ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Deneuved
неориентиран

От: София, България
Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington
    #3163692 - 09.05.2014 23:16

Цитат:

http://www.booking.com/hotel/gb/holiday-inn-london-kensington-forum.bg.html

Квартала е супер - Челси, Хайд Парк , големите музеи , Хародс , Харви Никълс ...всичко ти е на прага . Дори с автобус има много удобнни връзки към централен Лондон , Тауър и всичко ...

Благодаря за линка! И аз в началото попаднах на този хотел, но нещото, което не ми хареса е липсата на безплатен интернет. За такъв скъп хотел поне това можеше да има, пък и искат да се плаща за цял ден, а аз ще го ползвам за по половин час на вечер.. А и много, да речем, луксозен ми се вижда. Търся по-скоро хотел само за пренощуване при положение, че през цялото време ще обикаляме града.

А и един леко извън темата въпрос към някой, който е посещавал вече града. Прегледах сайта на транспортната им система и до някъде ми се вижда сложно. Първо на нас ще ни трябва по някакъв начин да стигнем от Heathrow до въпросния квартал, но пък видях, че най-крайната спирка, до която стига влакът от летището се намира северно от Hyde Park. А и споменават за някакъв Express, който се движи между терминалите и не разбрах дали е този същият влак, който стига и до гарите извън летището?! Главното ми объркване обаче е относно билетите. Познати ми казват, че имало all day ticket, който уж ставал и за метро, и за автобус, и важал цял ден, но пък е 5 паунда за група от туристи, но никой не можа да ми каже цената за един човек... После се поразрових и видях тези Oyster карти (предполагам 2-ма души не използват 1 карта!?), а пък и те са 3 вида, а и идеята за постоянно презареждане "в центрове" ми се вижда досадно. Забелязах, че пък там при достигане на някаква определена сума останалите пътувания стават безплатни до края на деня. Общо взето какви са вашите препоръки относно най-добрият начин за пътуване с метро?

И да завърша вече дългия пост - да чакам ли деня на полета, за да се снабдя с преобразуватели на ток от летището (тъй като английските са с 3.. дупки?! ) или предварително трябва да ги търся в магазини за електроуреди? А и нещо объркващо - в един пътеводител пише, че те са на 220 волта, в друг 240? На кой да вярвам?

Редактирано от Deneuved (09.05.2014 23:16)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved 09.05.2014 15:59
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Azalea   09.05.2014 17:08
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved   09.05.2014 21:07
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Azalea   09.05.2014 22:22
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved   09.05.2014 22:59
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington canon   09.05.2014 20:04
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved   09.05.2014 21:13
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington canon   09.05.2014 22:28
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved   09.05.2014 23:16
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington canon   10.05.2014 12:46
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Deneuved   10.05.2014 16:24
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Azalea   10.05.2014 17:56
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington canon   10.05.2014 19:32
. * * Re: Лондон - препоръки за хотели / Eden Plaza Kensington Fleur interdite   25.05.2014 13:31

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3704

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.