ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Создаваме непријател и од Бугарија
    #3046799 - 04.05.2013 11:11

Создаваме непријател и од Бугарија

Цитат:

Такво однесување во меѓународните односи, од македонска страна е несомнено некоректно, несериозно и ја прикажува земјата како несигурен партнер во меѓународните односи

http://utrinski.com.mk/?ItemID=E9EF21DDE61CEC4289B847C245BFE670

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Re: Создаваме непријател и од Бугарија
    #3046876 - 04.05.2013 14:18 [Re: Негатор]

Цитат:

Diletantska nadv. politika, 04.05.2013 05:55:40
Deka vodime pogubna i amaterska nadvoresna politika vece znaat site. Se prasuvam dali e toa od neznaenje ili pak e vo prasanje skriena namera. Vo sekoj slucaj za ovie 20 godini nitu edno prasanje so sosedite ne zatvorivme. Naprotiv otvarame novi i novi prasanja , koi stvaraat samo razdoir so sosedite. Svetot vece ne procita , pa pocna da ni udiraat slakanici, ama nie nemame gajle. Mitologizirame, gradime nova istorija, kradejci od sosedite, sidame barok vo 21 vek i gradime spomenici na ludje od antikate pa se navamu, nezavinsko za koi licnosti se raboti i kako istite se deklarirale.Toa e pogubna politika , koja ne vodi kon nikade.Nie mu obezbedivme dobar zivot na naselenieto vo MAK, pa eve sega sme zapnale i za makedoncite vo sosedstvoto. Gospod da cuva!!!

Негатор
Античен вагабонтин

#3046900 - 04.05.2013 15:07 [Re: Негатор]

Пере Тошев не е Бугарин туку голем Македонец
+VIDEO

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=6119

Цитат:

Прилепчани побараа локалните власти од збратимениот со Прилеп бугарски град Асеновград да не го злоупотребуваат делото и споменикот на овој голем македонски револуционер кој го поставија лани на 100 годишнината од неговата смрт во центарот на Асеновград ...

Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
    #3046911 - 04.05.2013 15:20 [Re: Негатор]

Сега за това ли ги е яд

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

Негатор
Античен вагабонтин

#3047173 - 05.05.2013 01:47 [Re: Тълмачъ]

Тошев бил прилепчанец, Бугарија се обидува да го присвои
http://sitel.com.mk/toshev-bil-prilepchanec-bugarija-se-obiduva-da-go-prisvoi

игнят
старо куче

Регистриран: 25.07.2012
    #3047302 - 05.05.2013 13:21 [Re: Негатор]

Ей как не ги е срам да лъжат на гроба , какви хора са това - немам думи . Като видя подобен цирк настръхвам от ужас . Майка ти да те е родила българин , а некакви идиоти да те правят , посмъртно на маймуна .

sim1
ентусиаст

Регистриран: 30.12.2012
    #3047332 - 05.05.2013 15:01 [Re: Негатор]

Прочетох ,статията в" Утрински вестник" и смятам ,че е обективна и разумна.Интересен ми бе коментара от редакцията ,че не поемат отговорност за написаното по горе.Явно е голям страхът на македонските журналисти от мнения различни от управляващите.А македонския професор е много смел ,дано да остане професор и след тази статия.

sim1
ентусиаст

Регистриран: 30.12.2012
    #3047336 - 05.05.2013 15:24 [Re: игнят]

Колко жалки и ограничени са гражданите на Прилеп ,вместо да се радват и гордеят ,че техен съгражданин Пере Тошев е признат и почитан от чужда държава ,те протестират .
Ако се водим от АБСУРДНАТА македонска логика ,трябва българите да протестират срещу румънците ,които са приели българина св.Димитър Бесарбовски за покравител на Букурещ.

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #3047344 - 05.05.2013 15:59 [Re: sim1]

Цитат:

Колко жалки и ограничени са гражданите на Прилеп ,вместо да се радват и гордеят ,че техен съгражданин Пере Тошев е признат и почитан от чужда държава ,те протестират .
Ако се водим от АБСУРДНАТА македонска логика ,трябва българите да протестират срещу румънците ,които са приели българина св.Димитър Бесарбовски за покравител на Букурещ.

Чудя се... Ако аз от името на гражданите на Кюстендил заявя, че небето е червено, какво ще си мислиш за гражданите на Кюстендил?

sofmak
рекордьор

Регистриран: 20.10.2011
ни в клин, ни в ръкав
    #3047346 - 05.05.2013 16:20 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Чудя се... Ако аз от името на гражданите на Кюстендил заявя, че небето е червено, какво ще си мислиш за гражданите на Кюстендил?

искам да пиша за друго, но за да има някаква връзка, първо ще отговоря на Шматак. За да казват кюстендилци, че небето е червено, значи, че не са чували за Релеево разсейване
А сега какво искам да споделя с всички.
Четири дни не бях в София. Три от тези дни бях в Белград. В Белград има улица Македонска, има улица Охридска, има улица Гоце Делчев. В Сърбия (днес) не гледат на българите като врагове. Конкретният случай. Някой досега изпревалвал ли е GPS. Преди да тръгнеш до някъде GPS ти казва кога ше пристигнеш, без да го е грижа, че трябва да спираш да сипваш бензин, за 00, или да покиснеш на државни граници. Не е грешка. Така пише на сръбските табели - Државна граница. Защото и те (като Маседонците) нямат Ъ
Та жена ми надбяга GSM. И малко преди Цариброд (Димитровград на српски) един собракяец отдалече ни даде знак да спрем. Ние си приближаваме (с мигач), а той: Не спирай, карай!!!
Извод: Събите се отнасят по-добре с бугарите (в сравнение с Македонците).

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 36 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2392

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.