ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Лов и Риболов

tender™Модератор
барман

От: зад бара
Бях на лов за патици - 3
    #179778 - 07.01.2004 10:54

...продължение

Чудото е истинско чудо, ако се повтори.
Затова, след като изплувахме и се видя, че сме още живи, започнахме да сушим единия телефон - кой с каквото има. Няма да ви казвам с подробности как сме му духали, барем припали, колкото да се обадим на шофьора на другия джип - да се върне.
Припали, естествено - при такова всеотдайно духане на смени нямаше начин да не го събудим. Обадихме се и след доста ругатни човекът отсреща каза, че се връща. Отдавна не бях се радвал, когато ме псуват. Имаше надежда.
Нататък в телеграфичен стил ще ви кажа, че два часа вадихме потъналата Лада Нива, после един час я сушихме (знаете вече как), а като запали, двете Ниви с неохота изтеглиха моята кола на сухо. Немска машина - отворих вратите да се излее водата, изчаках 10 минути, врътнах и запали. Прибрахме се към 2 часа след полунощ в Пловдив.
Колата ми съхна 3 месеца отвътре.
На автомивката, където я бях оставил да й изгребат тинята от купето (но не ги бях предупредил, де...) ми има снимката в профил и анфас и ми я целят със стрелички, а за мен лично има отделен ценоразпис.

А за патки ще ходя пак след Нова година...Някой иска ли да дойде с мен, че двамата ми аркадаши от Пловдив се ослушват?

Наздраве и Весело посрещане на Новата Година.
И помнете - винаги има начин.

П.П. Само аз не се разболях след 6 часовия престой на дъното на язовира и след трикратното допълнително гмуркане между ледовете
Моржувайте и вие!

Да ни е честит новият форум "Лов и Риболов" !

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!     Уведоми модератора

Тема Автор Публикувано
* Бях на лов за патици - 3 tender™Модератор 07.01.2004 10:54

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™ 

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1468

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.