ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

ШехерезадаМодератор
Anima

От: София
Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending
    #2049311 - 03.03.2008 00:23

Цитат:

Благодаря, chir! Дори и отговорът "няма" е отговор.

Ами ето това е Нептун! - скрита картинка за всички, как искаш цяла книга да напишат, като е неясен и непонятен.

Хайде сега да си кажа какво прави Нептун върху Сатурн - първо моята прилежност и подреденост като дева, отиде на вятъра, по-голям хаос в живота си не съм имала при този съвпад и се потресох от себе си.

Второ - отне ми времето, то не стига за нищо. Сатурн си е чистото време необходимо ти да свършиш нещо. Вся хаос в дисциплината ми и започнах да не мога да отчитам приоритетните задачи. Захващах се със всичко наведнъж, докато не се тръшна в леглото болна и в невъзможност да правя каквото и да било - значи пълна дезорганизация настъпи и смут в моя подреденичък живот. За папките и книгите, лекциите и т.н. да не говорим. Каквото ми потрябва все го няма!

Трето - започнах да го чувствам като някаква гигантска прахосмукачка, спуснала се отгоре да ми гълта всичко де що има в наличност, на което мога твърдо да разчитам, считай и финанси (в хороскопа ми е замесен с финансите)

Четвърта - понеже трети дом е дом на обкръжението все пак започнаха да прииждат на рояци риби или слънца в съвпад с нептун или хора с неаспектирани Нептуни или такива, които имат нептунови проблеми, около мен навсякъде - риби по няколко, а казват че били само три, глупости - жертва, спасител и звяр - повече са, вярвай ми - там плуват скирти и невидими поне още няколко около тях на рояци. Е малко преувеличавам и влезнах в ролята му да драматизирам театрално, но като говорим за нептун - това се случва, много съм сугестична.

Пето - разкапа ми колата, бавно и постепенно, на точен съвпад (това си заслужава да се отбележи) и да се знае, защото всички мислят, че нептун не действа на точен съвпад ми ми ... нищо подобно. Та на точен съвпад загубих контрол над колата - волана ми излезе от строя.
Нептун в 12 бил супер ли? Мда, като се замисля впрегнах всичките си мозъчни клетки и интуиции, опитах се и магии, ако може да приложа да се отърва жива от хвърчащи около мен коли на Цариградско шосе със 100 км и повече в час и един рейс до мен ... случката беше повече от езотерична - доведе ме до състояние на пълна медитация и се почувствах нещо като йога овладял телепортирането на предметите, защото така успях да паркирам колата в локалното от средно платно и да задмина рейса едновременно, че нямам идея изобщо как се случи това. Някакви Нептунови неща ще да са, още ми е странно. Та тогава се докоснах с пълна сила до значението на Нептун в реалността. Значи отнемам ти контрола, а ти се справяй по нептуновски или ги имаш способностите да оцелееш или ги нямаш - бе плуване под вода и без въздух и видимост - ей това е!

