ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1
ROADЯUNNЭR
бегачос невероятикус

Регистриран: 28.07.2003
От: Селановци
Усещане за жена.
    #1430000 - 17.09.2006 18:06

ама от онея платените !
от доста време се канех да видя ще е то платена любов и има ли тя почва при мен ( за "у нас" е ясно)
та вчера , след едно мнооо хубаво тържество , на което се представих повече от прекрасно , имайки в предвид повода: "дадох" един приятел на една жена , която си го притежава отдавна , вземайки под внимание костюма ми за мнооо левове , кецовете и работната тениска, който му стояха повече от добре , аромата на скъпи парфюми и двете тийнейджърки седящи до мен ... ще преразкажа на бързо какъв белег остави в мен платената любов ( абе чукане си му викаме , ама заради масовите медий му викат "любов")
... та на въпроса ...
не си поръчвайте жена в малките градове , най-малкото защото струва колкото мноо готина такава , за малко повече време и с повечко екстри в големият град !!!
с мъка на сърцето дадох на един "бакшиш" 5 ( пет ) кинта само за да ми даде номера на съответният човек !!! нали се сещаш ???
второ: the man , ми обеща всичко което си пойсках ( не , че съм извратеняк някакъв , ама нали си плащам ) и след това ме накара да го чакам 30 мин , при условие ,че се разбрахме за няк'ви си 5 ... ми ... през това време даже си поспах на пейката пред блока ...
идва знаи нашия ( трето ) и както аз поставях условията по-рано , така започва и той " няма да я пипаш" ??? алооооу , как така , ( някой да е правил секс без да пипа партньора ) ... после: за да и свалиш сутиена , 20 кинта ??/ баси , чак ми се отщя , ама ко да прайм , нагона ми казва "ДА"!
трето: пак нек'ви глупости от рода на това, че ако я задържа повече , ша ме цака ... тва го знаем бееее !!!
идва девойката , убава даже, качваме се у нас ... не иска да свали панталона ми , това било екстра ... лелеееей побърках се !
-как така ма ?
-ми плаща се ! свали си го сам!
ако не я бяха докарали 3 здрави момчета щях да я пребия !
после: "ходи ми се до тоалетната" ... ми мнооо убаво , ама това сране съм ти го платил !!!
не се бави особено ... после само с нейният презерватив можело , ама он (той) е от 20 стотикни, и викам и "аре с моя мааааа" , не можело , пък моят е от левче !
после некви смешни неща ( да не изпадам в подробности , че и деца го четат тоя форум ) и като и казах: "стига с устата" , тя ми вика "ама ти мноо бързаш" ?!?!
- алоуу , ми един час си е един час ! ще си бързам колкото си искам
после , нали се сещаш :
"не можело така , или иначе , само 1 поза!" ми убаво, ама вече взе да ми писва от перипети !
обаче парите са прибрани и се налага да се оползотворят, макар и по не най-любимият ми начин !
и тогава я почнах с моята тактика ... 'мамка и' и прасе , поне ще се забавлявам аз !
- коте ( докато я блъскам здраво) ще не ме гледаш в очите ?
и тя върти глава на другата страна ... "кажи бе душа" поглеждам я пак ... "къв е проблема ..?" а кревата скърца като "petkus" машината за веене на семена !
- кво става? - мазен като мерлуза - нещо не ми се кефиш ...
- ми що пък да ти се кефя ?
- МИ щото ти плащам ма !
- и кво ?
- как кво ? малко ли е ?
- колко е часа ?
- мамка ти и трън ! я ми се махай от главата ! - е сега щи кажа колко е часа ! - я се обаждай на младежа с шкембето и камуфлажната тениска , да мине да си те прибере кажи на майкаси че см та иб.. и бегай от тука , да не см те видел повече !

после добърших на ръка , даже не съм сигурен , че въобще довърших, щот като се събудих в 14:00 часа все още го държах и работата не изглеждаше да е станала !

сега си пия бира на миризма от печени чушки и изорели дърва , щото тука у комплекса си варят лютеницата и всичката зимнина на открито , до кофите за боклук , мисля си за миналата вечер и се чудя на кого му излезе по-скъпо ?
на МЕН ли, че в 6:00 сутринта се сетих , че ми се е дотаковало , или на НЕЯ , понеже см се сетил в 6:00 сабхлям, че ми се такова и я "изкарах" от дома и ?!?

в крайна сметка , за в бъдеще ще се пробвам повече да го карам на любов, там поне ми дават да ги пипам , и заят колко е часа !

отивам да помагам на татко !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Честит Рожден Ден Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
Re: Усещане за жена.
    #1430797 - 18.09.2006 12:33 [Re: ROADЯUNNЭR]

Нэма нищо общо с филмите, а?

Абе скапана работа, ама сигурно е според зависи от това на к'ви попаднеш..

--------------------
Peace V!

SaTyR
тамплиер

Регистриран: 31.07.2001
От: Светите земи
    #1430842 - 18.09.2006 13:10 [Re: ROADЯUNNЭR]

И-и-ибаси

Нужно е да се създаде някаква организация, подобна на "Амнести интернешънъл", където да можеш да се оплачеш и тая, заедно със сводника й, да бъдат отлъчени от занаята

--------------------

www.katehizis.com - Сайт за Праведна Музика

vg*
гушкоти бебето

Регистриран: 11.01.2006
От: sofia
    #1430868 - 18.09.2006 13:23 [Re: SaTyR]

Ми то си има Агенция за защита на потребителите

ROADЯUNNЭR
бегачос невероятикус

Регистриран: 28.07.2003
От: Селановци
    #1436428 - 22.09.2006 00:32 [Re: Йон]

Цитат:

Нэма нищо общо с филмите, а?

Абе скапана работа, ама сигурно е според зависи от това на к'ви попаднеш..

поне см сигурен в едно:
другият път като реша да плащам на жена за удоволствия , то със сигурност ще е за масаж. там поне пипането влиза в цената (:

п.п. мани майтапа, ма как съм се схванал ... некое безплатно телефонче някой да подхвърли , и ник'ви пет лева !!!

Честит Рожден Ден Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1459896 - 07.10.2006 11:37 [Re: ROADЯUNNЭR]

Абе няма сми*, особено за тия градчета...
Наскоро в една такава градска дискотека, почерпих две девойки..ей така, щото ми беше кеф - амче те цяла вечер ми ходиха по петите, а не беше в това идеята.

--------------------
Peace V!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3235

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.