ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Страници: 1
???
Нерегистриран

vyzmozhno li e?
    #298357 - 10.05.2004 16:38

vyzmozhno li e da sym bremenna, a testa da e otricatelen?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Aelita
Нерегистриран

Re: vyzmozhno li e?
    #298548 - 10.05.2004 19:25 [Re: ???]

Vyzmogno e, no samo syvsem, syvsem v nachaloto... Prosto togava hormona beta-horion gonadotropin e postepenno narastvasht i v pyrvite niakolko dni testyt moge da ne go useti... To tova si go pishe na opakovkata...

Po moite smetki sym si pravila test 2 dni sled zachevaneto, toi pokaza lipsa na bremennost, posle si napravih oshte vednyg sled 20tina dni (bez golemi nadegdi) i za moia iznenada se okaza, che sym bremenna.

Napravi oshte 1 test sled 1-2 sedmici...

???
Нерегистриран

#298578 - 10.05.2004 19:56 [Re: Aelita]

testa go napravih sled kato beshe minalo dosta vreme sled eventualnoto zabremenqvane (poveche ot mesets) i sled kato se poqviha nqkakvi priznaci na bremenost...

tochno zatova pitam vyzmozhno li e da ima nalichie na bremenost naprimer ot poveche ot 2-3 sedmitsi i testa da e otricatelen...

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #298708 - 10.05.2004 22:10 [Re: ???]

Може да си бременна и тестът да е отрицателен и по съвсем простички причини: тестът е с изтекъл срок на годност, дефектен или не съхраняван правилно в складовете или аптеките...
Винаги си прави 2ри за по-сигурно...

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

???
Нерегистриран

#298780 - 10.05.2004 23:14 [Re: Glezlichka]

napravih nqkolko testa -- za vseki sluchai ot razlichni apteki i razlichni marki i v razlichni dni. vsichkite sa otricatelni. vypreki tova se chudeh dali e vuzmozhno da sym bremenna, zashtoto ot posledniq mi cikyl sa minali 2.5 mesetsa (sluchavalo mi se e nqkoi mesets da ne mi doide, taka che chak naskoro mi doide ideqta che mozhe da sym bremenna)
qvno sled kato vischki testove sa otricatelni, edva li sym bremenna, no qvno ima nqkakyv problem, taka che nai-dobre e da otida na lekar.

tx na vsichki, koito mi otgovoriha

vаnilla
все същата

Регистриран: 13.04.2004
От: някаЪв си гьол
    #298990 - 11.05.2004 09:39 [Re: ???]

зависи от теста, ако е скапан дори да си във втори месец ще покаже отрицателен Има един, не помня на коя филма, но е български, два пъти се прави. Е на него просто не му се доверявай Най-добре е да отидеш на лекар.

Редактирано от vani4ka (11.05.2004 09:41)

!!!
Нерегистриран

#299632 - 11.05.2004 16:33 [Re: ???]

Наистина най-добре отиди на лекар. Не е задължително да си бременна. На мен лично преди известно време ми се случи същото - скъсан презерватив. И аз така правих няколко теста - всичките отрицателни, обаче не ми идваше. Толкова се психясах, гърдите ми щяха направо да се пръснат, освен това по време на секс партньорът ми забеляза, че те просто ... сълзят (прозрачна течност) Бях сигурна, че съм бременна. В деня, в който трябваше да ида на лекар ми дойде и после всичко си беше нормално. Така, че не си струва да си блъскаш главата, а направо отиди на лекар. Успех!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2632

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.