosomles
Нерегистриран

Re: Изказването на анонимния преподавател!
    #120338 - 23.09.2003 12:18 [Re: TEX_the_soldier]

javascript:void(0)Не мога да разбра само,защо преподаватвлите не се опитват да разберат младото поколение?
Е,то вярно,че това неразбиране се изразява двустранно...,но не мислите ли,че първата стъпка за подобряване отношенията "студент-преподавател",трябва да я направят доценти,професори...За асистентите не говорим,тъй като с тях имаме по-близки разбирания!
Ако направите тази стъпка,под формата на училищно парти,на което всички да СМЕ заедно,или някаква друга форма...!
И най вече...
Господа преподаватели!!!
Забравете това надменно отношение!!!
Иначе не виждам,кога ще може да си поговорим или да обсъдим проблеми,касаещи всички НАС!
Но както казах вече-първата стъпка за това е да се научим да общуваме помежду си!Нали все пак СМЕ възрастни хора?
Или не е така...?

DEADBORN
безделник

#120606 - 23.09.2003 19:15 [Re: arumba tosomles]

Tex-40 strashen si!!!!!
napravo ne moga da povqrvam 4e vklu4i skromniq mi nickname v tvoqta vazhvalqvashta re4. Vse pak mi se struva 4e pravish malka faqktolo0gi4eska greshka...Mdaaaaaaaaaaa nikoi ne beshe spomenal prqkori na prepodavateli taka 4e ne beshe i neobhodimo ti da gi spomenavash. Mai obshto vzeto stavashe vapros za nashite nickove, za koeto az pokorno blagodarq na avtora na tozi forum zashtoto s4itam mnbenieto mi za priznanie 4e nie sme budnite umove v tova u4ilisht3e : ot edna strana dostata4no naprednali v savremmennite tehnologii za da izpolzvame internet, a ou druga dostatas4no smeli i otkrovenni da izrazqvame na vserulushanie mnenieto si. Zashtoto naistona ako ne bqhme nie trimata, v tozi forum biha opisali samo nqkolko anonimni lica, iztakvaiki li4nite si problemi i bolni fantazii. Zatova iskreno ti blagodarq o Anonimnii prepodavtelio. Preklon pred tvoqta proniknovenna misal, i smelostta da q izlojish na nashata kritika.
PS: tex-40 ako shtesh vervai ama taka se bqh napil v nedelq 4e ne pomnq kak sam se pribral, apak v ponedelnik cel den me bolq glavata. Ama ko da praish Se lavi kakto kazvash

--------------------

Преподавател
Нерегистриран

#121606 - 26.09.2003 10:32 [Re: DEADBORN]

За съжаление досега във форума няма нещо конкретно като въпроси или мнения ( с малки изключения - за стола и общежитията). Критика от общ характер не помага. Ако искате да намерите общ език, направете го поне между студентите. Това е сигурно една първа крачка и тогава като сте единни можете спокойно да имате изисквания към преподавателите. Нали имате студентски съвет? Ако младите хора не могат да се обединят и да отстояват позиции, какво остава за другото поколение,което е възпитавано и израстнало при съвсем други условия. Защо имам чувството, че и вие не знаете точно какво искате? Или греша? Защо нямате смелостта да се изправите срещу онези преподаватели за които говорите и да им кажете какво мислите? От недомлъвки или намеци няма полза. По-смело и вярно е точна и конкретна позиция. Така дори и да има преподаватели които ще ви подкрепят, не могат да го направят. Вие слагате всички под един знаменател и губите всяка възможност за контакт. След като смятате себе си за достатъчно зрели и интелигентни защо не предложите конкретни позиции за водените лекции и упражнения, точно по дисциплини и преподаватели. Изкажете се и за формата на изпитите. Така ще помогнете и на преподавателите и на студентите след вас. Това е градивна критика. Дори да има преподаватели, които на пръв поглед ще се съпротивляват (това е сигурно) те ще си помислят сериозно.... Поне опитайте. Тогава форума ще е наистина полезен.
А за връзката между студентите..... това за съжаление е ваш въпрос, за съжаление това е отпечатък от обществото и възпитанието на всички нас. Ако успеете да го преодолеете по-бързо .....само вие и тези след вас ще спечелят. Вярно, че е сложно, но си струва да опитате.
Не искам да ви поучавам, в никакъв случай. Изпитвам и вина, че нашето поколение не се справи с много проблеми и те сега си дават резултата. Но все пак някой трябва да започне....