На последното минаване реших да му се опъна. Ще ми мачка Сатруна! Реших, да запретна ръкави и да си напиша дипломната работа, отворих книгата и седнах да я довърша - прословутата за "Кръглата маса"! И докарах едното до края и другото до там до където зависеше от мен! И изведнъж станах доволен от себе си човек, чувствах се като човек преборил Нептуна - голяма битка, голямо чудо да се организирам до такава степен, обаче ХА и нали ми управлява четвърти дом, пък пълзи из трети, че и квадрат ми прави с наталната Луна, бях отпрашила в изолация, в близост до морето. Там..., там точно беше гвоздея на разнищването на аспекта Нептун съвпад със Сатурн - месец октомври сега си представете... море, скали, вятър и силни вълни ... поглеждам към пропастта и долу извира един звук - невероятен, като тътен и рев едновременно, но и приглушен и толкова приятен, нещо опияняващо направо... Сядам горе и се заслушвам.... ромон от търкалящи се камъни, морето е дълбало години, може би векове скалистия бряг, търкаляло е с плисъка на вълните камъните така, че ги е превърнало в големи и овални. Гледам в онзи паметен миг как бурните вълни заливат с такава страст каменистия бряг, че повличат след себе си облите камъни - морски рев и ромон, камъните ми изглеждаха по-меки и по-беззащитни от напиращите вълни върху тях, които искаха да ги отнесат дълбоко навътре в морето и се хвърляха все по-яростни и по-яростни върху тях. Заслушах се исках да отлича само ромона на търкалящите се камъни по брега, чак затаих дъх от величието и сблъсъка на водната стихия с каменния бряг ... и точно когато съвсем бях останала без дъх, онемяла от тази толкова "страстно желаеща" ласка и тихия "любовен шепот" на камъните, сякаш тихо казваха, че обичат морето, подчинени пред величието му с един мек приятен почти нежен ромон, в сравнение с воя на морската стихия, точно в този омент иззвъня мобилния ми и един глас в слушалката сопнато ми съобщи, че не съм си платила наема и ме попита кога смятам да го направя?... така бях върната в реалността, че не можах да се отдам до край на Нептуново-Сатурновата болка от невъзможността за единение (каквото Плутон би успял да предизвика), а нейно величество Рреалността ми се стовари на главата, като ревяща морска вълна и ме цапардоса в портнонето....

Та, това е реалният ми сблъсък с Нептун, Сатурн .. силата и твърдостта на единия и настъпващата безкомпромистна стихия на другия. Беше обаче величествено. Исках този звук и тази картина да мога да я съхраня и да подаря на този, който тогава ме извади от възторга ми пред магията на двете стихии.

Та ... надявам се един ден, когато отмине (още малко) влиянието на Нептун, който ме дезорганизира, но и изисква от мен да се разкъсам на хиляди камъчета, когато се науча да се раздробявам и пак да оставам цяла - ще напиша книга за Нептун, ако някой не ме е изпреварил вече , защото го чувствам и осъзнавам дълбоко - първо с Луната си, после го заобичах и със Сатурна си . Той ме научи, че когато си извънконтрол, можеш също да останеш жив, стига да можеш да осъзнаеш силите в себе си и извън себе си до безпределното и безграничното и да им се отдадеш вярвайки, че ще те спасят .

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (03.03.2008 00:43)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Хадес 15.02.2008 16:37
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Светозар*   15.02.2008 17:56
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil chir   15.02.2008 21:52
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Хадес   17.02.2008 14:31
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil chir   17.02.2008 15:16
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Хадес   17.02.2008 15:23
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil nikol33   17.02.2008 11:04
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   19.02.2008 13:07
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending chir   19.02.2008 16:13
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   20.02.2008 14:09
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   20.02.2008 14:27
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ik7   22.02.2008 23:24
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Gorgone   23.02.2008 16:48
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   25.02.2008 09:52
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   25.02.2008 13:20
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Cremina Bourrana   25.02.2008 13:25
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   25.02.2008 14:06
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   25.02.2008 19:39
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   26.02.2008 09:45
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending chir   26.02.2008 11:45
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   26.02.2008 12:12
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   03.03.2008 00:23
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   03.03.2008 11:43
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   03.03.2008 14:54
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   04.03.2008 18:02
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   07.03.2008 17:26
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   03.03.2008 15:05
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Лилит   03.03.2008 23:15
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Хадес   04.03.2008 17:47
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending Лилит   05.03.2008 09:27
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil - the happy Ending ШехерезадаМодератор   25.02.2008 19:42
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil ШехерезадаМодератор   18.02.2008 15:03
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Хадес   18.02.2008 19:47
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil FindingTheWay   29.02.2008 12:10
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil Хадес   29.02.2008 18:47
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil FindingTheWay   29.02.2008 20:39
. * * Re: Liz Green: Saturn - A New Look at an Old Devil chir   29.02.2008 22:05

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4998

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.