ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Linux

ROADЯUNNЭR
бегачос невероятикус

От: Селановци
бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката
    #655447 - 21.02.2005 09:58

Здравейте на всички , които сте решили в този мил момент да четете за неволите на един другар

реших да се пообразовам малко на тема ЛИНУКС
пробвах Кнопикса , видях, че не боли и реших да продължа
имам едно лап-топче , скромно, но подходящо за обучение и работа
свалих си Mandrake Linux 10.1 Official от тук
http://iso.linuxquestions.org/version.php?version=71
добре - 3 диска на ИСО файлове
и тук се започна
не ще да се запише бре ....
бах , аз съм записал поне 50-100 имейджи на дискове, мъ тоя неще
ИСО файла работи !!!
НЕРО-то също !!!
СД-тата са добри !!!
обаче неще

Значи пояснения:
с Неро 5.хх.хх ми излиза надпис, че не може да зареди Track At Once ... стига до менюто дет требе да пълни буфера и ... това е , диск файлед
смених Нерото , пак 5.хх.хх ... там същото .. викам си , от Неро е

рових се из форуми за проблеми, никъде не срешнах такъв, намерих описание като за малоумници , как се пече ЛИНУКС на СД с Роксио Платиниум 5 и ХР
тогава тръгнах да свалям Роксио ( в чужбина съм и не е лесно като у Българиа от ДАТА ... ) , инсталирах пачове , пека диска ( тоя път тръгна ) ... накрая ми казва, след като се запише , че на диска няма информация или е преебан ( ???)
а инак има инфо,щото Роксиото може да си го свали като имейдж това инфо , дет го няма ... и кат го свали се получава пак ИСО ?????
а не ще да БООТва от него , а и Уиндолса не вижда да има нещо на тоя диск
брей
и сега имам 2 диска (на ИСО 1), който не знам какво има на тях, мъ не ще да БООТва
махнах Роксио

сложих неро 6 ( последно си мислех, че това ша да е )
там едвам намерих как се пуска да прави СД от Имейдж , мъ те - пускам и то пък ми заявява , че СД-РОМа се ползва от друга програма , на същото място , дет вече требе да почва да изпича диска ( дет пълни буфера ) ... ай сиктир бре !
бе или аз съм тъп , или греша кардинално некъде
сега съм на етап свалям Mandrake Linux 10.0 Official
пак 3 СД-та , пак са на ИСО
реших, че от това мое да е , ма и 3-те ИСО-та на 10.1 ги пробвах, все това ми дава ... или не мое да зареди Трак Ат уанс , или било се използвало устройството ми от друга програма ...

та сега ще лягам, че цял ден съ изсунах тука да инсталирам и дейнсталирам нерота и простотии , мъ очаквам некакви отговори с нетърпение

имам и още едно питане
заделил съм около 3.5 ГБ на лап топа
там има некакво ХР , ма нека си стой
та с Партишън Меджика си заделих 3,5 БГ , мъ не знам ша стигнат ли, и кат тръгна да му обяснявам, че ще инсталирам Линукс на тоя дял, то ми казва, че ще го направи Ех2 (ОК) ма после ми разправя , че и Линукс Суап требвало да има .... (и това ОК)
та въпроса ми е , колко да му е Ех2 и колко да му е Линукс Суап
и къде точно се инсталва самия Линукс, требе ли да заделям повечко място , или е достатъчно ??? аз съм юзер дет само ша ръчка , ша преебава и пак ша прейнсталира, много няма да се занимавам с други неща ... ма те - място има , ако требе да заделям повече ???
има ли шанс да прееба другите 2 дяла, които са НТФС докато инсталвам ( ако тръгне де ) тоя Линукс
покорно съм Мерси, за дека изчетохте всичките тея глупости
ако нещо не съм обяснил както трябва ( в смисъл не сте ме разбрали ) ще направя и принтскриинове за пояснение към толкова многото думи дет изписах
ощо по-ша съм Мерси , ако некой отговори на въпросите ми
приемат се всекакви напътствия

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR 21.02.2005 09:58
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR   21.02.2005 23:39
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR   22.02.2005 07:54
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR   31.03.2005 07:07
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Praefectum   31.03.2005 09:11
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Black Adder   31.03.2005 12:20
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Angelinа   02.02.2008 20:05
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Angelinа   02.02.2008 20:08
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR   31.03.2005 15:14
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Black Adder   31.03.2005 15:46
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката ROADЯUNNЭR   01.04.2005 06:05
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката madelein   10.01.2008 16:33
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката Knopper   26.01.2008 00:40
. * * Re: бе аз ли съм много тъп или е другаде ключа от бараката go6   05.09.2009 19:18

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13317

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.