ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
pakodelucia
Човек

Регистриран: 21.02.2005
От: Sofia
Лек коментар.
    #1099276 - 30.12.2005 22:34

Здравейте,
От време на време, когато вече и аз не знам какво да правя, но все пак ми се прави нещо, поглеждам в този раздел на форума, да видя аджеба до къде е стигнала сексуалната култура и що за животно е туй „секса”. Казвам си „може да науча нещо”. От всичко четено до тук ще ви опиша точно как се чувствам.
Аутсайдер, комплексар, идеалист, елементарен инфантилен индивид от мъжки пол с невъзможност да разбере що за птица е секса!!! – Защо ли?
Сега ще се опитам да го опиша възможно най ясно.
От всички постове тук разбирам, че секса няма нищо общо с любовта между полярностите и е свързан изключително с властване над пола. Който може да си „ръга” „дървото” по „дълго” и да направи нещо „по-така” той е Патриарха, не пардон Царя на пола. Всъщност, секса е май и спорт за „убиване” на време, доказване на сила, способност за разрешаване на социални комплекси и проблеми, приобщаване и изключително много за „топене”, което явно на нас българите ни е природа. Който топне „чушката в боба” той в ВЕЛИК. Лека подправка и боба вече е „сериозно ястие”.
Така, а де е мястото на любовта? Май в изброените неща до тук, тя въобще не е присъствала а после „що сме имали психически изкривявания”. Не случайно татко Фройд е усетил силата и значението на тази енергия и я е описал така подробно.

И така ще ми се да попитам...не е ли секса просто физическото проявление на любовта между полярностите? Не е ли това един специален „ритуал” който изразява, споделя радостта от познатата душа? Не би ли било това „нещо” да е чисто и непринудено а не състояние обвързано с колкото може повече извращения и мърсотия, лицемерие и лошотия и то само за да се преживее колкото може по обладаващо те? Обладанието и съблазнението са инструментите на тъмните сили, които имат за цел да спъват развитието на човек, не за друго а за да продължава да ги храни с толкова нужната им енергия! Но какво от това, важно е да се „блъска” колкото може по „яко”.
Честно да ви кажа всичко, което чета ме отвращава. Разбирам, че на майтап тръгва всичко, но този майтап прилича на онази случка с двамата войници, където единият насочва пушката си към приятеля си и натиска спусъка, обаче от де се взело, че в нея имала куршум и той го убил. На майтап го убил. Та и ние така, на майтап убиваме любовта...жалко е, щото после ние страдаме от това а не Любовта, тя и без нас си е добре.

Хубаво нещо е секса между Човеците. Животните го правят толкова естествено, не съм видял някое куче да оправя друго в дупето, а не дай си боже да го „ебе” 3часа??? Що за Човеци можем да се наречем, като сме по зле и от животните, като най естествените неща ги развращаваме, вместо да ги оставим да си бъдат това което са – инструменти за нашето развитие.
Великият герой, за народна свобода правда и любов ръга ли ръга догде в ръцете му всичко стане на пепел. А тази свята майка показва колко силно приема мъчението и колко по велика е от всичко, тя е над тези неща, оставя се да изтърпи и смирено мълчи защото това е нейната роля.

Имам странното усещане, че жените са си притъпили чувствителността към този акт за да накарат мъжете да страдат. Но от какво бе милички? Какво толкова мъжа е виновен та да го мъчите така, не стига че цял ден се трепе за пари ами и цяла нощ да се труди над тезгяха, само и само за да ви покаже че е достоен за вас и е готов на всичко за да ви докаже любовта си, и тогава в последната минута в която вече всичко сте изстискали от него, за да не си помисли че се е справил вие му казвате нежно „утре ще се псравиш по-добре аз вярвам в теб”.

Съжалявам всяка жена която е достигнала до там да се замисля за това как трябва да се прави секс, както и съжалявам всеки мъж. Всичко изглежда толкова странно и неадекватно че няма на къде повече, въпреки че винаги може още! Не знам ама като ядете тъпчете ли се по 3часа за да покажете, че сте господари на земята? Ръгате ли си храната директно в корема за да видите колко сте всемогъщи и незаинтересовани от нуждите на тялото? Какво всъщност целите? Не слагам себе си в това число, не защото съм светия, а защото не искам да развалям повече. То е достигнало своя култов връх и на всичкото отгоре се говори за него, като за морално, нормално, хубаво!?

