ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1
Navigator N

Регистриран: 26.04.2006
Абсурдистан - ха, ха , ха!!!!
    #2322410 - 04.03.2009 20:59

"... При поредната днешна престрелка в центъра на абсурдистанската столица са загинали двама известни бизнесмени (бел. прев: алтернативен превод - известни наркотрафиканти; трябва да погледна в речника), и неуточнен брой случайно оказали се на мястото странични граждани и полицаи, които не са успели да избягат навреме. Отговорен кадър от Министерството на вътрешните работи заяви, че причината за всекидневните престрелки между бандити е, че държавата силно ги притиска, така че им се налага да воюват помежду си за все по-ограничените си територии.

За съжаление, той нямаше време да отговори как точно държавата притиска наркотрафикантите. Като се има предвид, че броят на наркодилърите около училищата и на други ключови места е същият, аналитици на пазара на дрога предположиха, че държавата е изоставила тоталитарните полицейски методи, и действа демократично и пазарно - подбива ги ценово. Друго съмнение в становището на служителя изказа американският посланик в Абсурдистан; той не можеше да разбере защо наркобосовете просто не звъннат на държавниците и не им заповядат да не ги притискат, както им заповядват за всичко останало. Главният прокурор на Абсурдистан даде по-късно изявление, в което поиска отмяната на дипломатическия имунитет на американския посланик, и даването му под съд за разгласяване на държавна тайна..." Целият текст

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Paty
почетен член

Регистриран: 21.07.2005
Re: Абсурдистан - ха, ха , ха!!!!
    #2322554 - 04.03.2009 23:10 [Re: Navigator N]

Цитат:

Отговорен кадър от Министерството на вътрешните работи заяви, че причината за всекидневните престрелки между бандити е, че държавата силно ги притиска, така че им се налага да воюват помежду си за все по-ограничените си територии.

незнам дали да се смеем или да плачем - абсурд след абсурд в Абсурдистан .

Новолунието започна в риби, на 11-март е кулминацията му/пълнолунието/, и в карта му нептун е в съвпад с марс.
Тия ще се изпотрепат, докато си разпределят териториите, лошото е, ако пострадат невинни хора.

Цитат:

предположиха, че държавата е изоставила тоталитарните полицейски методи, и действа демократично и пазарно - подбива ги ценово.
Цитат:

Друго съмнение в становището на служителя изказа американският посланик в Абсурдистан; той не можеше да разбере защо наркобосовете просто не звъннат на държавниците и не им заповядат да не ги притискат, както им заповядват за всичко останало.

Нямам думи....

zlatence
лунно момиче

Регистриран: 13.04.2007
Re: Абсурдистан - ха, ха , ха!!!!
    #2322555 - 04.03.2009 23:11 [Re: Navigator N]

Цитат:

Един от най-сложните елементи на абсурдистанския език е неговата система от глаголни времена. Богатството на минали времена е изключително. Още в началното училище учениците вече трябва да могат да определят глаголното време на фрази като “щял съм бил да бъда” или “бил съм щял да бъда”, както и да обясняват разликата между тях. Популярни и често използвани времена са минало свършено незапомнено преизказно (напр. “бил съм се бил напил”) и минало преизказно съвсем свършено (”бил съм се бил напил, и съм се бил оженил”). Бъдещите времена се използват в абсурдистанския език предимно в негативни конструкции; причината за това засега не е известна.

Да се чуди човек да плаче ли,да се смее ли.
Понякога ми идва да си купя пушка и да гърмя наред,като започна от абсурдистанците в......Докога ще търпим всичко това? На моменти имам усещането,че ще гръмна от въздържане и каляване на търпението.

--------------------
Не се смей на този, който прави крачка назад, защото може да се засилва!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1352

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.