ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Huckleberry

Re: Шопохолизъм !
    #2651639 - 26.06.2010 15:34

Еми,две дърводелски стяги си купих оня ден,стомана и чугун/щото има и от цам/ ,те образно се казват дърводелски. Примерно,една гоооляма желязна маса ще правя,с плот дебел 10 милиметра,голяма каквито плоскости има като стандарт,да кажем 140 х 200 сантиметра.Тва ти е база,хващаш винкели,квадратни тръби,парваш ги с електрожена,това за метални врати и прочие гъдели.С тия стяги ги фиксираш,ситуираш, а масата е за равнинност и удобство.Много просто периферията на такава маса използваш за абкант,да огъваш ламарина с дебелина до милиметър.Просто я притискаш с винкел отгоре,натискаш,и с един мек чук я барабаниш лекичко. И един куфар на Бляк&Декер си купих,ударна бормашина с регулиране на оборотите и ред джунджурии в комплекта,- чук,нивелир,клещи гарги,резачка и още и още.Една китайска дренажна помпа за мръсна вода,казано за мръсна защото е по мощна,иначе ко искаш и прясно мляко ще точиш.Соларна лампа и един градински фенер,ааа. и ъглошлайф Райдер,китайче,но го пуснах три часа да работят с него,ако изгори,да е в началото,ами нема,държи се. Са ме мързи,ама на промоция - удължител монофазен - 30 метра за 19.90 ,разбираш ли,- даваш двайсе лева,и не стига че ти дават удължител,ми и десет стотинки ти дават,за това че си ги уважил

Аре ве,некво гедоре некой не си ли е купил ? ай разправяйте чемий зажадняла душата.Ааа...един бидон еднотонен,1000 литра,употребяван,за 150 лева,даже трийсе литра шампоан вътре,едвам го измих.Черен разбира се,за вода,да се не зеленясва от светлината.Сега търся хидрофор,но гледам да се изуча достатъчно.Тия от Керхер,защо не парадират че произвеждат и хидрофори,като съм почти сигурен.Тоест не открих в страницата им,но съм убеден.От Баумакс даже ги накарах да звъннат на представителството,дигат рамене

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Шопохолизъм ! Huckleberry 17.06.2010 10:47
. * * Re: Шопохолизъм ! Huckleberry   26.06.2010 15:34
. * * Re: Шопохолизъм ! ШШШШ   29.06.2010 00:02
. * * Re: Шопохолизъм ! Huckleberry   30.06.2010 19:11
. * * Re: Шопохолизъм ! Икономов   01.07.2010 07:47
. * * Re: Шопохолизъм ! Huckleberry   01.07.2010 15:42
. * * Re: Шопохолизъм ! Икономов   05.07.2010 08:12
. * * Re: Шопохолизъм ! Спец   06.07.2010 09:14
. * * Re: Шопохолизъм ! Икономов   30.06.2010 08:44

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4747

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.