DEADBORN
безделник

#122280 - 28.09.2003 01:57 [Re: Преподавател]

hmmmmmmmmm
pozvolete mi da zapo4na otgovorat si otzad napred.
parvo, zashto to4no nie trqbva da napravimneshto po vaprosa za vzaimootnosheniqta mejdu kolegite? nima tova e zadaljenie pridadeno ni po rojdenie? zashto vie ne go napravihte predi godini? zashtoto ste bili mladi i glupavi li? Ha, ami dobre togava sega i nie sme takiva- to4no mladi i glupavi. Samo 4e nie sme i neshto drugo- bezotgovorni i nepukisti. Kazvam go s izvestna doza sajalenie zashtoto moje bi neshtata ne bi trqbvalo da badat takiva. li4no az nikoga ne sam otkazval na priqtel, a i ne bih za v badeshte, no ne bih si i mradnal prasta da pomogna na 4ovek koito mi e bezrazli4en. sigurno i s drugite e taka. Kakto i da e, abe 4oveko kakva gradivna kritika be???
ti na koq planeta jiveesh? ima li pone edin 4ovek v taka nare4enoto 'rakovodstvo'na tova u4ilishte koito bi se slushal v obiknoven student??? kak bi reagiral na edna takava gradivna kritika otnosno kak si vodi lekciite prepodavatel koito spokoino zakasnqva 45 minuti za lekciq, prez cqloto vreme na tazi "lekciq" ili si barka v nosa, ili govori po telefona, ili i dvete, a goni student vlqzal 2 sekundi sled nego, kihnal, ili zabravil da si izklu4i telefona??? koi bi se osmelil da povdigne kritika sreshtu nego ako znae 4e s tova si sasipva visheto obrazovanie i provalq godini trud? A da, setih se. zashto ne se obsadet neshtata s predstavitelite na studentskiq savet, i te ne predlojat problemite na rakovodstvoto? taka neshtata shte vlqzat v relsi. i valkat sit i agneto cqlo det se kazva. mdaaaaaaaa.Ama ne! zashtoto i studentskiq savet e sastaven ot studenti koito sa doshli v tova u4ilishte da go zavarshat. zashto vmesto da se usmihvat lubezno i da kimat kato maloumni na edna shepa hora ot koito zavisi diplomiraneto im, te da tragvat da gi kritikuvat v licata na na4alnicite. taka neshtata stavat mnogo po lesno, nali?
eto shte dam konkreten primer: Moi kolega 4len na taka nare4eniq studentski savet ve4e vtora godina se qvqva na izpit po ********. Izpitat po tazi disciplina e v dve 4asti- zada4i i teoriq. Sled kato proverqva zada4ite mu, asistenta go darpa na strana i mu kazva : " Sajalqvam ******, znam 4e se borish za otli4en uspeh, no zada4ite sa ti za dvoika, az ti pisha 4 no po natataka sam se opravqi."
Razo4arovan kolegata otiva pri profesorat na teoriq. Tam razgovorat e sledniq: " A, ******, q da vidim kakvo si napravil na zada4i.....4etvorka, hmmmmm, zashto taka, ne se li 4uvstvash dobre?? nishto slu4va se da se obarka 4ovek........takaaaaa, dai da ti pisha ocenkata v knijkata.... az ako na tebe ne pishe shestica nakogo shte pisha? dobre ******, nali znaesh 4e dnes ot 14:00 ima sreshta na st. savet s rakovodstvoto? shte se vidim tam..."
i tova e deistvitelen slu4ai stanal v nasheto u4ilishte. taka neshtata stavat po-lesno za dosta hora i ako te ne se vazpolzvat az prav shte vikna 4e sa palni glupaci. ami da ne e lud toq koito qde banicata, a tozi koito mu q dava vse pak....

