ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Жена везни и мъж рак ???
    #673885 - 04.03.2005 21:50

Каква е комбинацията? Аз най-съм се имала с водолеи, близнета и телци.... сега рак??? Кажете нещо по темата.........

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
Re: Жена везни и мъж рак ???
    #674009 - 04.03.2005 23:25 [Re: Glezlichka]

Фема, миличка.
Ти всъщност питаш слънце на жена във везни и слънце на
мъж в рак дали си подхождат ... а всъщност има още планети, освен планети има и аспекти между планетите, освен аспекти има и разположение на планетите в домове,
освен това ... няма да изреждам какво още има, че ще
стане твърде сложно.

Ще поясня, за тези, които не са астролози още подробности.

И ще започна от това какво всъщност е Слънцето, а то е именно същността на човека, т.е. това, което често прикриваме от другите и рядко показваме.

Когато две Слънца са в подходяща комбинация, това означава, че много лесно се стига до взаимно разбиране, но не и нещо повече, тъй като една връзка предполага
взаимоотношения, в които има сексуално привличане, духовно привличане, емоционално привличане.

Дали двама човека са един за друг и ще се обичат ли се определя в общи линии по следния начин:

Първо - по остта на взаимоотношенията, а това е Асцедент/Десцедент. В темата ми за домовете има описано значението на асцедента и десцедента.

Второ - по връзки между планетите Марс и Венера, на единия и другия, тъй като Марс е изразител на енергията/сексуалната, а Венера на любовта/еротичното привличане - в комбинация енергията/сексуалната + любовта и еротичното излъчване - правят едно доста неустоимо сексуално привличане.

Трето - Слънцето/същността/ се очарова от Луната/чувствата, емоциите/ Ако те са в синхрон и твоето Слънце може да разбере израза на чувствата на другия и той да му допадне, то също може да се каже, че тези двама човека са подходящи за брак.

Четвърто - при налагане на двата хороскопа, личните планети на единия, ако попадат в дома на любовните отношения на другия, то той трудно ще остане хладнокръвен към хормоналното излъчване на другия.

Пето - ако при налагане на двата хороскопа, личните планети на единия попадат в дома на интимните отношения на другия, то привличането е толкова силно, че вероятността двамата да сключат брак също е голяма

Шесто - ако при налагане на двата хороскопа, планетите на единия попадат в дома на секса на другия, то силните сексуални страстти може да са толкова неустоими, че да пламне отведнъж интимност между тях, но силните страсти, са опасни, защото бързо гаснат, ако няма какво друго да ги поддържа.

Седмо - правят се още комбиниран хороскоп между двамата, за да се определи каква ще е връзката. Тълкува се двамата как изглеждат като цяло.

Осмо - някои налагат комбинираната карта на двамата върху индивидуалния хороскоп за да разберат как се чувства всеки по отделно в тази връзка

Девето - прави се прогностика по транзити, прогресии, дирекции за да се разбере двамата влюбени ли са по хороскоп. Т.е. да се отчете вида на връзката, дали е силна или е някакво моментно сексуално привличане, което не е белязано от звездите като значимо събитие в живота.

Десето - прави се анализ по елементи на двамата и това дали си допадат. Това означава, че ако преобладават въздушни елементи в единия, то той ще има нужда от огнени елементи у другия. Ако в единия са земните, то водните биха прилягали да са в другия и т.н.
Това, е още в началото, забравих да го отбележа, тъй като не преписвам, а в момента разсъждавам по темата ти.

Единадесето - прилагат се още няколко вида сложни техники, с които се проверява двамата дали наистина имат сериозни и дълготрайни отношения един към друг.

12. 100% Нещо ще съм изпуснала, но това е защото дирекно ти отговарям и не мога да концентрирам всичко, в рамките на 5 минути, което се разглежда в един сериозен партньорски астрологичен анализ.

Така, че FEMA, какво тук значи само някакво си СЛЪНЦЕ?
Което, както казах в темата за зодиите в "МЪЖЕ и ЖЕНИ"
маркира просто близки характери в своята основна същност, но вкусовете например се определят от Луната, а дали ще се провокират любовни отношения се съди още и по Слънцето и ВЕНЕРА, забравих по-горе да спомена, защото в момента на прима виста ти обяснявам и се опитвам да бъда разбираема.

Всъщност да се направи хороскоп за двама души е една не просто двойна работа, а анализиране на много повече взаимни влияния, за които труд хората не си дават сметка
обикновено. Доста време отнема.

Възможно е с този рак да си пасвате идеално, но това е въпрос на сериозен анализ на двата хороскопа, по отделно, после заедно и накрая прогностично.

Това е истинското астрологично положение на нещата.
Ще ми се всеки да го разбере и да не задава подобни наивни въпроси, защото знайно е, че дори Козирог с Дева е възможно въобще да не си паснат в леглото, но пък ако са само приятели да са чудесни партньори. Всичко е много различно. Различно е дори за партньорски взаимоотношения в бизнеса, тогава не бихме гледали Марс и Венера дали имат любовни взмаимоотношения и колко се привличат, защото Венера има и друго освен любовно-еротично значение - тя се гледа и във финансов аспект. Така че ... разбираш ли сега какво ни питаш?

