ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
jack13
новак

Регистриран: 19.10.2008
Re: Re
    #2810503 - 25.06.2011 18:06 [Re: shadowystar]

тарса да започна работа на крузове в маями като стуард има ли накой който знае фирма които намира работодатели

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ring
неориентиран

Регистриран: 15.07.2011
Re: Re
    #2817925 - 15.07.2011 16:55 [Re: jack13]

Ходил съм на студентска бригада, сега ще заминавам и на Н2В програма с NGB-consulting. Мн съм доволен от тях, 100% работят и са истински, за нищо не са ме излъгали. Затова пак ще замина стях, стига да имат хубави работни места.

alexsalll
член
**

Регистриран: 07.05.2011
Re: компании които вадят визи на чуждестранни работници
    #2825692 - 05.08.2011 01:34 [Re: Gomorrah]

Цитат:

не мога да повярвам, че още има хора, които се връзват на такива фирми. Няма такова нещо като интервю по телефона, никой работодател няма да си губи времето с телефонни разговори, при все, че тук е пълно с поляци и т.н, на които не им трябва разрешително за работа. За да започне работодател да ви вади разрешително това значи, че той трябва да докаже пред хоум офис, че мин 3 месеца е рекламирал това работно място и не се е намерил никой от ЕС, който да кандидатства. Единствения легален начин е self employment, за който не плащаш никакви пари, ако говориш езика и можеш да си попълниш съответните документи. Шокирана съм от твърдението, че не се изисква език - и как ще разбираш какво се изисква от теб, нали не очакват англичаните да учат български, защото видите ли правим бизнес с тях

аз познавам хора които са работили в селскостопански бригади в UK без да знаят английски.
а за интервюта по телефона все още се правят , дори една английска агенция която набира персонал за работа на круизни кораби си прави интервютата по телефона ако не си от UK и няма как да отидеш в офиса.
Имала съм интервюта и по skype за чужбина.
но все пак трябва да се внимава защото наистина това е по лесен начин да измамиш някого и да го баламосаш по телефона.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 32361

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.