--------------------

arumba tosomles
Нерегистриран

#124112 - 01.10.2003 21:14 [Re: Преподавател]

Г-н преподавател,напълно ясно ми е,че най-добре е да се казват и изказват мнения,предложения и т.н. лице в лице!
Обаче съм и на мнение,че трябва да узрее момента.
Нямам намерение да бъда предаден от...
Защото предатели са се намирали винаги.
Вярно,че трябва някой да започне...обаче не смятам да бъда поредната "светла" личност,предадена от свои.
Дали защото е неразбран или просто-лични интереси...
Благодаря за вниманието и мислете за промени...

Преподавател
Нерегистриран

#124328 - 02.10.2003 12:41 [Re: arumba tosomles]

Zdraweite,
Vjarno e 4e 4ovek ne moshe da e mnogo po-razli4en ot ob6testvoto v koeto shivee. No si struva da opita ili pone da se zamisli kak da stane po-razli4no. Ako studentite sa razedineni, te nikoga njama da mogat da postignat po-dobri rezultati. Ne se li zamisljate, 4e ot tova strada wa6eto obrazovanie. Vie trjabva da moshete da kontrolirate tozi prozes, za6toto utre vie 6te izlesete na pazara na truda i njama kak da obvinjavate prepodavatelite. Vremeto 6te e otminalo i samo wie gubite....
Objavete si pretenziite kam tjah, zitiraite imena, fakti...vse pak foruma vi dava tazi wazmoshnost. Moshe ot edin opit da ne stane, no otzvuk shte ima, badete sigurni.....

kurvata
Нерегистриран

#125556 - 05.10.2003 00:31 [Re: TEX_the_soldier]

abe ako triabva da se opravdavat sredstva i da se pravim na mnogo vajni 4e si imame forum -DOBRE!!!!
AMA VIJTE GROZNITE KARTINI V U4EBNIA KORPUS I OB6TEJITIATA I TOGAVA MI GOVORETE ZA FORUM!!!!
GOVORE TE SI VAV FORUMA ZA HUBAVI NE6TA I ZABRAVETE ZA VSI4KI PREPODAVATELI KOITO SE PRAVIAT NA MNOGO VAJNI I TEZI KOITO SE 4UDIAT KAK DA NADNIKNAT POD BLUZITE I POLITE NA I BEZ TOVA DOSTA GROZNIT NI KOLEJKI!!!!!
EBATI FORUMA..........

Анонимен
Нерегистриран

Re: Форумът на ВСУ показва ........... *DELETED*
    #125992 - 06.10.2003 09:45 [Re: Преподавател]

Мнението е изтрито от Мишо

Редактирано от StormaR (06.10.2003 14:51)

arumba tosomles
Нерегистриран

Re: Курвата
    #126056 - 06.10.2003 12:24 [Re: kurvata]

Мила...!Ако изглеждаш като ник-а си,логично е да ЧОВЕК да си помисли за някоя и друга игричка с теб.А и с твоите колежки.
Не знам дали ти изглеждаш по-добре от тях,но курвата си е курва...
Стига с цинизми,обаче т'ва,което казва преподавателя за нашето обединение е така.Дай да спрем само да обвиняваме (т'ва го можем най-добре),а да измислим как да подобрим нещата.
И извинявай ако в началото съм звучал грубо!
Студентският съвет нищо не струва.И това е защото никой не го е грижа,кой ще защити нашите интереси.
Дали заради нашата незаинтересованост сме на това дередже...
Мисля,че това е една от причините и то много важна!
До скоро.

StormaRМодератор
ентусиаст
**

Регистриран: 16.11.2001
От: София, България
    #126138 - 06.10.2003 15:09 [Re: Анонимен]

Zdrasti pi4,

mnogo brutalno mnenie... sorry ama trqbva6e malko da go redaktiram, ina4e smisala si e qsen
ne e tova na4ina da postignem ne6to koeto da e v na6a polza, za tova trqbva da pomislim predi da narugaem nqkoi si tam prepodavatel...

neka do tuk da sprem s mrasnite slovosa4etaniq i slojni izrazi i neka da pomislim kak moje da opravim otno6eniqta mejdu
prepodavatel i student!

