ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
Ivan90
неориентиран

Регистриран: 17.05.2014
Пътуване до Ница( Франция ) . Моля помагайте !!!
    #3181660 - 12.07.2014 13:25

Здравейте колеги скоро ще пътувам с лек автомобил до Франция и Поточно до Ница през Румъния -Унгария-Австрия - Италия -Франция(Ница ). Автомобилът с който ще пътувам е на името на мои приятел които живее в Ница и и ме помоли да му го закарам. Ще имам ли проблем за това че автомобилът не е на мое име ( след като ще имам във се беси всички документи на автомобила голям малак талон) ? Това ми е първия въпрос .

И вторият ми въпрос е : Точният ми маршрут ще е Русе - Букурещ и да вляза в Унгария при Арад - Будапеща ще вляза в Австрия при
Сомбатхей - Грац (Австрия) ще вляза в Италия през Филах и да избегна платените магистрали ще мина през Гимона -Тревизо - Вичнца - Верона - Бреша - и ще вляза в Франция през тунелите между Италия и Франция при Кунео .Някой пътувал ли е по този маршрут да си каже впечатленията от него ? А ако имате съвети за маршрута също ще се радвам да ги чуя .

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mailo
харабия

Регистриран: 15.05.2010
От: Mars
Re: Пътуване до Ница( Франция ) . Моля помагайте !!!
    #3182178 - 15.07.2014 13:53 [Re: Ivan90]

По първия въпрос-трябва ти пълномощно от собственика на автомобила!

--------------------
Всеки един миг е още един шанс ...... да се усмихнеш!

blagun_
Explorer
*

Регистриран: 02.08.2006
Re: Пътуване до Ница( Франция ) . Моля помагайте !!!
    #3214318 - 26.10.2014 09:33 [Re: Ivan90]

Явно е доста късно за съвети и препоръки, но поне за следващите пътуващи, които четат форума: пресичането на цяла Италия без ползване на магистралите е много лоша идея. Северна Италия е изключително гъсто населена, селищата са плътно едно след друго, във всяко от тях има безброй светофари и кръгови кръстовища. Може да се спести някой евроцент от магистрални такси, но с цената на доста загубено време. А една нощувка даже на къмпинг обезсмисля спестените такси. А и за бензин ще отидат повече пари, тъй като имате практически градско каране.

Щом толкова искате да спестите магистрални такси до Франция, най-добре е да се мине през Германия.

Редактирано от blagun_ (26.10.2014 09:44)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2095

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.