ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
tedinkata
неориентиран

Регистриран: 28.05.2013
мнение за ar consult bg ltd.
    #3056504 - 28.05.2013 20:53

Здравейте, искам да попитам дали някои от Вас е работил с ar consult bg ltd. и дали има някаква информация за въпросната фирма. Търсих доста,но не мога да намеря това, което ме интересува.А именно дали е коректна (а не само да ти вземат парите) към хората които искат да работят в чужбина. Благодаря предварително на отзовалите се!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
aladin65
неориентиран

Регистриран: 20.09.2013
Re: мнение за ar consult bg ltd.
    #3090962 - 20.09.2013 21:18 [Re: tedinkata]

Цитат:

Здравейте, искам да попитам дали някои от Вас е работил с ar consult bg ltd. и дали има някаква информация за въпросната фирма. Търсих доста,но не мога да намеря това, което ме интересува.А именно дали е коректна (а не само да ти вземат парите) към хората които искат да работят в чужбина. Благодаря предварително на отзовалите се!

Имате ли вече впечатления ? И аз попаднах на тяхна обява и се чудя дали са коректни.

szteam
неориентиран

Регистриран: 04.02.2014
    #3132608 - 04.02.2014 13:09 [Re: aladin65]

На 26.11.2013 бях поканен в хотел КОЛИКОВСКИ ( намиращ се до НДК ) за интервею пред \\\&яуот;НЕМСКИ РАБОТОДАТЕЛИ\\\&яуот; от Ангел Стоилов!Към 05.12.2013 получих емаил и телефонно обайдане че съм удобрен с информаця че договорите ще се подписват преди нова година а заминаването да стане след 15 Йануари на 2014г. Напуснах работа , стегнах си багайа с уверението на Ангел Стоилов че заминавам с останалата част от удобрените кандидати. След което настъпи друг момент към 17.01.2014 се обайдам на Ангел Стоилов , а тои от своя страна ми каза че вече съм отхвърлен без никаква ясна причиня или становище беше доста лаконичен един вид изми ми о4ите с хладка водичка с уверение че ще ме уреди на работа в някоя от другите фирми които работят! Реших да посетя главня офис на господин Стоилов указан в раздел контакти на офицялната им нет страница хттп://ююю.ар-цонсултингсервицес.цом в Берковитса , улитса Варвара Но 14 ! Мойете ли да познаете ? В град Берковитса не съществува такава улитса ! Стационарня телефон които е указан в същата офицялна за фирмата и-нет страница е регистриран в БТК-а на улитса която е извън регулаця на Берковитса т.е някаде в гората под наименованието партцел Номер 11! Не се подвейдаите да му превейдате на този човек пари по банкова сметка или какъвто и да е било способ ! Всичко покраи него мирише! Мисля да се обърна към Господари на ефира , ако проявят интерес да разгледат случая ми и евентуално да предприемат мерки да бъде издирено това лице Ангел Стоилов и публично да му се изиска обяснение предвид всички тези лъйи и измами !!!

Моля, пишете на кирилица, следващото мнение на латиница ще бъде изтрито!!!

Редактирано от MyXa (04.02.2014 15:51)

djkrasi.k
неориентиран

Регистриран: 11.03.2014
    #3144384 - 11.03.2014 21:36 [Re: szteam]

Здравейте . Аз съм един от тези с информация от първа ръка. Фирмата не ви намира работа а ви праща в бюро по труда в Германия. Това бюро ви предлага на работодатели. В края на всяка седмица се взима информация как сте се справили. При положителен отговор профължавате още една седмица . Ако не без компенсации дома. Тук ви се взима комисионна за която Германците не знаят. Лично аз изгорях с 2500лв. Комисионни подготовка ибезбожни лихви по бързив заем. Поздрави

Raul

**

Регистриран: 09.07.2013
    #3146106 - 18.03.2014 19:35 [Re: djkrasi.k]