i az sam na mnenie 4e st. savet ne moje da pomogne koi znae kolko za tova... taka 4e sami tuk v tozi forum iskam da stane tova!
koito ima da kazva neshto konkretno za prepodavatel ili sistemata na prepodavane neka da q kaje sega, no bez izli6tni necenzurni izrazi!
preduprejdavam 4e "brutalnite" mneniq 6te badat iztrivani!
nqma da stavame za smqh na slu4aen 4etecc ne foruma Ni!

na parvo vreme iskam da kaja i az ne6to:
- dovolen sam, 4e ot tazi u4ebna godina se premahnaha pove4eto "spira4ki", za ra di koito az ne mojah da se qvq na mnogo izpiti na koito sam napravil kursovi proekti, no ne samo az ... dosta dostaaaaaaa kolegi si napatiha!
- ima mnogo ne6ta ot koito ne sam dovolen... ednoto za koeto se se6tam v momenta e 4e, prepodavatel be kazal "4e Vie studentite izlizame sega na pazara" e da behte napravili malko pove4ko za studentite koito izlizat na pazata aaaaaa? da pripomnqm li za programata Leonardo da Vinchi ??? vmesto da idat studenti ot 3-ti i 4-ti kurs Vie kakvo ... pusnahte 1-vi kurs ... no zdrave da e! 4esno kazano mi obarkahte mnogo planovete ama naistina mnogo, no aide nqma da zanimavam kolegite s tova!

sega moga da vi pojelaq lek den ... imam o6te kakvo da kaja, taka 4e, oformq se interesna tazi tema

Pozdravi,
StormaR

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#131282 - 18.10.2003 01:06 [Re: StormaR]

По дяволите , пак съм пропуснал най-интересното мнение във тоя форум , ей винаги ми е такъв късмета ... . Стормаре ,надявам се пазиш мнението някаде - да ми го пратиш ей !!!
==========================================================
Нещо странично!!
============================================================
Понеже ми омръзна - аз и мойте колеги да казваме неща , на който незнам защо никой не им обрща внимание или ако им обръща репликата е " Кажете как да подобрим отношенията , а не само да се правят забележки " . Да кажем , че първия път може и така да се каже , може , ама да се повтаряш втори път със същия отговор е това вече го намирам за проява на лош вкус и нисък интелект( не че съм особенно учуден ).
DEADBORN-е - виждам че пак се мъчиш да наливаш мозък на хора , който освен че не могат да те разберат , не се и опитват .
============================================================ Толкова от мен за ТОЗИ форум на ТОВА училище !!!
============================================================
Бих казал и няколко поздрава , на някой хора , но се опасявам , че на мястото на пост-а ми ще има " Moderate by STORMAR"

--------------------
Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла.

DEADBORN
безделник

#131689 - 19.10.2003 12:17 [Re: Преподавател]

kakvo stradalo????
nasheto obrazovanie????
ami daite da pogovorim za nego a!
kak moje studentite da povliqqt na ka4estvoto na obrazovanieto si sled kato prepodavatelite karat prez kup za grosh ( tva go priemaite bukvalno zashtoto 90% ot tezi individi samo gledat dfa pretupat 4asovete i da si vzemat parite) Otgovorete mi shto za obrazovanie e tova sled kato minalata godina studentka v 8-mi semestar ( ponastoqshtem diplomiran ingener ) me pita kakvo se ima v predvid pod debelina na stomanobetonova plo4a???
ili neina kolejka ( i tq se dipoira s otli4iie) koqto tvardeshe 4e kofrajnite stranici na stomanobetonova shaiba zadarjat nalivaniq beton posredstvom sobstvenoto si teglo ( da ne govorim 4e za diplomnata si rabota beshe napravila postoqnen sklad za beton...)
PS: think about it!

