ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Хардуер

Huckleberry

LSD технология
    #2558643 - 21.01.2010 08:45

Малкия имаше едно PSP Сони портапъл плейстейшън.Нещо му навехнал екрана, и сега е с друго.Вика дай да го отворим.Абе пич,не тука,тва е с течни кристали,ше се пръснат по пода не мое ги сберем ,течно,мокро ще издуе паркета
Подло,и с една отвертчица го разслоихме тоз загадъчен възел.
Еми поклон пред тез мозъци,мазнее нещо,ама като количество и капка от пипета няма.Ни пътечки се видат,ни нищо,кой отграничава една точка от съседна идея си немам,кой го играе кат лампа,не видех,слоеве,огледални,прозрачни,полупрозрачни.Обичам да се чувствам тъпо,и глупав се обичам,ей така в захлас пред неква технология,или фокуси,илизионисти,ей тоя Крис Ейнджъл,ами тъп се чувствам,че лъжеш копеле,лъжеш,ама аз съм нащрек винаги да м излъжат,а ти ме минаваш как малка гара,въпреки че дебна със сто очи.
Ако може некой,тука,така,дълго,напоително и подробно да разЯсни всичко около тия дисплеи,кой прави светлото,кой прави цветното ? кой сбажда коя точка да е точка и въобще светлина,повече светлина по темата. Искам химическата формула на течният кристал,с какъв разстворител си разреждате течният кристал кога решите че не ви е много течен

Аз съм отварЯл и твърд диск,ама темата е за LSD , твърдички са тия дискове,верно е

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* LSD технология Huckleberry 21.01.2010 08:45
. * * Re: LSD технология Защото така   22.01.2010 04:49
. * * Re: LSD технология ExaFlop   27.01.2010 02:01
. * * Re: LSD технология ЦецоМодератор   27.01.2010 08:51
. * * Re: LSD технология ExaFlop   28.01.2010 09:01
. * * Re: LSD технология ЦецоМодератор   28.01.2010 09:05

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Цецо 

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2288

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.