ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
maria__simova
неориентиран

Регистриран: 19.06.2013
Има ли разлика между нумерологичната астрология и нумерология
    #3064246 - 19.06.2013 20:59

Здравейте според вас има ли разлика между нумерологичната астрология и нумерологията за пресказване за бъдещето!Благодаря за огговора!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: Има ли разлика между нумерологичната астрология и нумерология
    #3064391 - 20.06.2013 07:14 [Re: maria__simova]

Цитат:

Здравейте според вас има ли разлика между нумерологичната астрология и нумерологията за пресказване за бъдещето!Благодаря за огговора!

Какво представлява "нумерологичната астрология"?

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

maria__simova
неориентиран

#3064573 - 20.06.2013 19:58 [Re: Светозар*]

В една книга на астролога Стефан Румпалов казва:
Освен изчисляването на лична година месец и ден, можете да направите месечна интрепетация на това, което най-вероятно ще се случи за всеки един конкретно.Една симбиоза м/у астрология и нумерология според най-съвременните тенденции в тези науки е изчисляването на личния месечен астрономерологичен дом.Той се тълкува в съчетание с личния месец и му се отдава същото значение , както и на личната година, като влиянието му е конкретизирано по периоди.Както в астрологията домовете са 12.
Дом1 започва от рождения ден и продължава до рождената дата на следващия месец.Следващите едномесечни периоди са съответно за 12,11,10....2 домове.Пример:Стефан Диомов роден на 23 март ще има следните астрологични домове:
Дом1-от 23март до 22 април
Дом12-от 23април до 22 май
Дом11-от 23майдо22 юни
Дом10-от 23 юни до 22юли
и.т.н
Дом2-от23 Февруари до 22 март

От изчисленията се вижда че например до 23 януари Стефан Диомов е в 4 астрономерологичен дом, след 23 януари навлиза в 3 дом, на 23август започва 8дом и.т.н.
Например за Стефан Диомов можем да направим следните лични насоки:намира се в Лична година 1-до 22 януари ще настъпи рязка промяна в живота, край на нещо.Ще работи вкъщи, възможна е промяна в собствеността.Възможни са грижи в дома.
Периодът след 23 януари в Лична година 1се намира в дом3 е добър за общуване, перспективни връзки, успехи в делата работата,добри седлки и.т.н.
Разбира се трябва да вземете под внимание информацията за личния месец и конкретния личен ден.А ако допълните информацията и с астрологичния хороскоп ден по ден, то вие бихте могли да получите една истинска картина на най-вероятните тенденции по отношение на вас или за някой друг.
Ами ето за мен аз съм родена на 27.10.1981г 9:03ч Личната номерологична година ми е 6 според мойте изчисления за периода от 27.05 до 26.05 се намирам в Астрологичен дом 6.За лична година 6 и астрологичен дом 6 пише:претоварване в работата; спънки; неприятности и пречки; обтегнати отношения грижите за околните и семейството.И видях че в астрологичната ми карта Господар на 6 дом ми е Венера в 6 дом нямам планета, а в Соларния ми хороскоп Венера се намира в 10 дом и образува Секстил с Меркурий, обаче забележете при Лунарния хороскоп Венера опозиция Марс е питам аз това което пише за астрологичен дом6 отговаря ли на разположението на планетите.
В номерологична гледна точка аз се намирам в Личен Месец 4-В положителен аспект-Ще сте доволни от добре свършена работа, ще имате отлична организация, ще постигнете целта си.В отрицателен аспект-Възможно е разпалване на сериозни спорове, вражди.Налагат се някои ограничения, вероятни са безредието и пречките в бизнеса с партньори и клиенти.Подробна характеристика за месеца-Имате благородни идеи и те не са чак толкова неизпълними, както ви се струва.Мислете и работете в/у нов съюз в работата си.Може би трябва да се коалирате с нови партньори.Месецът ви е разнообразен в професионално отношение.Определено деловият ви живот бележи ново развитие, а вие не бива да се съмнявате в посоката.Използвайте до 15-ти всички шансове да дръпнете напред, защото късметът ще е на ваша страна.Обръщайте внимание на всички факти в подробности и не бързайте с изводите.От вас ще се иска повече действие, отколкото двоумение или съмнение в това, което правите.В новите си делови контакти ще срещнете вероятно новата си любовна връзка и няма да останете разочаровани.Активността ви към завладяване на новия обект на любовта ще е впечатляваща.След 16-ти колкото, по задълбочено се впускате в извършване на служебните си дела или съсредоточите мислите си към сферата, която ви предоставя възможности за реализация, толкова по-добре ще се чувствате през следващите 7 дни.Сферата в която ще имате проблеми определено ще бъде интимната.Вашият партньор или човекът с когото сте се обвързали плановете си за бъдещето, сег аима други намерения или е в неблагоприятна професионална ситуация, която отвлича мислите му далеч от вашите взаимоотношения и по този начин се отчуждава.Разбира се, тази тенденция може да доведе до сериозни последствия само при връзки, които поначало са преодолявали до момента и други трудни периоди, а при здравостоящите на краката си съюзи този сложен период би могъл да обвърже още по-здраво страните. В дните след 23-ти моментът ще изисква да поставите ударение на усилията в работната сфера.Докато другите мързелуват, упоритият и себеотдаен човек като вас, ще работи без да се жали, ала и удовлетворението ще настъпи от двете страни.Последните ви партньори са лоялни и вие ще успеете да докажете на врагове и опоненти че имате нюх и опит за влагане на пари.Въпреки натоварените дни издръжливите няма да пропуснат да почувстват силен любовен полах.Животът във връзката носи утеха и задоволство.