На времето хората са се борили за свободата си, а сега трябва да се борят за освобождаване на естествените нужди от извращението. „Какво лошо има в това да правиш секс за една вечер с някой” – Нищо, спрямо Бог нищо, спрямо самите нас – много. Все едно да отдадеш част от себе си някъде и после да не можеш да си я вземеш. А после защо имало болести, нещастия, страдания.

За край само искам да ви помоля, поне един път си дайте ясна представа за това което става, защото аз съм убеден, че го знаете и думите ми не са ви чужди и си помислете – има ли някаква благотворна полза от всичко това.

Благодаря за вниманието и търпението!

--------------------
Аз съм в Бог и Бог е в мен!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
gadinkata
ориентирайте ме де!!

Регистриран: 11.06.2004
От: Варна
Re: Лек коментар.
    #1099322 - 30.12.2005 23:49 [Re: pakodelucia]

АМИН!

--------------------
Повече червило по устните не намалява размера на задника...

parcaleste
конникът без глава

Регистриран: 03.09.2005
От: Шопландия
    #1099331 - 31.12.2005 00:03 [Re: pakodelucia]

Ти пипаш ли се?

--------------------
Outro

*НЕСИГУРНОТО ПРИМИРИЕ НА ул.КРЕСТОЛЪН ПРОДЪЛЖАВА*

(in searching for the sacred two headed worm)

saskia
Мавруд
**

Регистриран: 22.04.2005
От: Мискет
    #1099333 - 31.12.2005 00:04 [Re: pakodelucia]

Ти пък. Не взимай за чиста монета това, което хората пишат тук.
А относно това:
"Съжалявам всяка жена която е достигнала до там да се замисля за това как трябва да се прави секс"

Човек трябва да обмисля действията си, какво остава за такова важно и с последствия действие като секса. Ако не се замисляме, става като по описания от теб грозен начин.

Arsenal
suspended

Регистриран: 15.11.2004
От: Jerusalem
    #1099367 - 31.12.2005 01:52 [Re: pakodelucia]

Казват,че секса е и удоволствие,което само човек може да го практикува само в тази си форма,която би била най-добра за него.
Ако секса се приеме като мръсно дело,то тогава ти би следвало да го направиш веднъж или толкова пъти ,колкото искаш деца да създадеш.

Ако крайностите на секса се приемат като лошо нещо,то тогава човека е трябвало да не открива огъня-понеже в някои случай е опасен.Владей огъня,за да ти бъде полезен.

Весело посрещане на НГ

Stand_Ablaze
прол

Регистриран: 05.04.2004
От: нас
    #1099371 - 31.12.2005 02:10 [Re: pakodelucia]

Провери ей тука за твои хора, братко.

--------------------
butchery, massacre, slaughter, carnage, atrocity... други думи знаете ли?

Kantata
старо коте
**

Регистриран: 15.08.2005
От: До светофара
    #1099377 - 31.12.2005 02:32 [Re: pakodelucia]

Прочетох всичко, което си написал, дори го и препрочетох и някак се натъжих. Не е присъщо за млад човек да говори такива неща. Не трябва, не е редно...Цялото това разочарование, защо така? Живота е един и всеки има право да го живее така, както му харесва и да си носи последствията от изборите. Правете любов, не война! Това е.

--------------------
"Искам, значи мога"

Редактирано от Kantata (31.12.2005 02:34)

deathwoman666
VIP

Регистриран: 04.07.2005
От: The heart of Hell
    #1099485 - 31.12.2005 10:56 [Re: pakodelucia]

Аман!

--------------------
Какво е "Евала"? Когато си хванеш патката с две ръце и това което остава отгоре това е "Евала"! Хайде вие напомпани момченца имате за задачка кой колко "Евала" има и кой колко е играч!

ssiillvvyy
огледален образ

Регистриран: 12.05.2005
    #1099510 - 31.12.2005 11:35 [Re: pakodelucia]

Живота е нещо твърде многолико! До най-красивото и възвишеното нещо ще видиш най-долното, грозно и мерзко! Ти сам избираш гледайки света дали ще виждаш пеперудите или калта! Ако някой почне да вижда само пошлото - значи нещо в него вътре се е объркало! Не позволявай това да се случва с теб! Весело посрещане на новата година!

Ghik
Умрял

Регистриран: 27.07.2005
    #1099516 - 31.12.2005 11:42 [Re: pakodelucia]

На второ четене може би ще се съглася с някои неща, но по принцип

ПП МЪ ти много ли си комплексиран

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2813

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.