И все пак какво мислите за тази фирма?Има ли заминали чрез тях?

k2000
неориентиран

Регистриран: 13.07.2016
    #3360487 - 13.07.2016 03:00 [Re: djkrasi.k]

Аз също търся работа в чужбина.говорих по телефона с този човел на име Ангел Стоилов . покани ме на интервю . Надявам се да печелим в Германия !

nikita2016
неориентиран

Регистриран: 11.11.2016
    #3375503 - 11.11.2016 18:05 [Re: k2000]

Здравейте.Много бихме искали да споделите за тази фирма дали е коректна,има ли е нарушения в обещанията си ?Касае се заминаване до часове.В момента имат отново обява ,срокът за заминаване в чужбина е твърде кратък и човек наистина не знае да напусне ли работата си в България?Отделно има да се подготвят куп неща и преводи и това са също средства,време ,стрес.
Общо взето това е:коректен ли е Ангел Стоилов?
Благодаря на всеки доброжелател ,отделил времето си тук с регистрация,мнение и честност.

nikita2016
неориентиран

#3376545 - 16.11.2016 13:51 [Re: nikita2016]

Абсолютна безотговорност от страна на Ангел Стоилов посредник за работа в Германия от фирма AR Consult Bg ltd!!!Силно сме възмутени от цялото отношение и обещание.
Посредническа фирма,която няма офис ,регистрации и лице е крайно несигурна ,да не употребявам други изрази.
Бъдете силно предпазливи ,поискайте среща на живо ,попитайте къде им е офиса,поискайте и разговор със служителя от другата държава.Не напускайте работа на база голи обещания по телефон или интернет.
Все пак сме доволни,че не се подхлъзнахме и да стигнем до Германия,а там сред нищото.
Ангел Стоилов би трябвало да си понесете последствията!

sechko
неориентиран

Регистриран: 16.11.2016
    #3376584 - 16.11.2016 18:04 [Re: nikita2016]

Ако приемете моето мнение то е ,че AR CONSULT BG Ltd.е много коректна фирма.Аз лично ,чрез тях работя вече втора година в Германия и съм доволен от начина на устройване,заплащане,както и от професионалното отношение на г-н Стоилов.Дори след започване на работа той ми е съдействал постоянно за отсраняване на проблеми възникнали на работното място.

nikita2016
неориентиран

#3376713 - 17.11.2016 17:53 [Re: sechko]

Нямам си на представа кой сте и какво целите.Учудвам се,че сте добре устроен в Германия,а след 2 години търсите ,,мнения за Ар Консулт''.Това ми е достатъчно да си извадя най-бързия извод.
Точно по горещата тема сега:1/Къде е офиса на г-н Ангел Стоилов?
2./На 09.11.2016 има негова обява в сайта jobsagent.
3./Притиска кандидатите много по-рано от обявения в обявата срок,което е доста напрежение.
4./Изпраща мейли ,в които пише ,,.......вие сте избран.....'' и след това се покрива някъде си.Тотално!

5./Реално,ако не беше изчезнал, днес трябваше да съм изкарал смяната си,но дори не съм отпътувал.
Добре,че не съм превеждал никакви суми,добре е ,че си запазих работата и н предусетих нещата.Нюх.
И така пак ще повторя:ако една фирма няма офис и лице/говоря за бг посредниците/ ,то моля не се доверявайте на един сайт ,в който снимките на хора с костюми може да взети отвсякъде,т.е. да не съответстват с лицето-посредник,имейли всеки може да изпрати.........както и телефонно обаждане.
Обмисляйте добре,пишете,проверявайте...........не знам в каква ситуация бих се отзовал,ако бях пристигнал сега в Германия в този сняг там и трябваше да се завърна обратно..........напрежение,загуба на средства,загуба на работно място в България............
Недоумявам защо господин Стоилов от Ар Консулт дори не звъна да обясни или да се извини.....................Оставям на четящите тук сами да си дадат отговор.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 8675

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.