--------------------

Редактирано от DEADBORN (19.10.2003 12:23)

DEADBORN
безделник

#131691 - 19.10.2003 12:22 [Re: TEX_the_soldier]

Tex-4o ne se i opitvam da nalivam mozak na kogo5to i da bilo
prosto se opitvam da im predstavq qsno neshtata takiva kakvito sa!
ama i daza opitvam to mozakat ne e rakiq da im naleq
ako si mahnat kapacite i rozovite o4ila moje bi shte vidat tova koeto gi zaobikalq
no tqhna si rabota
a ti zashto spirash da pishesh tuka
pishi si moito dete kvo kato stormar-4o obi4a da trie mneniq
Neka da trie\
az pone zaspivam spokoen 4e sam kazal tova koeto imam da kazvam

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#131772 - 19.10.2003 16:51 [Re: DEADBORN]

Мдаааа , то се е видяло че не мога да се сдържа....Ами ся да ти отговоря по обстойно - неудобно ми е , когато от 10-ина мнения по една тема 3 или 4 от тях са изтрити ( не цензурирани - ИЗТРИТИ!!! ). Питама се какво ли ще кажат администраторите по другите форуми и най-вече тези на All.bg , ако разберат , че се раздава правосъдие ей тъй или защото на някой не му харесва чуждото мнение !!!!
Искам да попитам оня даскал ( казвам "даскал" а не преподавател , понеже единици от това училище заслужават обръщението ПРЕПОДАВАтел ), той какво мисли за цензурата ??
Нали трябваше да обсъдим проблемите , мдааа обсъждането виждам че върви с пълен ход - така е тръгнало , че още малко направо ще ни искристализират и идеите .
Г-н/Г-жо ДАСКАЛ/к/е , надявам се , че ще наградите модератора на този форум с потупване по рамото и благодарствено писмо до родителите. Види се момчето си спазва задълженията много старателно (да му пожелаем леко завършване и дипломиране ).
А и още нещо Г-н/Г-жо ДАСКАЛ/к/е не се притеснявайте , "нашето" (по скоро ВАШЕТО) ...хм... как да кажа "Учебно" заведение изглежда много добре , няма страшно , бюджетът вие подсигурен , системата харесва добрите агънца и ги поддържа!!!
P.S.
STORMAR-e, мисля да си запазя копие от този пост ,специално съм се старал да не използвам нецензурни думи ( не че не ми минаха през главата),за да не го изтриеш , пардон - модерираш
Та ако все пак стане това , което вярвам ще ти препоръча "нашия" "уважаван" "преподавател", да мога да запитам администраторите на форумите , аджеба за какво иде реч? Идеята ми е да питам и администраторите на data.bg и dir.bg.
Само не мой да се плашиш!!!

--------------------

StormaRМодератор
ентусиаст
**

#139378 - 03.11.2003 15:40 [Re: TEX_the_soldier]

Zdr Tex

Badi spokoen nema da ti redaktiram mnenieto nito pa 6te
ti go DEL-vam interesni sa Vi mnenieqta ... dobre e
da se pro4etat ot horata za koito sa prednazna4eni

aide sas zdrave ...

Pozdravi,
StormaR [webmaster]

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#139741 - 04.11.2003 03:37 [Re: StormaR]

ха ха ха ха - кажи го на тея на които си им издрил мненията
аз съм си спокоен )))))))))
ай !!

--------------------

StormaRМодератор
ентусиаст
**

#140558 - 05.11.2003 02:16 [Re: TEX_the_soldier]

tova koeto sam iztril ne beshe mnenie ... to si be6e
napravo ... no comment

StormaR

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

arumba tosomles
chovek

Регистриран: 07.11.2003
От: Bulgaria
    #143236 - 07.11.2003 21:42 [Re: StormaR]

И в крайна сметка май не се разбра за какво служи този форум.
А относно триенето на мненията,поучи се от опита на Мишо www.all.bg.
Виж,прочети и ще разбереш за какъв форум става въпрос.
Как се решават проблемите.
Какви са начините.

Получил се е хубав диалог /спор /
[pollstop]
[pollstop]

StormaRМодератор
ентусиаст
**

#146654 - 13.11.2003 07:38 [Re: arumba tosomles]

Az mnogo dobre moga da precenq koe mnenie da ostavq i
koe da redaktiram ... 6tom Mi6o mi e glasuval doverie
zna4i vsi4ko e nared !
Predpolagam nqmash jelanie da razberesh kakvo e bilo
mnenieto na Anonimniq individ

aide see ya

Pozdravi,
StormaR [webmaster]

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#147563 - 14.11.2003 08:30 [Re: StormaR]

az imam - pri tova mnogop golqmo

--------------------

DEADBORN
безделник

#147947 - 14.11.2003 18:59 [Re: TEX_the_soldier]

Tex-4o, що се палиш бре?
мнали знаеш:Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата под гъза.....

