ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1
Травис
renegade

Регистриран: 29.04.2005
От: EU/NL
Happy 4th of July!
    #3463956 - 04.07.2019 10:50

Май фелоу американс,

Хепи Форт! Поздрави от братска социалистическа Нидерландия - втората страна в света признала Американската независимост и първа..., пардон втората най-приятелска нация. И поздрави от светлото бъдеще (нали сме 6 часа пред работническия Изток и цели 9 пред разглезения Запад ... за другите да не споменавам).

От зад неудобното си дизайнерско бюро ви желая успех в строежа на капитализма, мир по света (благодарене на щедрите ви пожертвования за оръжия), здраве - на нас и на фармацевтичната индустрия, и лично щастие - умерено и в рамките на закона.

Сладоледа на галон, 6 часа пулд порк в стар омазан смоукър, залезите в Юта, Додж Вайпър
от Солт Лейк до Вегас, ласт секънд търновър SB-49 (че и другия, нагласения с Атланта), Гейм 7, ботъм оф д найнт, уан рън гейм срещу Янкис ... всичките безкрайни страхотни емоции на Америка!

God bless America! Наздраве!

--------------------
Написаното по-горе отразява единствено и само личното ми мнение. Всяко Ваше действие произтичащо от него, е изцяло на Ваша отговорност.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Склададжията
бутилкаджия

Регистриран: 19.05.2012
От: Мазата
Re: Happy 4th of July!
    #3463966 - 04.07.2019 13:07 [Re: Травис]

Абуто
Extremely Stable Genius

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3463971 - 04.07.2019 14:07 [Re: Травис]

Тука на село няма много активитис днеска, само някакви дето ще бягат в най-голямата жега, всичко е готово, буклоджийските камиони са блокирали достъпите до главната и има тоалетни на вски два метра. Станах сутринта амбициран, но нещо не ми се бяга много, ще чакам парада, танкове, подводници, спътници, самолетоносачи, тюлени мюлени... да видим колко са ни големи ракетите. Да им насолим носа на оня Ким Джун Джан и онуй Жуже съвецкото. Жената не и бил интересен парада. Щяла да гледа Мелания с какво е облечена и толкоз. Аз мога да се пусна на едно състезание по плюскане на хот дог, но мойта ме натиска да смеяна на нещо глутен фри и сигурно ще пробвам някой компетишън с крилца. Купили сме джапане, довечера кул дйо сака ще е Кракатау. Дано не падне някой снаряд на Форда, че тъкмо съм го измил тая година.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Травис
renegade

Регистриран: 29.04.2005
От: EU/NL
    #3463996 - 04.07.2019 15:33 [Re: Абуто]

Цитат:

Купили сме джапане, довечера кул дйо сака ще е Кракатау.

Тук това искат да го направят нелегално, и аз съм "за". От НГ не мога да си изчистя улуците и двора от сичкото фишеци по НГ. Тука се трошат луди пари 3000-5000 евро за бомби, ама се гърми до 3АМ.

За сметка на това ярд сейла е нелегален - освен 1 ден в годината, рожденния ден на краля. Иначе се криели данъци ...

--------------------
Написаното по-горе отразява единствено и само личното ми мнение. Всяко Ваше действие произтичащо от него, е изцяло на Ваша отговорност.

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3464063 - 05.07.2019 08:34 [Re: Травис]

Мейк Америка грейт ъгейн!
Хепи 4th!

https://youtu.be/UzWHE32IxUc

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Страници: 1

Допълнителна информация
2 регистрирани и 16 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 424

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.