ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Aли

Регистриран: 21.10.2004
Някой гледа ли Олимпиада?
    #1168918 - 22.02.2006 21:42

Чудна работа.
Имам чувство, че това голямо събитие не вълнува повечето хора около мен
И тук във форума за секс се говори повече отколкото за зимните олимпийски игри
А вие следите ли това събитие?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

Re: Някой гледа ли Олимпиада?
    #1169720 - 23.02.2006 14:46 [Re: Aли]

Много се преескпроатира темата за Олимпиадата по медии. Нищо от това, което ме интересуваше не успях да видя. Заливат ни с кво ли не, а на Александра и пропуснах всички стартове, и на Раданова....една трета хванах от Денкова/Сталийски. Бяха на много високо ниво. Коментаторите са неграмотници. Изобщо още с петте минути на откриването, които успях да видя имах усещането, че ще бъде бул ш ***т Олимпиадата. Добре, че беше Чампи да каже, че открива Олимпиадата. В противен случай бих останал с вчепетлението, че иде реч за нещо друго. Хокея ужасно слаб....това е. Аз имах интерес, но го загубих тотално!

Aли

#1169755 - 23.02.2006 15:07 [Re: Анонимен]

Чакай, хокея тепърва става интересен. Много рано се отказа

Нерегистриран

#1169944 - 23.02.2006 17:41 [Re: Aли]

Само да кажа, че в последно време моето гледане е от типа 5 минути. Т.е., аз не съм обективен. Бързо губя интерес. Русия за сега е големия фаворит. Въпреки, че намирам играта им в Торино за странна. Класни нападатели и отличен вратар. Те винаги са го имали, но NHL им е развалил стила безвъзвратно. Предполагам, че без особенни драми ще вземат златото. Изключително твърди трасета в ските и борда. Ето и днес на паралелния гигантски слалом поне 15 момичета паднаха. Така е....олимпиадата е един момент. Който допусне по-малко грешки....пичели

Aли

#1170106 - 23.02.2006 20:36 [Re: Анонимен]

То май пичели този, който успя да намери най-добър допинг или знаел кого да подкупи.
То не било преливания на кръв, най-нови стимуланти, повешаващи хемоглобина. Няма да се учудя, че и психогенератори са пуснати в игрите на бората воля Че толкова падащи звезди не имало на нито една олимпиада.
Но тук ме вълнува нещо друго - защо българи не гледат олимпиада? Всеки случай тези около мен не проявяват голям интерес.
Няма да се учудя, ако ми кажеш, че не си българин.
Права ли съм?

Нерегистриран

#1170146 - 23.02.2006 21:31 [Re: Aли]

Булгар, булгааааар....е са ша Ви покажа гюмеджийската . Всъщност, вероятно само майка ми има информация за точния ми произход .
И аз мисля, че не се гледа много.
Първо може би...нямаме големи традиции в зимните спортове. Второ звезди. Или не оценяваме класата и успехите на собствените си спортисти. Това ,което направиха Раданова и Денкова и Сталийски е просто невероятно. Но дори това не стига. Стефан Георгиев също кара изключително добре! Малко психика и шанс му трябва за да пробие. Александра...да си сред първите в сноуборда е нещо велико!
Трето. Зимните спортове са скъпи и изискват добра екипировка, съоръжения и условия. Нямаме такива условия с малки изключения. Където ги има са скъпи на фона на стандарта.
Четвърто. Държавна политика. Няма. На практика трима души подадоха заявката за Олимпиада!!! И после започнаха да се сещат и други. Хем тъжно, хем скандално....то е ясно на къде се дърпа.
Пето. Клубове...няма силни клубове желаещи да развиват активно зимни спортове. Гледат си по-комерсиалните футбол и баскетбол и това е общо взето. Другото на добра воля.
Шесто. Хайде има няколко добри детски ски клуба. Но децата, каква переспектива да видят. Състезания в чужбина. Да обаче всички спортове са вече супер комерсиални. Няма ли стабилна основа финансова от пари забравяш за успехи. А пари в зимните спортове в България няма. Или те са символични.

Или както казваш....и допинг не можем да си докараме като хората За лобита пък да не говорим.

А и чисто и просто хората си имат прекалено много грижи за съжаление за да могат да се отпуснат за малко.

Аз обаче да натопя и италианците И там има празни трибуни мдааааа...не сме само ние

Голям анализ мани беги

Aли

#1170220 - 23.02.2006 22:53 [Re: Анонимен]

Май само двама участници ще има в тази тема, което доказва гореказаното, мда.
Е, виж, ако бяха давали бигбрадър или някоя друга помиярска история, тук щяха да се изпишат повече страници, със сигурност!
За всичко, което си казал, съм съгласна. Зимните спортове са за богати хора и богати държави. Но това не пречи да им се радваме, на тези, които показват класа в спорта.
И тук, може би, ще те подсетя, че през военните години в Русия се спортуваше. И по театри имаше зрители. Може да нямали какво да ядът, но не се отказвали.
Манталитета на българи е друг. По-материален. И стремежите и амбиците са в тази посока. Погледни около себе си, въпреки че не те познавам, но почти съм сигурна, че от културен живот и спорта малко се интересува народа.
Жалко...

Нерегистриран

#1170845 - 24.02.2006 14:45 [Re: Aли]

Малко се интересуват. Така е. Но има хора и по театрите, и по спортните зали. Не е всичко съвсем безнадеждно.
Че то простотията си е медийна политика. Я виж предаванията с най-висок рейтинг. От другата страна как се отразяват игрите: "Тук е същински хаос", "Висях два часа в автобуса", "Пропуснаха много на стрелбата", "Не успя да се класира", "Падна още в първия манш", "Допуснаха грешка", "Ощетени от съдиите", "Малко не и достигна", "Нямаме амбиции в тази дисциплина".....човек остава с впечатлението, че сме пратили група пълни къръци и неудачници. И к'во...слаби са нашите си казваш и цъкаш копчето на друга програма, където група кретеноиди крещят с плакати в ръка от типа "Да живее Гошко". А Гошко гони 200 бона с, който ще издигне модерен краварник или пицария И парите не го интересуват
Та като казваш руснаците при тях отразяването на спортна новина започва така: Нашият отбор....зае..., Нашият представител се класира....може да е на петнадесето място, но новината акцентирана спрямо успешното му участие.
Все пак ние имаме дадености за добри резултати. Упорити сме, имаме воля и злоба за успехи, но не сме постояни.

Ще започнат да се интересуват от спорт. То е неизбежно. Като скочат здравните услуги с пъти и ще видиш как ще се юрнат масово да тичат и да спортуват. Не е най-правилното да е така, но така ще се получи.

Хайде...ехооооо Няма ли и друг да се включи в темата

Aли

#1171227 - 24.02.2006 20:35 [Re: Анонимен]

Харесва ми начина на мисленето ти.
Ама друг няма да се включи
Тази вечер и аз съм аут, щото ще гледам гала-концерта. Това ми
е любимото

Нерегистриран

#1171762 - 25.02.2006 15:09 [Re: Aли]

Мдам...и на мен ми е приятно да те чета.

И какво? Оказа се права за хокея. Стана интересно или поне ще има интересен финал Старите клиенти на Русия ще кръстосат стикове с Шведите. Ще прехвърчат искри

Оооо, гала концертите са винаги интересни. Няма го напрежението на надпреварата и са си по-скоро спектакъл. Успях да видя малко. Издърпвам си едното ухо

Слуховете, че нашите не са на ниво за медал се оказаха силно преувеличени

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 1437

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.