ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Niko93
новак

Писва ми... Какво да правя?!!
    #3362805 - 02.08.2016 17:58

Направо започвам, защото няма пред кого да си излея душата и това което в нея, защото сигурно ще е чернилка и по-малко от другите човешки чувства. До толкова съм изнервен и ми пуши главата от проблеми, че няма и накъде нервите ми са опънати като стоманени въжета от скандали и простотии. В нас постоянно има скандали, на които вече наистина не мога да издържам психически(главно породени от майка ми, която намила 5-6 неща по 2-3 хиляди пъти в годината). Постоянно ме цепи глава, под свръхнапрежение съм, нямам работа на всичко отгоре (не е защото не си търся, защото знам, че повечето от вас ще си кажат "Ха, поредното леке което си седи в тях или седи до задника на техните", бил съм на борса, предлагат най-лайняните работи, от скапаняци, които си пускат кукичката само за кеф. Постоянно се ровя в сайтовете за обяви, пускам Св-та, чакам и накрая нищо(или ми звънят разни лъжльовци или пък се стига до интервю, с шефове, приличащи на бивши бабанки. По моя край работа няма, не е като в областните) От една страна е майка ми, от втора - брат ми, третата страна са изкукалите ни старци, които ни пилят нервичките. Искам да имам гадже, но как - без кинти, без работа, без книжка съм пълен шах. Преди това осем години страдах по несподелена любов, и оттогава пък все проблеми у дома - скандали, крясъци, безпаричия, ремонти, лош късмет и липса на такъв....От какво идва това нещо не знам, магия ли, заключен късмет или някакво родово проклятие, но ни влияе много зле. Посъветвайте ме нещо, какво да правя, бушоните ми в главата гърмят, а не мога да си го изкарам на нищо щото с гнева, които съм натрупал, трябва да потроша къщата,а баща ми да потроши мен от бой. Не ме насочвайте, към психиатри, нормален съм си.

Редактирано от Niko93 (02.08.2016 18:26)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Писва ми... Какво да правя?!! Niko93 02.08.2016 17:58
. * * Re: Писва ми... Какво да правя?!! angeloak1   02.08.2016 18:24
. * * Re: Писва ми... Какво да правя?!! Niko93   02.08.2016 18:34
. * * Re: Писва ми... Какво да правя?!! angeloak1   02.08.2016 18:39
. * * Re: Писва ми... Какво да правя?!! Niko93   02.08.2016 18:50

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1130

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.