--------------------

DEADBORN
безделник

#147970 - 14.11.2003 19:28 [Re: TEX_the_soldier]

Извинявам се че се отклонявам от темата която е подхваната в този форум, но мисля че проблемът е достатъчно актуален за да му бъде обърнато внимание.
Господин ПРЕПОДАВАТЕЛ, вярно ли е това което достигна до деликатния ми слух, че тази година първият семестър ще продължи до 20.12.2003г., а вторият започва на 01.03.2004г.??
Ами че това са....момент да сметна...повече от 70дена ваканция. Обзалагам се че ако е вярно, това цели студентите наистина да си починат добре, и после освежени и със нови сили да се върнат в този извор на знания и да черпят, и да черпят..... Немислим е за мене е този изопачен слух, че всичко се прави с цел училището да икономиса пари за парно! Направо смехотворно нали! защо им е да спестяват пари като училището е държавна институция, и съответно като такова от същата тази държава му се отпуска бюджет в който са предвидени разходи за отопление! А се обзалагам че този бюджет е така разчетен че и това лято ще останат пари за ремонт.

--------------------

StormaRМодератор
ентусиаст
**

#150767 - 19.11.2003 12:24 [Re: DEADBORN]

pravilno si 4ul za vakanvciqta... ama drugoto za budjeta
ne6to ne si do4ul ... nema gorivo za parnoto kolega!

a kolegite nqmat ni6to protiv da si po4inat pove4ko vreme!

aide sas zdrave

StormaR [webmaster]

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#151472 - 20.11.2003 02:17 [Re: StormaR]

Има си хас и да имат нещо против да си починат
Макар че като се замисля - колко им е тежка работата.....
) Ама то лесно ли е , банкети , лафки ....

--------------------

DEADBORN
безделник

#155315 - 26.11.2003 18:58 [Re: StormaR]

абе буреноско, ти и преди не пращеше с особен интелект ама като те гледам продължителното стоене в училище съвсем ти и промило и малкото мозък
верно че няма нищо лошо хората да си починат, ама не мислиш ли че за доста от тях тази почивка ще бъде доста по дълга?
като се има в предви че времето за заверки се намалява с повече от месец направо им съчувствам на децата как ще се справят
и не е само товаю
по всяка вероятност по дългата почивка през зимата ще означава по-къса през лятото, а ти и училишното ръководство знаете че лятото е единственото времепрез което един студент може да се хване да изкара малко допълнителни мънгизи.
И за какво казваш че не съм дочул??
значи има пари ама няма гориво а?
ами горивото с какво се купува бре, с акъл ли?
щото ако е с акъл наистина е разбираемо защои не може да се закупи...........

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#155507 - 27.11.2003 05:54 [Re: DEADBORN]

Ха ха ха ха ха - това последното изречение направо ме разби - ТУШ съм!!!! - Евала - по-тънко и аз не бих могъл да го пусна , пък се нямам за особенно тъп )

--------------------

DEADBORN
безделник

#156747 - 28.11.2003 23:45 [Re: TEX_the_soldier]

абе ти мнали знаеш че не е особено важно за какъв се имаш?
По-важно е за какъв те смятат хората с които общуваш....

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#157243 - 30.11.2003 00:37 [Re: DEADBORN]

Да ти обясня ли от каде ми минава мнението , какво мислят другите за мен ? или да ти го нарисувам ))

--------------------

StormaRМодератор
ентусиаст
**

#158074 - 01.12.2003 12:05 [Re: DEADBORN]

kato im sa4uvstvas6 tolkoz vzemi im napravi proektite we!!! k'vo si se zapritesnqval ne moga da razbera ! ama da ti kaja nema i da se naprqgam da razbera ... govori si kolkoto iska6
ae ...

StormaR

--------------------
www.MetalFist.com
Четете, за да знаете !

