ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

kingDavid
пророк и бог в едно

От: София
Re: Небесните и подземните стихии
    #2118523 - 31.05.2008 17:16

Вие христяни не гледате ли филми не играете ли игри
Във филма азиатския hell от 2005 година го показват в "подземята" крайй огънят където отсъжда хората. Във филам spawn владее огненият ад. Във играта quake1 във 5 ниво на 1 част излиза от огъня и мята огнени късове скала по тебе да те убие. Във най новота игра Dark messiah of might and magick дава напътсвият на своя син точно на място заобиколено от огньове.
Вие не сте били в ада и не сте се срещали с него
Аз обаче да той е точно такъв какъвто го показват във 2 те игри за които пиша по горе. Целият е черен със рога и с внушителни размери. Озовах се в един свят и отнякъде се появи той Той ми подаде ръка като със своята ръка аз му хванах палеца в този момент се озовах заедно с него в ада навсякъде огън и е много топло. Той ме изпита със 2 чашки "вода" Каза ми пий трябва да имаш сили да не изгориш аз пих от втората. Каза ми бягай аз полетях летях летях над огъня и после архангелът ми каза връщай се nvknvk и аз се събудих
Той е Аллах той е и Йехова. Много е суров към грешниците

1Лет.21:26 И там Давид издигна олтар Господу, и принесе всеизгаряния и примирителни приноси, и призова
Господа; и Той му отговори от небето с огън, паднал върху олтара за всеизгарянето.
Иов.1:16 Докато още говореше той, дойде и друг, та рече: Огън от Бога падна от небето,та изгори овцете и
слугите и ги погълна; и само аз се отървах да ти известя.
Откр.20:9 И те се разпростряха по цялата широчина на земята, и обиколиха стана на светиите и обичния град;
но огън падна от [Бога из] небето та ги изпояде.

Бог говори на Моисей на планината синай която е цяла пламнала в огън. Храста който гори а не изгаря

36 А в часа на вечерния принос, пророк Илия се приближи и каза: Господи, Боже Авраамов, Исааков и Израилев, нека стане известно днес, че Ти си Бог в Израиля, и аз Твой слуга, и че според Твоето слово аз сторих всички тия неща. 37 Послушай ме, Господи, послушай ме, за да познаят тия люде, че Ти, Господи, си Бог, и че Ти си възвърнал сърцата им надире. 38 Тогава огън от Господа падна, та изгори всеизгарянето, дървата, камъните и пръстта, и облиза водата, която бе в окопа. 39 И всичките люде, когато видяха това, паднаха на лицата си и рекоха: Иеова, Той е Бог; Иеова, Той е Бог

ТАКА ЧЕ ПРИЗНАЙТЕ ДЯВОЛЪТ защото

Иов.1:16 Докато още говореше той, дойде и друг, та рече: Огън от Бога падна от небето,та изгори овцете и
слугите и ги погълна; и само аз се отървах да ти известя.

Тук Йов е предаден в ръката на Дяволът нали но огън пада от небето

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Небесните и подземните стихии kingDavid 31.05.2008 15:02
. * * Re: Небесните и подземните стихии Кристел   31.05.2008 16:57
. * * Re: Небесните и подземните стихии kingDavid   31.05.2008 17:16
. * * Re: Небесните и подземните стихии Кристел   31.05.2008 17:42
. * * Re: Небесните и подземните стихии Кристел   31.05.2008 17:56
. * * Re: Небесните и подземните стихии KRIST   31.05.2008 18:45
. * * Re: Небесните и подземните стихии libra   31.05.2008 19:22
. * * Re: Небесните и подземните стихии Си Ди   31.05.2008 20:22
. * * Re: Небесните и подземните стихии ЦецоМодератор   01.06.2008 09:18
. * * Re: Небесните и подземните стихии kingDavid   02.06.2008 20:35
. * * Re: Небесните и подземните стихии Believer   02.06.2008 20:47

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3567

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.