ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
КРЪГЛА МАСА
    #1219306 - 06.04.2006 20:53

След бурните обсъждания в теми повдигани няколко пъти във форума относно картата на България, подех поредната форумна инициатива - оставените отворени и нерешени теми да се събираме и да ги обсъждаме на КРЪЛГЛА МАСА вече извън интернет пространството. Ще ми се това да бъде широко отразено и да намери подобаващ отзвук.

Изненадвало ме е вдъхновението и желанието, с което всички тук се включвате по темите, дискутирате и търсите най-точен отговор на поставените въпроси - тези които вълнуват всеки родолюбив българин - а именно каква е съдбата на България, какво може да се очаква от бъдещето, по какви фактори да съдим за това. Можем ли заедно с историците да определим датата на създаване на държавата, т.е. да направим Ректификация на хороскопа на България, да приемем една дата и тя да се знае от всички. Така както всяка държава има свой хороскоп отпечатан на страниците на авторитетните астрологични списания, книги или интернет сайтове.

Разбира се, далеч съм от мисълта, че още на първата КРЪГЛА МАСА бихме стигнали до заключение, което всички да уважат, но смятам, че такава дискусия би хвърлила светлина по пътя за откриване на точната рождена дата на България.

Ще припомня само хронологията на темите повдигани тук във форума, защото не се интересуваме само ние /астролозите/ от съдбата на България, а и всеки родолюбив Българин.

Първата тема е от 10 декември 2004 година ето ти линк

БЪЛГАРИЯ - 681 Lanselote

Първото предизвикателство отправено към астролозите във във форума от O’Hara /ще бъде специално поканена на дискусията от мен/. Не само астролозите се вълнуват.

Хайде да ви видим... O\" HARA

Цитат:

До всички астролози: време е да направите хороскоп на 2005 г. Какво ни очаква т.е. какво предвиждат звездите?

Дискусията отново е подновена на 11 януари 2006 г.

СПОР за ХОРОСКОП НА БЪЛГАРИЯ Шехерезада

И още едно представяне във форума на карта на България успоредно с тази тема.

Ректификация на картата на България roland

Ще е радостно, ако точно ние астролозите успеем да сложим точка на историческите спорове относно рождената дата на България. Мисля струва си да опитаме.

От предварителните разговори с участниците в темите, разбрах, че всички имат готовност за една такава среща. Остава само да обявя във форума, че срещата е планирана за 29 април /събота/ след великденските празници, къде - още проучвам, но веднага щом имам яснота ще сложа съобщение във форума.

Поканени са и имам съгласието да вземат участие в дискусията:

1. MAG-IS-TRA
2. Nobles
3. Lanselot
4. roland
5. Elia

Бих включила в тази група и Любомир, но знам, че е далече от родината, въпреки всичко ще го информирам с мейл.

Всички, които имат публикации по темата извън форума и желаят да се включат, да се чувстват поканени и да ми пишат на е-mail: iliana@astroconsultbg.com

ПП. В момента, в който имам повече информация относно мястото и часа на провеждане на кръглата маса, ще информирам тук.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Cremina Bourrana
просто симпатична

Регистриран: 02.11.2005
От: тук оттам
Re: КРЪГЛА МАСА
    #1219757 - 07.04.2006 11:09 [Re: Шехерезада]

Поздравления за идеята
Много се радвам, че някой се сети да организира подобно нещо, а и учатниците наистина имат отношение към тази тема - историци и едновременно астролози, неочаквано добра комбинация
Ние само ще слушаме и аплодираме

--------------------
Don't take life too seriously. You'll never get out alive...

Morgan le Fay
БАННАТ

Регистриран: 30.09.1999
От: Авалон понякога
    #1220281 - 07.04.2006 17:13 [Re: Шехерезада]

хмммм
Кръгла маса

сър Ланселот - участник..
Рицарят Роланд (макар и не от кръглата маса) - и той участник...

братчето ми - крал Артур е замислил нещо..

и виждам, че е избрана дата, когато и аз ще бъда извън България - типично в негов стил..

Аз, като уважаващ себе си асцедент Козирог, да питам:

"Пари за това добро начинание трябват ли ви?
Място, където да го проведете имате ли?
...добре де - печалба ще има ли?"

