ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Женски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
zlatiyor
learner

Регистриран: 21.11.2008
От: DC area
Re: Сватбени ритуали по света и у нас
    #3216839 - 04.11.2014 05:54 [Re: Пипи^]

Момичета, много сватби, много чудо чак сега влисам във форума. Благодаря на всички ви за милите диуми и пожелания
@ Nadin огромно мерси

--------------------
It is choice - not chance - that determines your destiny

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Shonned
зайче

Регистриран: 29.01.2004
Re: Сватбени ритуали по света и у нас
    #3252327 - 12.02.2015 00:00 [Re: zlatiyor]

zlatiyor, Честито малко със закъснение, но от сърце.

По темата последните 2 години бях на няколко сватби. Една английска, една индийска и две смесени ( между полякиня и афганистанец и между българка и англичанин)
Английската сватба беше в замък. Изключително красиво. Булката беше ангажирала гримьор за преди коктейла, който гримира всички ни. Прекарах си приятно в компанията на 10ина приятелки и роднини от женски род с шампанско и ягоди. Дрескода беше бяло, така че всички бяхме облечени в бяло. Всички трябваше да носим шапки или шапкоподобни аксесоари за коса. Младоженецът беше с бомбе и смокинг и стреляше с някакъв старинен пистолет във въздуха когато булката излезе. Всичките му приятели имаха нещо като бастуни (може би си имат име) и ги вдигаха във въздуха, оформяйки нещо като коридор под който да минат двамата. Интересното беше, че на коктейла сервираха гурме пица във формата на сърце, което ме втрещи, но англичани, ходи ги разбери.
Индийската сватба беше страхотна. Беше тук в Лондон, но толкова красива по различен начин от английската. За тях спомените са много важни та имаше двама фотографи и един който снимаше видео. В последствие получих копие от малка книжка с историята на тяхното запознанство и и страхотно оформени снимки от сватбата им (да живее фотошоп). И булката и младоженеца бяха с типичните индииски сватбени костюми + булата имаше огромна обеца на носа и верижка свързваща я с ухото. Никога не съм виждала толкова силно гримирана булка и с толкова много бижута. Краката и ръцете И бяха нарисъвани с Хенна. Младоженеца носеше нещо като чалма. Самата церемония беше доста продължителна. Младоженците седяха на земята и имаше нещо като свещеник, който обикаляше покрай тях и говореше разни неща. Бащата на булката също участваше, както и младоженецът мънкаше разни неща. Коктейл нямаше, защото не сервираха алкохол, но за това пък храната беше повече от изобилна и наистина много вкусна. Младоженците не се целуват, но им полагат ръцете една в друга.
Ще разкажа за останалите друг път, че стана много дълго.

--------------------
http://shonned.blogspot.com
Животът има право винаги!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12203

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.