ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1
suzie
неориентиран

Регистриран: 11.02.2015
вариант за сезонна работа в САЩ
    #3462931 - 17.06.2019 16:26

Извинявам се,ако моето запитване не е за този форум,но силно се интересувам ,дали има такива компании,които набират сезонни работници в сферата на хотелиерството ,а не селското стопанство,работила съм като администратор в Лондон близо 1 година и половина,пристигнах в Англия сама без помоща на някаква фирма и работа и квартира си търсих пак сама,знам колко много е трудно и добре ми е ясно ,че никoй в чужбина не те чака с пита и мед на летището,далеч съм и от розови фантазии ,че парите капят ,като дъжд ,но истината е ,че Англия става все по-неподходящо място за жени,сексизма е наложен прекалено много,преобладаващото мюсюлманско население вече диктува бизнеса и живота ,като цяло ,нищо чудно ,че Лондон е наричан нарицателно Лондонистан,то си е така и става по-страшно,за това отправям поглед ,като вариант САЩ,има достатъчно туристически дестинации,но не съм студентка да участвам в бригада,до колкото знам ми трябва спонсорство за работна виза ,въпреки че имам международни сертификати,не мисля че някоя фирма ще се наеме да ми съдейства,и все пак ще бъда много благодарна,ако някои има информация по-този въпрос,благодаря предварително

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 37 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 965

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.