ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

ШехерезадаМодератор
Anima

От: София
Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения
    #1884046 - 31.08.2007 12:44

Цитат:

Без всякаква причина започваме да подозираме любимия, довеждаме се до емоционална изолираност.... или се втурваме да преследваме щастието заслепени, без да осъзнаваме, че несъзнателно блокираме онези сили, които биха ни били от полза да го достигнем. Подозираме най-близкия си човек в меркантилност или прилепналост, дори да няма нищо общо с това.

Ева, ако знаеш ей това колко точно и вярно си го написала!!!!

Максимално ме изкефи , чак ми идва да те разцелувам - три реда, ама в тях всичко казано

Благодаря ти за това мнение и включване

Цитат:

Така, че аз мисля, че при осъзнатост, след преминаване на ретроградността, нещата биха могли да влязат отново в стария коловоз и то доста по-пречистени и даже извисени.
Споделяте ли мнението ми?

Да, споделям това твое мнение напълно, но трябва да отбележим, че докато трае ретроградността нещата ще са объркани, хората ще са объркани, чувствата ще са объркани ... просто трябва да се изчака до 8 септември, но просто сега, когато Венера забавя своя ход, всяка приказка и желание за доуточняване на взаимоотношения е пагубна и води до усложняването им и неправилното разбиране на партньора!

Пречистването и извисяването, както си споменала, ще дойде само, ако има желание да се чуе отсрещната страна, да се приеме позицията, да се бръкне после с ръжена в раната за да оздравее от нанесените "щети".

Но най-ясни и категорични ще бъдат, когато Венера в право движение съвпадне със Сатурн - 13 октомври.
Тогава равносметката, в знака Дева ще е с плюс за онези, които действително са били полезни с нещо, които са помагали безрезервно и са били рамо до рамо с партньора си в трудни мигове и моменти - това ще бъде оценявано и това ще натежи на везните при вземане на решения.

Цитат:

Ако преодолеем, след преминаването на ретроградността, това което сме си надробили, то ни очаква едно пречистване и възраждане на любовта.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор 30.08.2007 18:54
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения *Eva*   31.08.2007 00:21
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения фантом   31.08.2007 01:35
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения *Eva*   31.08.2007 07:31
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор   31.08.2007 12:44
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения chir   31.08.2007 13:17
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения Лилит   31.08.2007 09:08
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения ШехерезадаМодератор   31.08.2007 13:27
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения Paty   02.03.2009 22:45
. * * Re: Ретроградна Венера и личните взаимоотношения zlatence   04.03.2009 19:24

Допълнителна информация
1 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 5802

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.013 seconds in which 0 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.