ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Стара Загора

Meчът на Верея™
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

Ще построят някакви Молове, а след това?!?
    #2045484 - 27.02.2008 12:13

Виждам, че тук моят адаш ( без тм естествено) много се радва, че ще построят някакви Молове и то в град, който той не е стъпвал от 2 години, а и не планира да живее. Както и да е нека се радва и нека сега с някои от другите си никове да влиза и да пише против мен. Аз лично искам да чуя мнението на останалите хора, това за което искам да ги попитам е какво ще се правят тези Молове, ето според Меча( без тм естествено) има 3 в строеж, 4 в проест и т.н и т.н , да кажем, че е 2010 и вече има 4 Мола, и 3 които ще се завършат след броени месеци.

Какво правим ние, ходиме в Неделя от Мол на МОл и гледаме кой от кой е по празен, защото няма кой да наеме площите в него или защото просто няма хора да пазаруват.

Вижте моля следните два линка.
Първият е на моят Хиперактивен приятел, където той се е притеснил за това отдавна, а другият е на един световнопризнат човек ( тук сигурно ще има несъгласни, но не ми пука аз лично познавам този човек и съм готов да оборя всякакви приказки срещу него )

Темата на моят приятел

Интервю на "Дневник", с един наистина образован човек

Ето ви малка извадка от интервюто:
Сега на мода са моловете...

- При тях се намесват големи фондове, защото става въпрос за инвестиции от около 200 млн. евро. Но като се направят 10 мола и ще се види, че повече не може. Това е инвестиция с дълъг период на изплащане.

Хотели, молове - всички тези неща ще свършат. Не се мисли за това къде да се правят инвестиции в България.

Една възможност за инвестиции е селското стопанство. Но за да се развива този отрасъл, трябват големи терени и механизация, а нивите са разпокъсани. Аз не виждам в България политика за развитие на селското стопанство.

Отделно в страната има един основен проблем и това е липсата на работна ръка.

Къде би могло да се инвестира в България?

- България е една много специфична страна. Развитието на туризма според мен е страхотен балон. Той скоро ще се спука. Вече има над 50 хотела, които банките са си взели обратно. Има и такива, които въобще не функционират.

Да не забравяме, че в България не идват богати туристи. Туроператорите се мъчат да привлекат средната категория. Ако дойде средната класа, а не тази на социалните помощи, туризмът ще се развие. Но високата категория никога няма да дойде тук, където липсва елементарна инфраструктура - пътища, канализация, достатъчно летища - всичко това е проблем. Инфраструктурата около туризма не е развита. Трябва да е ясно, че хората, които идват в 5-звездни хотели в България, не са същите, които отиват в 5-звездни хотели в Европа.

Та това е, който иска да се включи, по възможност да е по темата и да е аргументирано

Лек ден на всички

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Ще построят някакви Молове, а след това?!? Meчът на Верея™ 27.02.2008 12:13
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? lutar   27.02.2008 16:40
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? wist   27.02.2008 18:37
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? dalitra   28.02.2008 20:46
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? Кюмюр Паша   04.03.2008 18:20
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? Cool House   05.03.2008 16:27
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? lutar   05.03.2008 23:00
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? Огито   10.05.2011 01:10
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? gat3way   10.05.2011 01:40
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? Огито   12.05.2011 22:44
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? gat3way   12.05.2011 23:05
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? gat3way   30.05.2011 23:16
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? Огито   30.05.2011 21:42
. * * Re: Ще построят някакви Молове, а след това?!? ЕУвлоги   18.09.2017 23:59

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Rhiannon 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 8607

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.