ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
smirnof10

Регистриран: 15.06.2012
От: гражданин на света
Re: H2B
    #2917543 - 16.06.2012 15:24 [Re: alexsalll]

Прочетох всичко до тук и не мога да се съглася, че няма агенции с оферта Н2В. Аз лично имам адресите на поне 15 такива. Не говоря английски и сега съм запретнал ръкавите и до края на март месец 2013г. трябва да се справя с него.Повечето оферти започват от началото на април месец, но поне два месеца преди това се започва с подготовката. И да всичко е въпрос на силно желание и мотивация. Ако някой желае мога да му изпратя имената на фирмите.

--------------------
ЧОВЕК Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ МЕЧТИТЕ МУ!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
smirnof10

Регистриран: 15.06.2012
От: гражданин на света
    #2918042 - 18.06.2012 10:24 [Re: smirnof10]

Току що говорих със служителка от един офис.И ми обясни, че тази година са отказвали масово Н2В визите. И много агенции дори са спрели да предлагат тази услуга. Края на месец Октомври тази година ще получа допълнително информация, как ще се процедира за по нататък. Най-големи шансове имат тези,които са без роднини в Америка, имот и/или автомобил на твое име,студент задочно или семестриално завършил. Надявам се всичко да се оправи и тези, които възнамеряваме да заминем, абе просто да го направим.

--------------------
ЧОВЕК Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ МЕЧТИТЕ МУ!

Sassy
I believe!
**

Регистриран: 09.10.2007
От: там където сърцето ми се чувст...
    #2926888 - 15.07.2012 15:19 [Re: smirnof10]

Привет,
И аз търся опции за Н2В, но специфично за Бостън. Моля, ако някой знае как да си намеря оферта, пишете ми. В момента съм без работа, но по лично желание, дано това не спъне много нещата. Още от сега се подготвям! Ще се радвам на съвети и препоръките ви какво да правя и да вниманавам.!

--------------------
Weak desires bring weak results, just as a small amount of fire makes small amount of heat...

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3064

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.