ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » ВСУ Л.Каравелов

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
DeBeLiQ
Нерегистриран

Re: Ima li waw VSU korumpirani prepodavateli?
    #42482 - 20.09.2002 15:08 [Re: Анонимен]

Ne znam za prepodavateli no ima mnoo grozni jeni!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

Регистриран: 14.05.2002
От: El Dorado
    #42515 - 20.09.2002 22:28 [Re: DeBeLiQ]

Ха ха ха - винаги съм знаел ,че си осоенно брутален ,ама не вярвах ,че ще се покажеш и пред другите - Се ля ви !!!!

--------------------
Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла.
==================================================
Заговори Я! Защото е казано: Който мълчи - маструбира !!!

DEADBORN
безделник

Регистриран: 26.04.2002
От: някъде, някога
    #42623 - 22.09.2002 01:30 [Re: TEX_the_soldier]

Изжювинявай че пак ще те пунктирам ама се пише " tet- a -tet" и означава нещо съвсем различно от това което редполагаш. Ама карай да варви нв ми е работа аз да те уча- нито ми плащат за това нито имам желание. А преподавателите ще се корумпирани много ясно - като има кой да дава пари иаз ше взимам............

--------------------
Писна ми от тази стенография....

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#42712 - 23.09.2002 01:38 [Re: DEADBORN]

"Изжювинявай"!!! и аз ама въпросното тете-а-тете може и да се пише така,но си означава "очи в очи ",ако не вярваш вземи един речник и го виж !!!А съм го написал по този начин понеже ,не всеки ще може да си го преведе- ти си жив пример за това !! - само не мой да се плашиш ...
А че има кой да дава това е ясно - не виждаш ли какви гении на науката са се събрали пак!!!
Искам да разкажа тука една история ,тя не е моя ,ама по лесно ще е ако я опиша от първо лице ,единствено число . Та: Излизам аз сутринта преди ,деня за кандидат студентския изпит от Блок 4 - (отивам разбира се към лафката ) и минавам покрай една притеснена майка и нейния син .Та той явно е кандидат студент и въпросната майка му разправя " Запомни (а+б)на втора е равно на А2 +2аб + Б2 (според мен съм го описал достатъчно ясно ) ,запомни го това" му вика майка му "и няма да имаш проблеми на изпита" .
Не знам дали го е запомнил или дали въобще тоя бисер на висшето образование е влязал ,обаче това според мен е доста красноречива оценка ,за представата на хората за училището и преподавателите ,както и за образователна програма ,като цяло - Се ля ви !!!

--------------------
Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла.

Анонимен
Нерегистриран

#44543 - 11.10.2002 09:44 [Re: DeBeLiQ]

Един колега казал на друг колега, че отишъл с колеги при преподавателя и му казали:
"Господине, много е труден изпита. Няма да го вземем."
А той:
"Готов съм да се обзаложа с всеки от вас по на ХХХ лева, че ще го вземете."

Анонимен
Нерегистриран

#44545 - 11.10.2002 10:00 [Re: DeBeLiQ]

Един колега казал на друг колега, че като влязал за консултация в стаята на преподавателя видял на бюрото му две табели: "Тук не се пуши!" и "Подкупи не вземам."
Колегата плахо промълвил: "Господине, срещам трудности при усвояване на преподаваната от Вас дисциплина. Посъветвайте ме на какво да наблегна." Преподавателят махнал първата табела и бодро казал: "Нека за начало да запалим по цигара."

DEADBORN
безделник

#44758 - 13.10.2002 07:33 [Re: TEX_the_soldier]

oi tex-4o, tex-4o,
ti na tva li se 4udish dete divo ot gorata.
az pak sam bil svidetel kak na izpit po "visha" matematika v nasheto lubimo u4ilishte se puska4ovek koito neznae kakvo e sinus ot daden agal. i tva v predposlednata 4ast. za kakvo idva re4 togava mom4eto mi?
ne e li vreme da si zadadesh vaprosa ne kakvi vlizat, ili kakvi sa im shansovete da izlqzat ot tova u4ilishte, a kakvi izlizat v momenta ot nego. Shtoto deto ima edin laf: kat se znam kakav injener sam me e strah da otida na doktor!
mnogo pokazatelno nali?
samo nqma da se pritesnqvash, 4uvash li!
uspokoqvai se s misalta 4e i po-zle ot tebe ima (moje bi de, nishto sigurno nqma na tozi svqt )

--------------------

Анонимен
Нерегистриран

#45131 - 16.10.2002 11:18 [Re: DEADBORN]

В едно друго VSU един студент, който не правел разлика между "синус" и "минус" отишъл при баща си: "Тате, дай 300 лева." "Защо са ти?"- попитал бащата. "Ще правя размяна."- отвърнал синът. "За колко?"- попитал пак бащата. "За 3." "Че какъв е тоя курс бе сине?"- възмутил се бащата. "По математика тате."- кротко отвърнал синът.

DEADBORN
безделник

#45479 - 20.10.2002 00:04 [Re: TEX_the_soldier]

Tex_ 4o, znaesh li kakvo 4etoh dneska vav vestnika?
" 4etiri godini zatvor za korumpiran asistent"
ko shte kajesh za ideikata?
dali da ne napalnim pone edno krilo na sofiiskiq centralin zatvor?
pone swegashniq parvi kurs shte zavarshi bezproblemno.........

--------------------

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

#46370 - 28.10.2002 07:57 [Re: DEADBORN]

Глей сега DEADBORN-e ,те проблемите не са в корупцията,а в цените - ти можеш ли да си позволиш $ 300 за един изпит?И да успееш да ги събереш за първия ,другите ще ти дойдат малко на нагорно .Виж ако цените бяха по-нормални лошо няма ,така или иначе всеки трябва да свърже двата края те и преподавателите са хора ( въпреки ,че това не е още научно доказано ,но..) и те имат семеиства и те деца хранят , и техните жени искат кожени палта ,и самите преподаватели обичат да се возят в хубави коли - лошо ли ще ти е да се возиш в един SEAT - cordoba А?( примера е даден съвсем случайно и всяка връзка с действителни лица и събития е случайна).
А първи КУРс пак няма да си завършат безпроблемно с тая програма - това просто е невъзможно ,но това май е изтъркана тема .
Се ля ви !!!

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  StormaR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 20289

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.