ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Анонимен
Нерегистриран

Re: Вярно ли е това?
    #257814 - 31.03.2004 10:14

Има нещо вярно в това което казваш, но не съвсем. Аз например родих с -5,5 на дясното и -5 на лявото око.
Тъй като имах желание да родя със секцио отидох при една лекарка, която трябваше да ми издаде документ-предписание точно за този метод на родоразрешение. Направи ми специално
изследване - казва се оглед с Голдмън на ретината и периферията. Това обаче не е стандартно изследване и не гоправят винаги и във всички случай, а само при съответните индикации за патология. Какви са обаче тези индикации немога да Ви кажа. На мен ми направи изследавенто защото много исках да родя със секцио и ми трябваше документ затова и за да се презастрахова един вид лекарката ми го направи. То пък взе се оказа че имам много сериозни изменения, налагащи лазерно лечение. Ретината ми беше изтъняла и трябваше да се "закърпи" с лазера. Това обаче направих едва преди месец - почти три години след първият оглед с Голдмън. Може би ако отидеш при лекаря и му обясниш, че виждаш често мухи и примерно светлинки при отворени очи ще ти направи това изследване, а от там каквото сабя покаже. Да предупредя обаче, че въпреки документа, който ми издадоха ме оставиха да раждам по нормален механизъм. Имах двуплодна бременност и започнах да раждам преждевременно - в 33 г.с., плодовете бяха малки и тъй като лекарите неразбраха за какво става дума, а прецениха, че диоптера ми не бил чак толкова висок ме пуснаха да раждам нормално.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Вярно ли е това? Oli* 31.03.2004 09:28
. * * Re: Вярно ли е това? Анонимен   31.03.2004 10:14
. * * Re: Вярно ли е това? Oli*   31.03.2004 10:20
. * * Re: Вярно ли е това? Verdji   31.03.2004 10:27
. * * Re: Вярно ли е това? Oli*   31.03.2004 10:32
. * * Re: Вярно ли е това? g.vielicata   31.03.2004 14:04
. * * Re: Вярно ли е това? Oli*   31.03.2004 14:21
. * * Re: Вярно ли е това? Snow Beauty   31.03.2004 18:47
. * * Re: Вярно ли е това? Ita   01.04.2004 11:55
. * * Re: Вярно ли е това? iv_y   01.04.2004 19:50

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2591

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.