ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Защо (вече не) искам в България

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
filame
буквалист

Регистриран: 23.08.2011
Re: Сравнения или колко съм добре в България
    #2980029 - 16.11.2012 14:01 [Re: Dragunov]

Ако се научиш да правиш разлика между държава и между родина и ако се научиш да пишеш правилно на родния си език, аз лично, бих възприела написаното от теб с необходимото отношение.
Горните две липсват, така че разговор няма.
Приятен ден.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Dragunov
неориентиран

Регистриран: 15.11.2012
    #2980033 - 16.11.2012 14:16 [Re: ket]

Прочетох това което си написал, но освен да те нарека клоун, нищо друго не ми идва на акъла за такива нещастни души като теб. Освен да злобееш, че нямаш възможноста да си извън "българия" и да живееш нормален живот, мога само да те съжаля. Добре, че сме ние раята за да можете да живуркате що годе добре. Горкичкият той видиш ли с труд си изкарва паричките а "копа", че е в милата си родинка, жив да те ожали човек, нещастно човече оххххххххх. Ще пийна джакче за да бъда съпричаста в твоето нещастие смешнико......

ти си пий ''джакче'' а аз ще си отворя бутилка Уиски ''Джони Уокър Кинг Джордж'' и ще пия за твоя щастлив живот.
Защо ми нужно да живея вън вън не мога да разбера мен това ме хваща яд хайде тук нямаш добре заплатена работа и там си си намерил по доходоносна добре . Но дами кажеш това ''Освен да злобееш, че нямаш възможноста да си извън "българия" и да живееш нормален живот'' е някък си ...
Защо мие да живея извън България след като имам възможност да обиколя света Бил съм ви Китай,Нова Зеландия,Япония,Бразилия и Аржентина, бил съм и в Барселона Милано, Даже съм бил в Маями бях на последното световно първенство по футбол в РЮА и успях да гледам голяма част от всички мачове дори бях на финала Последно бях в Лондон на олимпийските игри и изгледах всички мачове на националния отбор по волейбол. Така че не ми говори че нямам възможност да изляза извън България.

Zakari
пристрастен
**

Регистриран: 18.08.2010
    #2980035 - 16.11.2012 14:30 [Re: Dragunov]

Деца имаш ли?Нямаш,е аз не искам моите да растат тук,мръсотия,простащина,некомпетентни държавни служители на всяка крачка и още много неща който рано или късно дразнят и не могат да се приемат.

mark3
член
**

Регистриран: 22.10.2008
От: Пловдив
    #2980038 - 16.11.2012 14:36 [Re: Dragunov]

Цитат:

Бил съм ви Китай,Нова Зеландия,Япония,Бразилия и Аржентина, бил съм и в Барселона Милано, Даже съм бил в Маями бях на последното световно първенство по футбол в РЮА и успях да гледам голяма част от всички мачове дори бях на финала Последно бях в Лондон на олимпийските игри и изгледах всички мачове на националния отбор по волейбол.

И всички тези пътувания успя да ги вместиш между строителната работа, ремонта и вноса на коли, бригадите с работници и земеделието? Човек, ти си от друга планета просто!

--------------------
"A beer a day keeps the doctor away."

nelka
пълен член

Регистриран: 21.08.2005
От: Norge
    #2980041 - 16.11.2012 15:16 [Re: mark3]

Е, ама той е на цели 21 години все пак.

ColdLove
студена
**

Регистриран: 06.08.2011
    #2980052 - 16.11.2012 15:45 [Re: Zakari]

Цитат:

Деца имаш ли?Нямаш,е аз не искам моите да растат тук,мръсотия,простащина,некомпетентни държавни служители на всяка крачка и още много неща който рано или късно дразнят и не могат да се приемат.

Полека с квалификациите. Така като ги слушам всички, които живеят в България как се оплакват от мръсотия, простащина, некомпетентни държавни служители и пр. и пр. започвам да се питам, тая мръсотия, простащина, некомпетентни държавни служители и пр. и пр. да не би да ни ги доставят от Марс? Ами ние самите си ги правим тези неща и няма кой да ни ги оправи освен нас самите. То е все едно да се оплакваш, че в къщи ти е мръсно, порутено и се слуша само чалга, а само ти да живееш там.

Ти кога за последно слуша програма "Христо Ботев" на Българското радио в колата си? Там няма чалга, пускат опера, джаз и пр. "културна" музика, говорят за изкуство, култура и наука. Та, кога, казваш, за последно я слуша тази програма?

--------------------
По-лошо от това да не правиш нищо, е да правиш нещо лошо.

pechoto NJ
Leatherworker
**

Регистриран: 02.05.2005
От: няма значение вече
    #2980062 - 16.11.2012 16:12 [Re: ColdLove]

Аз "Христо Ботев" го пускам само за да чуя "Передайом уровне реки Дунай"...

Felibe
подгонена от вятъра
**

Регистриран: 09.11.2004
От: Чикаго
    #2980123 - 16.11.2012 19:21 [Re: Dragunov]

Похвално е ,че си преуспял в България?! Вероятно си от 10% живеещи нормално,защото останали 90% са в мизерия и нищета. Посланието ти много ми намирисва на предизборна кампания за управляващата партия.Аз съм го писала и сега ще го повторя.Видях го цитирано в един музей
"Никой не иска да напусне родината си. Напуска я ,защото е принуден" Този,който ти е платил да разлайваш кучетата из форумите,просто няма да му свършеш работа.

ColdLove
студена
**

Регистриран: 06.08.2011
    #2980130 - 16.11.2012 19:32 [Re: Felibe]

Цитат:

Този,който ти е платил да разлайваш кучетата из форумите,просто няма да му свършеш работа.

Само да отбележа - мнението на този потребител е отделено от друга тема, (която върви в друг форум) от модератор. Така че едва ли някой му плаща.

--------------------
По-лошо от това да не правиш нищо, е да правиш нещо лошо.

canon
На изток от рая

Регистриран: 23.12.2003
    #2980131 - 16.11.2012 19:37 [Re: Felibe]

"Никой не иска да напусне родината си. Напуска я ,защото е принуден"

Глупости

Иначе аз мисля , че темата е провокативна и много ми прилича на санбернарска ... аз не съм толкова амбициозен , но хората които познавам и са нямат по пет дни в годината поред да хванат самолета до Европа какво остава да обикалят със седмици
Съгласен съм , че има супер амбициозни , талантливи и работливи хора които наистина преуспяват в България с труда и ума си. Хората които не притежават такива качества обаче живеят лошо , а навън могат да живеят доста по-добре и без да са чак толкова уникални...

--------------------
“Не се надявам на нищо, не се страхувам от нищо. Аз съм свободен.” Никос Казандзакис.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Praefectum 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 16311

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.909 seconds in which 0.892 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.