ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Йога

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
Re: Борба със стреса чрез Йога
    #3353737 - 08.05.2016 16:20 [Re: Glezlichka]

Цитат:

https://www.youtube.com/results?search_query=yoga+for+beginners [/q
Благодаря и аз Ще се възползвам, че и на мен не ми остава време да ходя на йога.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
harpuna91
неориентиран

Регистриран: 11.05.2016
    #3354370 - 12.05.2016 12:01 [Re: Maret2]

Аз от няколко месеца се занимавам с йога и много ми допада, ако сте решили да се занимавате действайте няма да съжалявате, лично на мен йогата ми действа отпускащо не само на тялото но и емоционално, на мен най-много ми допадат релаксиращите упражнения като конценрираш мислите си върху позитивни неща, също правят се различни упражнения не са много трудни няма определено ниво на което трябда да бъде за да практикувате йога единственото което ви трябва е желание. Клуба където ходя се казва Скорпон има няклко зали в София всеки ден има тренировки в различните зали заплаща се на тренировка по 7лв.

katrin.petrova
неориентиран

Регистриран: 04.07.2016
    #3359655 - 04.07.2016 20:56 [Re: harpuna91]

Да, йогата е хубаво нещо. Аз също съм я практикувала години на ред и имам много сериозни постижения като цяло. Силно се препоръчва и не само против стрес, развитие, повишаване на продуктивността, повишаване на концетрацията, можете да спотънете много на дълбоко ако пожелаете.

Btrend
новак

Регистриран: 08.03.2016
    #3364403 - 16.08.2016 17:43 [Re: nadin70]

аз също от скоро започнах да се докосвам до Йогата и за сега сме яда твърдя, че резултатите са много добри! Не знам дали сте ходили на Тайландски масаж- но ако не сте го препоръчвам силно. Не стига че те масажират, но в него има и йога пози и после наистина се чувствам пречистен. В началото бях много зле настроена към йогата, изобщо не ми се получаваше, разсейвах се, скучно ми беше,но напоследък ( с малко странична помощ) започнах да се наслаждавам. В сайта на спа центъра, където ходя на въпрсния тай масаж има много полезни съвети и история [url=http://www.thaimassage.
Може да направим тема- дневник, където да споделяме клипове и снимки от нашите йога изживявания, като нова в това всичко по темата ми е страшно интересно.

Редактирано от Nadin (11.09.2016 00:26)

спеца
новак

Регистриран: 23.11.2016
    #3377643 - 23.11.2016 15:30 [Re: kristiya]

наскоро го открих този канал на български в ютюб https://www.youtube.com/channel/UCvyVcdLH555-KasAr8GWuiQ
има кратки видеа за след работа. може да ти помогне да започнеш с йогата

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8773

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.