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3064729 - 21.06.2013 07:38 [Re: maria__simova]

Не съм използвал този прогностичен метод и не знам доколко работи.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Pleroma

Регистриран: 07.09.2012
    #3064735 - 21.06.2013 08:15 [Re: maria__simova]

Според мен само от прочетеното и без да съм запозната с този метод, "тълкуването" е твърде обобщено и много се доближава до груповите годишни, месечни и т.н. хороскопи. Лично не го приемам насериозно, но може да е забавно.
Името Стефан Румпалов нищо не ми говори, по-скоро Пламен Румпалов, но може да има и Стефан

maria__simova
неориентиран

#3065165 - 22.06.2013 12:45 [Re: Pleroma]

Цитат:

Според мен само от прочетеното и без да съм запозната с този метод, "тълкуването" е твърде обобщено и много се доближава до груповите годишни, месечни и т.н. хороскопи. Лично не го приемам насериозно, но може да е забавно.
Името Стефан Румпалов нищо не ми говори, по-скоро Пламен Румпалов, но може да има и Стефан

А вие можете ли да правите за даден ден астрологична прогноза и ако можете бихтели го споделили?Благодаря за отговора!

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3065212 - 22.06.2013 15:34 [Re: maria__simova]

Разбира се, че можем - първо се определя фона от аспекти на бавните планети и на този фон се изчисляват аспектите на Слънце, Меркурий, Венера и Марс за деня, че и лунните по часове и минути. Може и още по-подробно - променящите се много бързо аспекти на върховете на астрологичните домове.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

maria__simova
неориентиран

#3065294 - 22.06.2013 19:47 [Re: Светозар*]

Цитат:

Разбира се, че можем - първо се определя фона от аспекти на бавните планети и на този фон се изчисляват аспектите на Слънце, Меркурий, Венера и Марс за деня, че и лунните по часове и минути. Може и още по-подробно - променящите се много бързо аспекти на върховете на астрологичните домове.

Добре а какво става със Господарите на домовете те нямат ли значение за дадена област в която са Господарите на домовете спрямо за даден ден или най-важни са Слънце, Меркурий,Марс, Венера!Питам защото в Понеделник съм на тест за работа и ако мина теста мога да мина на интервю затова питам!Мога ли да използвам този сайт и може ли да му се има доверие www.astro7.org!Благодаря за отговора!

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3065342 - 22.06.2013 22:08 [Re: maria__simova]

Цитат:

Добре а какво става със Господарите на домовете те нямат ли значение за дадена област в която са Господарите на домовете спрямо за даден ден или най-важни са Слънце, Меркурий,Марс, Венера!Питам защото в Понеделник съм на тест за работа и ако мина теста мога да мина на интервю затова питам!Мога ли да използвам този сайт и може ли да му се има доверие www.astro7.org!Благодаря за отговора!

Имат значение - в случая господаря на 6-ти дом, че и сигнификатора му (Меркурий), но те може да не участват в аспекти през съответния ден. А за сайта сега нямам време да проверявам.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

maria__simova
неориентиран

#3065788 - 24.06.2013 21:04 [Re: Светозар*]

А можете ли да ми препоръчате някоя астрологична програма където да мога всеки ден да си гледам да видя как ще ми върви деня значи в astro7.org - за днес планетите ми бяха:27.10.1981-9:03ч-Слънце Тригон Слънце; Слънце Секстил Марс; Меркурий Квадратура Юпитер; Меркурий Квадратура Плутон; Венера Квадратура Луна; Венера Квадратура Плутон; Марс Тригон Меркурий; Марс Тригон Сатурн.В картата ми Господар на 6-ти дом ми е Планетата Марс!Днес бях на тест за работа!Утре ще излязат резултатите за Сряда за интервюто!Благодаря за отгоовра!

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1826

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.011 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.