..или казано на нормален език:
Чудесна идея, Шехеразада!
Нужда от съдействие имате ли?
Каква?

--------------------
Et si tu n'existais pas,
J'essaierais d'inventer l'amour
Comme un peintre qui voit sous ses doigts
NaÍtre les couleurs du jour
Et qui n'en revient pas.

981981

Регистриран: 21.03.2004
    #1220305 - 07.04.2006 17:28 [Re: Шехерезада]

Кръгла маса само вие петимата или нещо като публичен дебат, в който вие ще предоставите базата, а публиката ще участва с мнения след вашите изложения и дискусии?

ШехерезадаМодератор
Anima

#1220322 - 07.04.2006 17:44 [Re: 981981]

В момента всичко се проучва, ако намеря спонсори за залата може да има зрители, ако не намеря ще търся зала и входа ще е платен за тези, които искат да чуят дискусията на Крълглата маса. Чакам резултати.

Мисля, че ще намеря подкрепа и от други хора, които се вълнуват от темата за България и нейната съдба... Утре имам една срещичка и ще повдигна този въпрос.

--------------------
is to create it !

Morgan le Fay
БАННАТ

Регистриран: 30.09.1999
От: Авалон понякога
    #1220327 - 07.04.2006 17:51 [Re: 981981]

Ами...

ако примерно предложа безплатен терен, кръгла маса (или правоъгълан) с капацитет 30 човека и безплатно ядене и пиене..ти какво мислиш, че ще се получи?

Иначе кръгла маса само от изброените петима, две бутилки водка или узо за дамите
и добро мезе

и смятай,
че са метнали създаването на България няколко хилядолетия преди Александър Македонски да запали библиотеката на Ашурбанипал....
съответно - да унищожи цялото дотогавашно астрологично познание...
а те вавилонците са ги чаткали нещата
...и като нищо ще се окаже, че някой заблуден пра-българин е успял да се сдобие по нам-къф-начин (вероятно подкупвайки библиотекаря) с единствен екземпляр от глинени плочки с клинописно писмо...и (хлъц...трябваше ли да го пиша това?!?!?)...

Прочее, смяташ ли, че Светът би понесал такава новина?

--------------------
Et si tu n'existais pas,
J'essaierais d'inventer l'amour
Comme un peintre qui voit sous ses doigts
NaÍtre les couleurs du jour
Et qui n'en revient pas.

ШехерезадаМодератор
Anima

#1220331 - 07.04.2006 17:53 [Re: Morgan le Fay]

WOW - рицаря на бял кон ли се появи.

Имаме нужда от зала и естествено нямаме пари за наемането на тази зала.

Също си мисля, че ще е добре колкото може повече хора да разберат за тази Кръгла маса.

Мисля, че това нещо се прави за първи път в нашите среди. Ето поканили сме и Елия, която е историк и положи не малко усилия. Просто всички заслужават поне да се знае за делата им и неуморния труд над такава патриотична цел

--------------------
is to create it !

Лилит
вещица

Регистриран: 20.05.2005
    #1220390 - 07.04.2006 18:45 [Re: Шехерезада]

Много хубава идея!
Не толкова/само заради конкретната тема, колкото заради Кръглата маса.

The_Demon
неориентиран

Регистриран: 07.04.2006
    #1220507 - 07.04.2006 21:30 [Re: Шехерезада]

Браво на Българска Астрологична Асоциация!!! Да се организира кръгла маса е страхотна идея и то месец преди конференцията. Нещо като подгряваща група, нали! Тази тема я поставихме на първата си конференция и сега явно е станала "гореща" тема. Така трябва. Браво Шехеразада! Ти наистина се проявяваш добре като отговорник по връзки с обществеността и медийна политика на БАА !!! Искам да попитам - ще има ли вход и ако да каква е отстъпката за членове ?

981981

Регистриран: 21.03.2004
    #1220514 - 07.04.2006 21:38 [Re: The_Demon]

Цитат:

Браво на Българска Астрологична Асоциация!!!

Къде видя, че БАА има общо с това? Щото в обявлението това никъде не го прочетох, а ако БАА имаше пръст в организацията или дори в идеята за това, би било написано, нали? Или бъркам?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 6643

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.042 seconds in which 0.022 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.