DEADBORN
безделник

teoriq na konspiraciqta..
    #162156 - 05.12.2003 19:44 [Re: StormaR]

abe 4estno da ti kaja mai to4no tva e pr4oblema na shibanata darjava. shtot vseki se pravi na adski zagrijen, postoqnno pokazva kolko mu puka za drugite i ala-bala takiva mi prostotii, no razbere li se 4e v kraina smetka nishto ne e napravil kazva: ami opravqite se be, mnali ste ve4e golemi, zashto az trqbva da mislq za vsi4ko??
Ei sega shte se opitqm da napisha 9 pos koro v kratko izlojenie da predstavq) edna misal koqto mi se zavihrq v kuhaqta manerka vseki pat kogato s hostalgiq se setq za lubimoto mi u4ilishte. Taka......
da zapo4na s tova. Parvo u4ilishteto ( ili 4ast ot negovoto rakovodstvo) iska da ikonomisa malko pari4ki ot budjeta si kato udalji kolednata vakanciq i ne dava pari za otoplenie...To tva qsno ama samo tva li e.Mne!!!! pak spored taq misal u4ilishteto naro4no jelae pove4ko ot vazpitanicite mu da prekasnat ubo4enieto si za da moje sled tova kato se opitat da prodaljat da gi izdoi podobavashto. Ami 4e da s edin udar dva zaeka. Hem spestqvat pari4ki, hem pe4elqt novi. Pak i postoqnno ima narod v u4ilishteto. ne sam pravil statistika no ako se napravi ubeden sam 4e pone 25% ot nastoqshtite studenti v tova u4ilishte sa prekasvali pone edin pat, kato na vsi4koto otgore sa plashtali dosta solidno za vazstanovqvane na pravata si
ami kader sa otishli tezi pari gospoda?
moje i za otoplenie, ama mnogo se samnqvam
dali ne e vreme da se napravi edna reviziika i da se smeni izcqlo u4ilishnoto nastoqtelstvo ili kakto tam se nari4ate?

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

Re: teoriq na konspiraciqta..
    #162961 - 08.12.2003 00:46 [Re: DEADBORN]

Alouuu - Tonio , posledniq ti post daje nqmah sili da go pro4eta celiq - ne 4e ne sa ti interesni pisaniqta ,ama malko si zel da filosoftvash po-ve4e ot kolkoto trqbva - ili po-skoro - po-ve4e ot kolkoto ima smisyl. Tyi i tyi nikoi nqma da ti obyrne vnimanie - tegli im po edin.. po-zdrav i si hvyrli energiqta v drugi - po-blagorodni raboti )

--------------------

DEADBORN
безделник

#164996 - 10.12.2003 18:56 [Re: TEX_the_soldier]

tex-40 ama az to4no taka i napravih!
kato se osetih nakade me otnasq te4enieto vednaga se prehvarlih v tema FILOSOFIQ?
ottam mi hrumna misalta 4e naistina moje da se napravi neshto po vaprosa da ne pishem v tozi forum neshta koito ne sa zaq zaglavieto mu........
zatova nai-dobre e da smenim zaglavieto, ti ko shte kajesh a?
o4akvam redovnite posetiteli da napishat nqkoplko svoi idei za novo zaglavie na foruma, a az li4no se angajiram da opredelq nai-dobroto ot tqh
are 4ao zasega i umnata1

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#170126 - 18.12.2003 06:04 [Re: DEADBORN]

OOo щом е за заглавия , си се обърнал към най-подходящия човек ( демек , към моята скромна милост ). Но преди за почна да давам съвети,с които в други държави , пари се павят ,имам един доуточняващ въпрос - искаш идея за заглавие на нова интересна тема ,или идея за самяна на заглавиято на самия форум , като цяло ?
ай доуточни се , и драсни 5 реда .

Между другото , в събота гледай да не си на работа , че работа имаме да вършим ,ако не помниш - 17:00 е часа ))

Ай със здраве, а за останалите - оправайте се , не ме интересувате )

--------------------

DEADBORN
безделник

#171772 - 20.12.2003 11:17 [Re: TEX_the_soldier]

mne be ne iskam nova tema s razli4no zaglavie
prosto da smenime temeta na celiq forum!
ne da se kazva VSU "Luben Karavelov"
prosto tuka ako se pishe neshtop za tova u4ilishte to ne e za pred o4ite na horata koito rabotqt ili u4at v nego
taka 4e dai neshto interesno kato za zaglavie

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  StormaR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5935

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.056 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.