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Hamaelleon

Регистриран: 16.10.2004
    #674188 - 05.03.2005 08:35 [Re: Glezlichka]

О, Боже, ужас, замириса ми на дирника
Моля ви се, съвсем сериозно, вземете мерки тук да не се задържат много много теми от рода на как се били разбирали Близнаците с Везните, примерно или как не се били разбирали (уж) Лъвът и Водолеят..

--------------------
www.date-dreaming.com www.vlkomarov.info www.myastrodata.com

981981

Регистриран: 21.03.2004
    #674443 - 05.03.2005 12:57 [Re: Hamaelleon]

Цитат:

Да'н свърщи нещо в гащите от ужасТ?

ШехерезадаМодератор
Anima

#674640 - 05.03.2005 14:37 [Re: Hamaelleon]

Цитат:

Моля ви се, съвсем сериозно, вземете мерки тук да не се задържат много много теми от рода на как се били разбирали Близнаците с Везните, примерно или как не се били разбирали (уж) Лъвът и Водолеят..

Ми ето взех де
Пиши ми шестичка . Сега вече ще знаят, че секлуалността на слънцето е една кръгла нула и единствено може да служи като мухоловка на нечия Венерка и Луна, ако си паснат, че да се сложат малко дърва в огъня, пък за да пламне и любов вече си трябва и Марсово/Венерини изпълнения.

Ми как да обясня, че сходство в характерите по Слънце си е просто сходство в характерите и нищо повече? И пак
зависи.

И как да обясня, че това Слънце, ако е в риби, но в съвпад с Марс, ще прилича повече на ОВЕНСКО, отколкото на кротко романтично рибешко изпълнено с мечти и бленуване по реализирането им, демек да има как нещата сами да се случват и да си идват на тепсия. А онзи Марс, ако е отгоре, познай как ще остави една риба да си плува по течението или да си седи под камъка кротко? То ще е баси щурата риба....

Видове характеристики при зодия риби, т.е. слънце в риби
с христоматийни примери от рибния буквар на дяда Ви Берона, от миналия век

Слънцето е само в риби, без съвпади на други планети:
Рибата ще е от вида - КРОТУШКА, червеноперка или шаранче

Слънцето в съвпад с Марс
Рибата ще е то вида - АКУЛА, тигрова при това

Слънцето в съвпад с Плутон в риби
Рибата ще е ПИРАНЯ

Слънцето в съвпад с Нептун в риби

Рибата ще е - ЗЛАТНАТА РИБКА - изпълнява милион и едно желания.

Слънцето в съвпад с Венера в риби
Рибата ще е много перната - СКАЛАР - артистична поза, красива всички изпъстрени рибки - НЕОНКА

Слънцето в съвпад с Юпитер в риби
Рибата ще е примерно риба ДЕЛФИН - защото юпитер дава голямата форма, но и всеки обича такива риби

Слънцето в съвпад със САТУРН в риби
Баси - помощ от публиката - някоя строга риба измислете господа, че дано им стане ясно, какво означава това едно слънце само в знак колко различия има, ако към него са прикрепени и други планетки, за аспекти да не им говоря колко може да го видоизмени и за асцеденти и планите там пък още повече, че ще им стане лошо от толкова инфо.

Хелп ... Слънце в риби в съвпад със Сатурн на каква риба ще да прилича - някоя дето живее дълго ... помощ

--------------------
is to create it !

cherkezs
ОРИЕНТИРАН будала

Регистриран: 10.02.2004
От: тайна майна
    #675087 - 05.03.2005 20:47 [Re: Шехерезада]

А какво вещае съвпад по Луна

--------------------
http://www.gifpark.ru/Gifs/KISSES/icon_012.gif

981981

#675125 - 05.03.2005 21:11 [Re: cherkezs]

Цитат:

чЮфства

cherkezs
ОРИЕНТИРАН будала

Регистриран: 10.02.2004
От: тайна майна
    #675139 - 05.03.2005 21:30 [Re: 981981]

Абе , това го разбрах , ама къде да я търся тая луна

Но това е за друг форум .

Интересно нещо са съвпадите . А а з като един пълен лаик се учудвам на всичко и търся отговор и където няма въпроси
Съвпад на асцедентите означава ли нещо ?

--------------------
http://www.gifpark.ru/Gifs/KISSES/icon_012.gif

ШехерезадаМодератор
Anima

#675234 - 06.03.2005 01:04 [Re: cherkezs]

Цитат:

Че няма да е риба, а ще е рак
може и скарида между риборак .. мале докарах го до РУМБОРАК ... абракадабра ... и астрология

--------------------
is to create it !

981981

#675245 - 06.03.2005 01:21 [Re: Шехерезада]

Альооооооооо, туй тука е форум за СИРЬОЗНИ астролози.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5548

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.04 seconds in which 0.019 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.