ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
iliqnchy
неориентиран

Регистриран: 28.06.2014
Съвети
    #3178865 - 28.06.2014 19:40

Здравейте, преди един ден, взехме коте от улицата, което живееше за малко в колежка... Като дойде в нас беше неорентирано и сипахме кисело мляко с вода и отделно вода.. пийна малко вода и после малко мляко... отказа се от това... и му давахме салам.. по-късно в същия ден то се изака под леглото (все още нямаме котешка тоалетна, чакам заплата другата седмица..;ако имате съвет как да измисля нещо с тоаелетната;) и самото ако беше някакси като разтройство но не много течно а така меко.. на другия ден станах.. дадох му пак салам и отидох да му купя котешка храна вече .. прибрах се в нас и му дадох от котешката храна и среда от хлеб с малко вода.. изяде доста но си му остана и не му го пипам.. пак се изака, но пак не е твърдо акото.. На друдия ден вече (днес) пак си има ядене и си яде, но му сменям често водата и не миждам дали е пило или не.. Притеснява ме дали пие вода (котето си е весело, играе си, спи често, поне аз не виждам причина да е унило) и искам да знам дали има проблем някакъв... дайте ми съвети какво точно да правя ако го правя грешно

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Bokusatsu
неориентиран

Регистриран: 17.04.2015
Re: Съвети
    #3269058 - 17.04.2015 11:26 [Re: iliqnchy]

Има диария от млякото, а за водата наливайте му в стъклен съд тъй като водата няма мирис, ако му давате в пластмасов усеща миризмата на пластмасата и не пие. Хубаво е на котките да се дава стилизирана вода.

IvanovR
новак

Регистриран: 26.01.2016
Re: Съвети
    #3334669 - 26.01.2016 13:32 [Re: Bokusatsu]

Да, точно така- стерилизирана вода в стъкло

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1576

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.