ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

ШехерезадаМодератор
Anima

От: София
Re: За Сатурн с любов!
    #1875783 - 23.08.2007 16:03

Цитат:

Удивена съм колко приятна е този път срещата със Сатурн - и благодарна.

Значи си е свършил добре работата при предишното преминаване

Спомням си съвпада на транзитен Уран върху наталния ми Сатурн - тогава имах едновременно и Сатурн опозиция - тогава се роди една невероятна астрологична идея, мисля се досещаш коя. Сега наближава съвпада на транзитен Сатурн съвпад с Уран , предхожда го с много малко месеци транзитната квадратура на Сатурн към натална Луна и вече знам какво ще стане - цикълът се повтаря, сега е момента и отвътре напира да излезе и не ме оставя намира докато не направя всичкото "трябва", към което съм се стремила И съм удивена, че сякаш някаква невидима нишка ми помага - поднася ми точната информация или точните хора, в момент, когато някой е сломил духът ми или друг се е отказал от подкрепа.

Толкова е вълнуващо, когато само си си помислил, че имаш нужда от подкрепата на някой за да продължиш, но се страхуваш да я потърсиш дълго време и изведнъж този някой ти се явява от плът и кръв и те кани на по кафе случайно и то на стотици километри от мястото, където си очаквал, че е и не само това, ами точно в денят, в който си си дал последен срок за да попиташ. Шокиращо чак и ми настръхват косите като си помисля колко знаци ми дава съдбата, за да продължа и не се откажа от започнатото. И когато се обърна назад и си спомня и другите "случайни" знаци на съдбата, разбирам, че следвам точния път, на точното място съм и така е трябвало да се случи, за да може да го БЪДЕ нещото, което искам. В такива моменти вярваш в себе си най-много. Едни такива неща много, ама много Сатурнови и истински. Тогава се усмихвам, махам с ръка и продължавам нататък, защото знам, че нищо не е изгубено, нито времето, нито хората, нито мечтите ми.
Защото се научаваш времето да работи за теб ... и то ти показва, че ти е съюзник, точно на Сатурнови аспекти.
Когато си се задъхвал от работа, поемал си повече, отколкото е възожно и си мислел, че времето за нищо не стига, защото не можеш с всичко да се справиш наведнъж и издъхваш ... В това е номера на Сатурн - да спреш задъхващото ежедневие и да дадеш зелена улица само на онова, което е важно за теб и е твоето трябва. Тогава и съдбата е с теб и времето е твое. Тогава осъзнаваш, че да си сам е предимство и си щастлив.

Криза преживяват само онези, които не знаят какво искат, не знаят, че могат и още по-малко знаят как да го постигнат. Тогава съдбата им отнема шансовете или хората, на които са разчитали за да се научат на ходят сами, както ти го каза по-горе

Цитат:

Май цялата работа е просто да повярваме, че Сатурн никога няма да ни отнеме нещо, което наистина ни трябва. И да спрем да стискаме всеки стар навик, парцал, връзка, убеждение - да си отвориш шепата и да оставиш всичко да изтече, знаейки, че това, което остане, е минималното, най-важното, есенцията.

С две думи - подреждаш си приоритетите и издухваш онези, които нямат смисъл и стойност за теб.

Леонски ми го беше казал много хубаво - време за почистване на "Авгиевите обори" грабваш лопатата и почваш докато всичко излишно не изчезне от живота ти, което те натоварва и затормозява и не го ли направиш или се разболяваш или си оставаш в кошмара на депресията, защото друг ще те изрине като ненужен парцал

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* За Сатурн с любов! Лилит 13.08.2007 15:40
. * * Re: За Сатурн с любов! НещоСиТам   13.08.2007 16:12
. * * Re: За Сатурн с любов! Cremina Bourrana   13.08.2007 16:18
. * * Re: За Сатурн с любов! ШехерезадаМодератор   13.08.2007 16:28
. * * Re: За Сатурн с любов! Лилит   19.08.2007 22:47
. * * Re: За Сатурн с любов! ШехерезадаМодератор   20.08.2007 13:12
. * * Re: За Сатурн с любов! Лилит   20.08.2007 14:42
. * * Re: За Сатурн с любов! ШехерезадаМодератор   23.08.2007 16:03
. * * Re: За Сатурн с любов! chir   24.08.2007 08:06
. * * Re: За Сатурн с любов! ШехерезадаМодератор   24.08.2007 12:21
. * * Re: За Сатурн с любов! chir   15.12.2007 20:43
. * * Re: За Сатурн с любов! MAG-IST-RA   17.12.2007 03:05
. * * Re: За Сатурн с любов! Skreiji   15.08.2007 17:12
. * * Re: За Сатурн с любов! ШехерезадаМодератор   20.08.2007 11:37
. * * Re: За Сатурн с любов! фантом   16.08.2007 02:21

Допълнителна информация
1 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 2838

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.093 seconds in which 0.08 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.