ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

*Eva*
независима

От: Sofia
Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения
    #1883677 - 31.08.2007 00:21

Много хубава тема!
Ретроградната Венера я свързвам с кармична обремененост, която някога някъде сме провокирали любовта и по времето на ретроградността на Венера, ни се изсипват куп неподозирани трудности в емоционален и житейски план, които не сме планирали, подозирали, че ще ни застрашат или очаквали. В някой минал живот не сме съумели да вникнем в прородата на любовта и неадекватното ни поведение тогава, ни довежда до страдания сега. Без всякаква причина започваме да подозираме любимия, довеждаме се до емоционална изолираност или се втурваме да преследваме щастието заслепени, без да осъзнаваме, че несъзнателно блокираме онези сили, които биха ни били от полза да го достигнем. Подозираме най-близкия си човек в меркантилност или прилепналост, дори да няма нищо общо с това.
Големият въпрос е какво ни носи тази подозрителност или неадекватно повединие?
Ако се оставим да бъдем повлечени от това ни необичайно състояние, то ние не можем да извлечем своята поука от кармата, която сами преди сме си отредили. Имам предвид след като премине ретроградността и при следващата ретроградност ние отново ще преминем през подобно състояние, докато и ако успеем да се вразумим и да си научим урока.
Ако преодолеем, след преминаването на ретроградността, това което сме си надробили, то ни очаква едно пречистване и възраждане на любовта.
Така, че аз мисля, че при осъзнатост, след преминаване на ретроградността, нещата биха могли да влязат отново в стария коловоз и то доста по-пречистени и даже извисени.
Споделяте ли мнението ми?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор 30.08.2007 18:54
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения *Eva*   31.08.2007 00:21
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения фантом   31.08.2007 01:35
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения *Eva*   31.08.2007 07:31
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор   31.08.2007 12:44
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения chir   31.08.2007 13:17
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения Лилит   31.08.2007 09:08
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор   31.08.2007 13:27
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения Paty   02.03.2009 22:45
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения zlatence   04.03.2009 19:24

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 5803

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.